JONAVOS MERAS: NEJAUGI TAI VYKSTA IR VAIKŲ FUTBOLE?

 

Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius prašo Lietuvos futbolo federacijos (LFF), Lietuvos Vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) bei Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus, FK ,,Žalgiris“ garbės prezidento, išsklaidyti Jonavos sporto bendruomenėje kilusias abejones dėl galimai nesąžiningai įvertintų rezultatų Lietuvos jaunių U16 I lygos futbolo pirmenybėse.

 

Jonavos žiniasklaidoje buvo paviešinta informacija, kad iš Jonavos vaikų šiemet buvo atimta galimybė laimėti pirmenybes, o sprendimas dėl lygos nugalėtojų priimtas ne futbolo aikštėje, bet federacijos vadovams susėdus prie stalo.

 

„Kadangi viešai paskelbtos informacijos iki šiol oficialiai nepaneigė nei LFF, nei LVJFA, kviečiu atsakingus asmenis nedelsiant išsklaidyti kilusias abejones ir paaiškinti situaciją taip, kad atsakymą suprastų mūsų rajono 16-mečiai futbolo komandos nariai, jų tėvai ir treneriai.

 

Lietuvos futbolui ir vaikų sportui neabejingus piliečius, žiniasklaidos atstovus ir FK ,,Žalgiris“ garbės prezidentą, savo kolegą Vilniaus merą Remigijų Šimašių kviečiu atkreipti dėmesį į nedidelę, tačiau sportą be galo mylinčią Jonavą ir čia keliamą klausimą: ar viskas gerai vaikų futbole? Atsakymas, tikiu, yra labai svarbus žvelgiant į mūsų šalies futbolo perspektyvą”, – sako Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius.

 

Ne kartą Lietuvos čempionus išugdęs ilgametis Jonavos KKSC treneris Vytautas Stanevičius Jonavos naujienų portalui jonavoszinios.lt teigia, kad Lietuvos jaunių U16 I lygos futbolo pirmenybėse žaidusi Jonavos vaikų komanda iki pat jų pabaigos tikėjo, kad galės varžytis dėl pirmosios vietos.

 

Turnyrinėje lentelėje jonaviečiai buvo surinkę tiek pat taškų, kaip ir Vilniaus „Žalgirietis 1“ komanda – po 68.

 

Šie rezultatai buvo pristatyti LVJFA posėdyje, kur akcentuota, kad atkakliausia kova šioje lygoje vyko tarp vilniečių ir jonaviečių. Posėdyje nuspręsta lygos nugalėtoją išsiaiškinti per papildomas rungtynes neutralioje Ukmergės sporto mokyklos aikštėje.

 

Tačiau po bendro asociacijos posėdžio atskirai likusi posėdžiauti valdyba nusprendė Vilniaus „Žalgiriečio 1“ komandai skirti papildomus tris taškus.

 

„Man paskambino ir pranešė, kad Vilniaus komanda „Žalgirietis 1“ turi jau 71 tašką. Iš kur? Paaiškino, kad buvo varžybos, kur tarpusavyje žaidė pirma su antra to paties Vilniaus klubo komandos, ir rungtynėse buvo pažeidimų. Todėl iš vieno klubo buvo atimti trys taškai ir jie perduoti kitam klubui“, – Jonavos žiniasklaidai pasakojo vaikų treneris V. Stanevičius.

 

LVJFA direktorius Raimondas Statkevičius pripažino, kad Vilniaus „Žalgiriečio I“ komandai lemiami 3 taškai buvo skirti užskaičius techninę pergalę rezultatu 3:0 prieš kitą to paties klubo komandą.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: KRISTINA LUKOŠEVIČIŪTĖ, JONAVOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Facebook komentarai
});}(jQuery));