Įvyko klastojimų svarstymas Arizonos senate. Tris valandas buvo teikiami įrodymai, kad rinkimai masiškai klastoti

Teisinė padėtis rinkimų kovoje 12 01
Įvyko klastojimų svarstymas Arizonos senate. Tris valandas buvo teikiami įrodymai, kad rinkimai masiškai klastoti. Trampo teisininkai toje valstijoje ginčija 300 000 balsų.
Tuo pačiu buvo paminėta, kad greta vykusiuose rinkimuose į Kongresą Dominion mašinų pagalba kiekvienam demokratų kandidatui prirašyta po 35 000 balsų.
Jeigu kas vis dar mano, kad nėra įrodymų, gali įsijungti posėdžio Arizonos senate įrašą ir pasižiūrėti pats. Įmesiu į komentarą. R.Giuliani pakomentavo, kad tie, kurie aiškina kad įrodymų nėra, nemoka skaityti, nes įrodymai paskelbti kartu su ieškiniais. Trampo teisininkų komanda suinteresuota kuo didesniu viešumu, todėl viską skelbia. Anksčiau savo ieškinį Pabaisą yra viešai paskelbusi ir Sidney Powell.
Kokia, apibendrintai kalbant, ieškinių eiga teismuose?
Reikia turėti omenyje, kad ieškinius teikia trys veikėjai:
1. Oficiali Trampo teisininkų komanda, kuri atstovauja prezidento interesus (vadovauja R.Giuliani);
2. Sidney Powell, kuri atstovauja „Amerikos žmones”, t.y. gina viešąjį interesą;
3. Vietinė valstijų valdžia ar suinteresuotos visuomeninės grupės.
Reikia pasakyti, kad dabar ping pongas teismo nutartimis vyksta dažniausiai dėl trečios rūšies ieškinių, o Giuliani ir Powell ieškiniai dar nesulaukė nutarčių. Pavyzdžiui, ar rinkimai Pensilvanijoje atitiko valstijos įstatymus – vietinių įstatymdavių teisimasis.
Giuliani ir Powell ieškinių poveikis kol kas labiau netiesioginis. Gal jau pastebėjote, nejučia iš viešošios erdvės dingo „išrinktas prezidentas” Džo Baidenas ir jo pavaduotoja Kamala. Visi šulai dabar pabruko uodegas. Vakar paskelbta, kad Baidenas išsinarino koją ir todėl nesirodys. Tuo pačiu nesirodo ir tie, kurių kojos liko sveikos.
Kuo paaiškinti tokį santūrumą? Jiems pradėjo prieiti, kad bylinėjimasis bus rimtas ir kad už neteisėtus veiksmus gali tekti atsakyti. Jeigu visa kaip spaudi kandidatui į prezidentus perdavinėti prezidento galias, tai gali liūdnai baigtis.
Nuotraukoje: Arizonos senatoriai klausosi liudijimų apie klastojimus jų valstijoje.
Facebook komentarai
});}(jQuery));