I. Šimonytės vyriausybės nusikaltimus reikia stabdyti visais įmanomais būdais

ts
Nors žmonės yra prievartaujami skiepytis bandomaja vakcina nuo covid-19 infekcijos, I.Šimonytės vyriausybė meluoja, kad ši vakcina yra išbandyta ir praėjusi visas tris vakcinų bandymų stadijas
Rimas Jankunas
Po Sveikatos apsaugos ministerijos viceministrės Aušra Bilotienės-Motiejūnienės kalbos 2021 m. rugsėjo 1 d. LRT laidoje „Lietuva kalba“ atrodo, kad Lietuvos Respublikos valdžios institucijos, svarstančios galimybių paso tikslingumą, yra tiesiog klaidinamos.
Dėl to Sveikatos teisės institutas parengė kreipimąsi į Sveikatos apsaugos ministeriją, Lietuvos nacionalinį radijų ir televiziją bei Lietuvos Respublikos Prezidentą.
Ekstremalios priemonės gali būti taikomos tik esant labai tvirtiems mokslo įrodymais. Galimybių paso atveju jie, švelniai tariant, yra abejotini, bet be jo planuojama neleisti į tarpmiestinius autobusus!
Anot Harvardo universiteto epidemiologo profesoriaus Martin Kulldorff, antivakseriai per dešimtmečius nepadarė tiek žalos, kiek entuziastingi prievartinės vakcinacijos gerbėjai per vienerius metus.
jankuno
Stengiuosi išvengti tiesioginės kritikos kolegoms, bet dabar STI buvo apkaltintas netiesos sakymu per LRT, tai tenka reaguoti ir ginti nacionalinį transliuotoją – LRT.
Kolega profesorius parašė:
„Zivile Gudleviciene, mes su Jumis galvas laužome, kaip tuos senjorus apsaugoti nuo COVID-19, o čia per nacionalinį transliuotoja pavaroma informacija, kad vakcinų 3 stadija “tik prasidėjo”. Nors Pfizer mano visai kitaip: https://www.pfizer.com/…/pfizer-and-biontech-conclude…
Ne, Mindaugai, 3 fazė baigsis 2023 metais. Ir Pfizer nemano kitaip negu aš, tik TU manai kitaip. Atsidariau tą nuorodą, įdėjau nuotraukėlę pagal ją.
Čia turiu patikslinti, kad korektiškiau būtų sakyti ne „tik prasidėjo”, o „dar neįpusėjo”. Tuo tarpu, kolegos Mindaugo nuoroda veda į 2020 metų pabaigos publikaciją, kai ta fazė iš tiesų buvo tik prasidėjusi.
Kol kas praėjo maždaug 1/3 minimo 3 fazės tyrimo laiko, tačiau vis dar naudojami veiksmingumo duomenys, gauti 2020 metų pabaigoje. FDA ruppjūčio mėn. sprendimas dėl pilnos registracijos remiasi duomenimis, gautais iki 2021 metų kovo 13 d.
Dar pridedu nuotraukėlę iš Europos Komisijos sprendimo įregistruoti Comirnaty II priedo.
Ir kitą kartą rekomenduoju priimti STI kvietimą į mokslinę konferenciją – tuomet būtų galima išsiaiškinti ten ir nereikėtų diskutuoti viešai…
Komentaras dėl Public Health England ataskaitų irgi bus.
STI dar tikriname duomenis, kad nepaskelbtume netikslaus.
Taip, STI kelia klausimus dėl visų priemonių, nes jos susijusios su tuo, ką turime dabar. Deja tos, kurios yra paprastos ir neskausmingos, yra ignoruojamos arba įgyvendinamos blogai. Taip pat primenu, kad paskaitą sudaro ne tik skaidrės, bet ir komentarai, kurie yra būtini reikalui suprasti. Tikiuosi, kad kitą savaitę būsime išgirsti.
naudos
Atkirtį davė I. Šimonytė, J. Sėjonienė ir kt., po kurių sprendimų Lietuva turi blogiausią epidemiologinę situaciją ES (ECDC duomenys), įskaitant daugybę Covid-19 pacientų ligoninėse ir antrą vietą pagal perteklinių mirčių skaičių ES, septintą pasaulyje (The Economist duomenys).
Kodėl hospitalizuotų Covid-19 pacientų Lietuvoje (2,8 mln. gyventojų) skaičius yra panašus kaip Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Latvijoje ir Estijoje (apie 24 mln. gyventojų) kartu paėmus?
Kodėl Lietuvoje turime 888 užimtas Covid-19 gydymui skirtas lovas, kai kaimyninėje Lenkijoje tėra apie 1000 hospitalizuotų Covid-19 pacientų, nors gyventojų apie 38 mln., t.y. bent 13 kartų daugiau? Beje, Lenkijoje pilnai vakcinuota 10 % mažiau gyventojų negu Lietuvoje…
Taip pat supratau, kad STI turėtų paaiškinti kaip naudojamos kaukės galėtų padėti ir kodėl dabartinė kaukių tvarka gali pakenkti. Padarysime.
Gali būti tekstas „LINEAR LOG Number of COVID-19 patients in hospital per million people 300 250 Our World Data 200 Lithuania 150 100 50 Sep17 2021 ithuania 298.53 Latvia 159.62 Estonia 119.98 Sweden 29.43 Poland 24.10 19.58 17.66 Latvia Estonia Norway Finland Jul2,2021 2021 2021 Jul 24, 2021 Û Jan 2020 Aug3,2021 Aug 13, 2021 Aug 23, 2021 Sweden Poland Sep 2021 Sep Finland 2021 CCBY Sep 19. 2021“ vaizdas
Facebook komentarai
});}(jQuery));