Inicijuoju Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko J. Imbraso atstatydinimą, nes jis gina aplinkos teršėjus ir medžiapjūtę nuo visuomenės

Inicijuoju Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko J. Imbraso atstatydinimą, nes jis gina aplinkos teršėjus ir medžiapjūtę nuo visuomenės.

Naglis Puteikis

Kreipiausi į visus Seimo narius, prašydamas kuo greičiau atstatydinti Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininką J. Imbrasą, nes jis priiminėjant „klaipedietišką” aplinkosauginį įstatymų paketą lakstė po Seimo salę ir agitavo nebalsuoti už pasiūlymus uždrausti leisti toksiškas medžiagas į orą ir vandenį. Tai darė ir Aplinkos apsaugos komiteto posėdžiuose. Be to, apėjo pusę Valstiečių frakcijos narių, kiekvieno asmeniškai prašydamas nebalsuoti už šiukšlių deginimo temperatūros padidinimą iki 1200 temperatūros. Nes tik tokioje 100 proc. sudega pačios pavojingiausios deginimo metu išsiskiriančios medžiagos – furanai ir dioksinai. J. Imbraso pastangos neliko bevaisės – socialiai neatsakingi verslininkai laimėjo – pritrūko tik 8 Seimo narių balsų. J. Imbrasas taip pat yra masinio sveikų medžių parkuose, gatvėse ir gyvenamuosiuose rajonuose kirtimo ir jų pakeitimo geibiomis importinėmis vytelėmis šalininkas ir aktyvus medžiapjūtės lyderių ir apologetų – merų, tokių kaip Šiaulių m. meras A. Visockas, rėmėjas ir gynėjas nuo visuomenės protestų. Todėl ir pasiūliau tokį Aplinkos komiteto pirmininką, kuris gina teršėjus ir medkirčius nuo visuomenės, pakeisti GAMTĄ MYLINČIU ŽMOGUMI. Tai padariau Seimo sesijos pabaigoje atskiru pareiškimu. Jei tas nebus daroma prasidėjus naujai neeilinei sesijai vasario 10, arba pavasario sesijai kovo 10, tai inicijuosiu nepasitikėjimo juo ir atšaukimo procedūrą.

Facebook komentarai
});}(jQuery));