„GetJet Airlines“ – pirmoji Lietuvos avialinijų bendrovė, pradėjusi vykdyti transatlantinius skrydžius


„GetJet Airlines“ – pirmoji Lietuvos avialinijų bendrovė, pradėjusi vykdyti transatlantinius skrydžius

„GetJet Airlines“ tapo pirmosiomis Lietuvos avialinijomis, kurios pradėjo vykdyti transatlantinius skrydžius plataus fiuzeliažo lėktuvu. Šie tolimieji skrydžiai į Kanadą bus vykdomi „LOT Polish Airlines“ užsakymu vieninteliu Baltijos šalyse lėktuvu „Airbus A330“. Skrydžių kryptis Varšuva-Torontas.

„Tolimieji skrydžiai – strateginė „GetJet Airlines“ verslo kryptis, kurioje matome perspektyvas plėstis tarptautiniu mastu. Esant palankioms sąlygoms rinkoje, ketiname įsigyti ir daugiau plataus korpuso (angl. wide body) lėktuvų, kurie leistų praplėsti skrydžių geografiją ir geriau įsitvirtinti tolimųjų skrydžių rinkoje“, – pasakoja „GetJet Airlines“ generalinis direktorius Darius Viltrakis.

Šie transatlantiniai skrydžiai į Šiaurės Ameriką yra tolimesnis „GetJet Airlines“ pozicijų stiprinimas regione – rugsėjo mėnesį pasirašius sutartį su skrydžių bendrove „Sunwing“, oro linijų bendrovė pradėjo vykdyti skrydžius Kanadoje.

„Tokie strateginiai žingsniai itin svarbūs ne tik norint sustiprinti įmonės pozicijas tarptautiniu mastu, bet ir siekiant išvengti sezoniškumo. Kanada ypač palanki skrydžių kryptis dėl gerų klimato sąlygų visus metus“, – teigia D. Viltrakis.

Prie šių tikslų įgyvendinimo prisidės ir artimiausi įmonės planai. Jau kitų metų pradžioje „GetJet Airlines“ ketina įgyti Maltos oro operatoriaus sertifikatą (AOC) ir JAV federalinės aviacijos administracijos patvirtinimą, kas leis vykdyti skrydžius visame JAV regione.

Apie „GetJet Airlines“:

„GetJet Airlines“ – orlaivių nuomos bei užsakomųjų skrydžių bendrovė. Šiuo metu aviakompanijos orlaiviai skraido už tokias tarptautines avialinijas kaip LOT, TUI, „Air Malta“, „Tunisair“ ir kitos. Bendrovė taip pat vykdo užsakomuosius skrydžius iš Lietuvos, kuriuos organizuoja didieji turo operatoriai „Tez Tour“ bei „Novaturas.

Facebook komentarai
});}(jQuery));