TIESIOG TRILERIS ar SUKLASTOTAS PREZIDENTAS?

flyn

flyn

TIESIOG TRILERIS ar SUKLASTOTAS PREZIDENTAS?
Kažkada gūdžiais sovietmečio laikais, norėdama sužinoti daugiau tiesos apie pasaulyje vykstančius įvykius, glausdavau ausį prie traškančio tranzistoriaus ir klausydavausi „Amerikos balso“.
Šiuo metu vyksta kažkas panašaus. Amerikoje visu gražumu siautėja skandalai dėl Prezidento rinkimų klastojimo, tačiau pagrindiniai media kanalai tyli, o BigTech (Facebook, Twitter, Youtube) blokuoja visą informaciją, kuri tik bent kiek nepalanki neva jau išrinktam prezidentui J. Bidenui.
Taigi jaučiu pareigą pasidalinti informacija apie įvykius JAV, kaip kažkada su manimi dalinosi traškantis tranzistorius.
Viena iš lengviausiai suprantamų rinkimų klastočių yra paskelbta Pensilvanijos senatoriaus Doug Mastriano Twitter‘yje:
Pensilvanijos ataskaitos rodo, kad rinkėjams buvo išsiųsti 1.823 148 balsavimo paštu biuleteniai. Gauta atgal iš rinkėjų – 1.462 302 biuleteniai.
Tuo tarpu balsavimo ataskaitose mes turime 2.589 242 balsavusius paštu rinkėjus.
Tai iš kur atėjo tie papildomi 1.126 940 (2.589 242- 1.462 302) balsavimo paštu biuleteniai????
Uždavinys, atrodo, nesunkiai išsprendžiamas pirmokui, kuriam tėvai yra nupirkę kalkuliatorių. Tačiau visiškai neišsprendžiamas nei J. Bidenui, nei jį į Prezidento postą prakišinėjantiems JAV finansiniams oligarchams, nei Silicio slėniui, ir nei pagrindiniams media kanalams.
Klastočių pristatyme dalyvavę technologijų ekspertai taip pat pateikė savo konkrečias įžvalgas apie tai, kaip balsavimo sistemos Dominion ir Smartmatic programinės įrangos pagalba galėjo būti suklastota apie 1,2 mln balsų. Nesu technologijų ekspertė, todėl plačiau apie tai nieko nekomentuoju….
Bet matematiką gerai moku, todėl galiu drąsiai paklausti: „iš kur, po galais, Pensilvanijoje nukrito apie 1,126 mln balsavimo paštu biuletenių, kurie niekada niekam nebuvo išsiųsti?
Primenu, kad balsavimo paštu lyderiu tapo J. Bidenas apie 3 val nakties, kai vienu metu buvo įmesta apie 600 000 biuletenių, iš kurių beveik viso buvo už J. Bideną (ir tik 3000 už D. Trumpą).
Iš Pensilvanijos „klausymų“ sužinojome dar daug labai įdomių dalykų. Pavyzdžiui, kad Prezidentą rinko ištisa gvardija ateivių iš ano pasaulio: paštu balsavo 8000 numirėlių, o į balsavimo apylinkes buvo atėję net apie 30 000 kūną palikusių sielų.
Rinkimai Pensilvanijoje šiuo metu sustabdyti ir keliasi į teismus. Tokios pat procedūros ruošiamos ir kai kuriose kitose „įtartinose“ valstijose – Mičigane, Džordžijoje.
Rinkimai JAV dar toli gražu nesibaigė, tą netiesiogiai pripažino net ir kairioji CNN, pateikusi scenarijų, kurio pagalba D.Trumpas laimėtų Prezidento rinkimus.
Jau esu pateikusi apklausų duomenis, kad maždaug pusė JAV rinkėjų netiki, kad rinkimai vyko sąžiningi.
Jei vis tik J. Bidenas taps JAV Prezidentu – nuoširdžiai jam nepavydžiu. Nes pusė JAV rinkėjų jį vadins tiesiog „suklastotu Joe“.
Tiesa, bus ir džiūgaujančių. Mat Sleepy Joe jau pažadėjo legalizuoti 11-kos milijonų JAV nelegalų gyvenimą. Ne paslaptis, kad tų nelegalų tarpe yra ne tik tie, kurie atvažiavo dirbti, bet ir tie, kurie kartu su komunistuojančiomis BLM ir Antifa organizacijomis siaubė Ameriką o dabar už tai tikisi gauti pašalpas ir visas socialines garantijas.
J. Bideno pergale turbūt labai džiaugsis ir studentai, kuriems Joe jau pažadėjo nurašyti skolas. O kaip gi, reikia gi kaip nors pademonstruoti, kad demokratus remia „išsilavinęs jaunimas“, o štai D. Trumpą – runkeliai.
Čia jau gresia diskusija: kas vis dėl to yra tas „išsilavinęs“ jaunimas? Ar tas, kuris už materialines naudas parduoda savo šalies demokratiją oligarchams ir komunistuojantiems tinginiams? Ar, vis dėl to, tas, kuris kartais pakelia akis nuo savo „mobiliakų“ ir garsiai paklausia: „kas čia, po galais, mūsų šalyje ar pasaulyje vyksta? „
Taigi, JAV Prezidento rinkimų trilerį stebiu toliau. Prikišusi ausis prie sunkiau prieinamų informacijos kanalų. Kaip kažkada, gūdžiais sovietmečio laikais – prie braškančio tranzistoriaus.
Beje, šį postą keliu antrą kartą. Pirmą kartą jame buvo prisegtas ir Pensilvanijos senatoriaus įrašas ir jis po kelių minučių buvo užblokuotas. Taigi, „tranzistorius“ užlūžo. Ar tai padidins mano tikėjimą JAV demokratija? Tikrai ne. Jeigu jau negaliu pasidalinti net JAV senatoriaus pateikiama informacija, tai apie kokią žodžio laisvę galima dar kalbėti?
Facebook komentarai
});}(jQuery));