Generalinė prokuratūra jau seniai virtusi banditiška organizacija (pildoma)

n.-grunskiene

n.-grunskiene

Generalinė prokuratūra jau seniai virtusi banditiška organizacija

Aurimas Drižius

Generalinė prokuratūra „nustatė“, kad šiaulietė Nijolė Kasparė niekada nėra dirbusi UAB „Serva ir Co.“, todėl atsisakė jai suteikti pranešėjo apie nusikaltimus apsaugos statusą.

„Nuo tokio prokuratūros atsakymo net atsisėdau, nes pagal Sodros duomenis, įmonėje „Serva ir Co“ dirbau virš dešimt metų“, – pasakojo moteris „Laisvam laikraščiui”. Prokuratūra pasiūlė jai kreiptis į teismą ir sumokėti žyminį mokestį, jeigu nori būti pripažinta pranešėja apie nusikaltimus.

Moters pasakojimas atsleidė visą šios organizuotos gaujos struktūrą – visi, nuo gen. prokuratūros iki Šiaulių teismo ir STT, priklauso šiai grupuotei, ir dengia viena kitos nusikaltimus.

serva 1

M.Kasparė kreipėsi į prokuratūrą ir FNTT po to, kai 2006 m. buvo žiauriai sumušta buvusio savo sutuoktinio Antano Servos (nuotr. viršuje), buvusio įmonės „Serva ir Co.” savininko. Kodėl darbdavys ją sumušė? „Nenoriu apie tai kalbėti, tačiau atrodo, kad kai savaitę geriama su labai aukštais ponais, tai jiems atrodo, kad mušti moteris tampa norma”, – sakė M.Kasparė. Kas tie aukšti ponai, su kuriais jos darbdavys gerdavo savaitėmis. Tarp jų M.Kasparė mini ir dabartinį policijos generalinį komisarą Požėlą.

muse

Moteris pateikė dokumentus, kad Antanas Serva daug metų vykdė įvairią nusikalstamą veiklą, tame tarpe ir PVM grobstymą, Galiausiai Servos įmonė „Serva ir Co“ tuvo tyčia subankrotinta, ir liko skolinga daugiau nei 35 tūkst. eurų įvairiems tiekėjams.

Nijolė Kasparė atsakė į LL klausimus:

 • išsiskyrėte su vyru, kai jis jus sumušė. Ar tai tas pats Antanas Serva?
 • Taip, tas pats. Jeigu rašau, kad jis smurtautojas, tai reiškia, kad turiu ir tai įrodantį dokumentą.
 • O tai kas ten nutiko. Kodėl jis jus sumušė?
 • Na, tai, kaip sakoma, vyrai iš meilės…Seini laikai, ir dabar kalbėti apie tai nelabai noriu. Žinoti, kai vyrai geria savaitėmis, ir dar su tokiais dideliais ponais, tai tais laikais buvo tokia mada – mušti žmonas.
 • Jūs dar rašote, kad jūsų vyras įtariamas PVM grobstymu?
 • Taip, yra sąskaitos, yra konkrečios įmonės, buvo sudaryta schema – „Serva” turguje ir parduotuvėje prekes parduodavo be apskaitos, o sąskaitas šioms prekėms išrašydavo vilkikų remonto įmonėms, kurios įtraukdavo tas prekes į remonto išlaidas, ir tada atsiimdavo didesnius pinigus iš draudimo bendrovių. Jums atrodo, kad brangokai mokate už automobilio draudimą?
  Panagrinėkime vieną iš priežasčių, kodėl jis vis brangsta…
  VIEŠINU AFERISTĄ (vadovaujuosi Visuomenės informavimo įstatymu).
  2015-06-21, pagal aferisto Antano Servos parašytą pareiškimą Palangos PK, jis, pasistatęs A Servos individualiai įmonei priklausantį automobilį Lexus GX 460 v/n GFT 069 Palangoje Žvejų gatvėje, rado išdaužtą keleivio pusės priekinių durelių langelį.
  Pasipelnijimo tikslu, kadangi A. Serva buvo dar nesubankrotinto UAB ,,SERVA ir ko” direktoriumi, išsirašė fiktyvią sąskaitą- faktūrą apie šio automobilio nebūtą remontą UAB- o autoservise ir detalių keitimą ( detalių pirkimo sąskaitų- faktūrų ,aišku, nėra). Pridėjo suklastotą sąskaitą už automobilio parvežimą iš Palangos į Šiaulius 181,50 eurų sumai.
  Draudimo bendrovė ERGO pagal aferisto A. Servos pateiktas sąskaitas apmokėjo 3800 eurų.
  Draudimo bendrovė- pelno siekianti organizacija. Padariusi tokią išmoką, akivaizdu, kad turi didinti gaunamas pajamas iš kitų klientų. Kelias vienas: didinti draudimo įmokas visiems klientams.
 • Nieko sau, o kaip teismas vertino šiuos nuotykius – kiek žinau, kažkokį bomžą padarė atpirkimo ožiu?
 • Taip, kaltu paliko tokį rusą Gorluško. O ta scehma tai paprasta – prieš tai Serva permeta pinigus iš UAB į savo individualią įmonę, ir UAB tampa nemokus, turintis 200 tūkst. litų skolų. Tada jo direktoriumi paskiria „bomžą”, kuris tampa atsakingas už skolas. Tada FNTT su VMI leidžia įmonei daryti bankrotą, nors ir turi visą informaciją apie pinigų judėjimą ir neva „vyksta tyrimas”. Žodžiu, Servos įmonei leidžia bankrutuoti ir nemokėti skolų, nors jo individuali įmonė klesti – toliau stato pastatus ir juos nuomoja. Nors ir toliau grobstomas PVM< ir apie tai informauota pernai VMI, tai niekam neįdomu. Nes jie tyria pasislėpę ir jokių atsakymų neduoda.
 • O tai kodėl teismas tokias nutartis priima, kaip galvojate?
 • Todėl, kad A.Serva „baliavojo” su Šiaulių apygardos prokuroru ir toliau puotauja. Aš kai nuvažiavau pas Šiaulių teismo pirmininko pavaduotoją Sadauksą oficialaus vizito, tai jis iš pradžių man sakė, kad „aš tau nieko nesakysiu”. Bet paskui išsidavė, kad „man taip prokuratūra nurodė tardymą užbaigti”. Ir niekam negaliu pasiskųsti – į STT kelis kartus rašiau, tai jie man atsakė, kad viską jau žino, ir kad daugiau neberašynėčiau, nes vos jie ką nors parašo, aš iš karto parašau komentarus ir paskelbiu facebooke. Tai aš STT taip ir parašiau – informaciją reikia ne matyti, bet ja pasinaudoti ir tirti. O prokuratūra apsimeta, kad nieko nemato. Matyt, kad turi regėjimo negalią. O policija mane puola kaip nusikaltėlę – kiekvieną savaitę turi ten eiti registruotis.
 • Kodėl?
 • Man yra skirta sankcija, kad aš ten nevaikščiočiau, nes Serva taip sukūrė, kad jo statybose siena yra paterliota. Ir jis parašė pareiškimą, kad aš neva tai padariau. Dėl tos paterliotos sienos aš turiu kardomąją priemonę – registruotis policijoje. Praeitą savaitę pamiršau ir nenuėjau. Šią savaitę nuėjau, ir policininkai labai susinervavo – jie turėjo pranešti prokurorui, kad aš neatėjau. Taiaš parašiau pranešimą generaliniam prokurorui, nors jis irgi lėbavo su Serva, kodėl policija manęs savaitę neieškojo, nors ir nebuvau pas juos atvykusi. Dabar darys tarnybinį patikrinimą.

nijole

Daugiau apie Nijolę Kasparę (15min.lt nuotr. viršuje) rašė :

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/santykiai/mes-lygus-54-eriu-i-studentes-suola-destytojai-pasakiau-as-ne-ponia-o-nijole-1024-1027622

N.Kasparė kreipėsi į Generalinę prokuratūrą (GP), kad jai būtų suteiktas pranešėjos statusas. Tačiau GP prokuroras Valdas Uždanavičius nutarė, kad pagrindo tam nėra, nes „pranešėjos“ nesiejo jokie darbiniai santykiai su minėta įmone. Prokuroras V.Uždanavičius nurodė pareiškėjai kreiptis į teismą ir sumokėti žyminį mokestį:

20210324 170017

2a

2c

 

 

Tiesa, prokuroras V.Uždanavičius turėjo arba bent jau privalėjo patikrinti savo melą, nes moteris pateikė Sodros duomenis, kad daug metų ji dirbo UAB „Serva ir Co.“:

sodra

Dar įdomiau baigėsi „Servos ir Co“ byla dėl įvaičių sukčiavimų Šiaulių apylinkės teisme – teismas „nustatė“, kad įmonės dokumentus pavogė „bomžas“, taigi įrodymų neliko. Nelikus įrodymų, neliko ir sukčiavimo.

Galiausiai ta pati Šiaulių apygardos prokuratūra pačiai pranešėjai apie nusikaltimus iškėlė baudžiamąją bylą – mat kažkas „išterliojo” A.Servos gyvenamojo namo sieną, ir pastarasis parašė policijai pareiškimą, kad tai Nijolės Kasparės darbas. Prokurorai iš karto jai skyrė  karmdomąją priemonę – moteris turi kas savaitę registruotis policijoje. Taip pranešėja apie sunkius nusikaltimus prokuratūros pastangomis pati tapo įtariamaja.

„Lietuvos Respublikos TEISĖSAUGOJE ir ŠIAULIŲ TEISMUOSE vyksta stebuklinės pasakos ir meistriškas manipuliavimas teisinėmis priemonėmis, – stebisi N.Kasparė, – dokumentai teisme tampa SUBJEKTYVI NUOMONĖ,  arba Šiaulių apylinkės teisme sugalvoja, kad, tipo, kažkieno pavagiami, išnyksta.

servos

Pagal FNTT ikiteisminį tyrimą (kuris vyko 2 metus, kol neapskundžiau STT….tada buvo ištirta per 10 dienų) AFERISTAS ir SMURTAUTOJAS ANTANAS SERVA , už prekes tiekėjams nesumokėjęs 35000 eurų, už įmonės pinigus atostogaudavęs Palangoje, pirkęs butus, dalinai pasistatęs namą, įm. adresas–Šiauliai Basanavičiaus 98, padaręs tyčinį bankrotą, padirbęs akcininkės parašą, iki Šiaulių apylinkės teismo nukeliavo su BPK 220 straipsniu”.

sadauskas

N.Kasparė pasakoja, kad ŠIAULIŲ APYLINKĖS Teismo pirmininko pavaduotojas A. Sadauskas (nuotr. viršuje)  3 kartus ATMETĖ jos prašymą liudyti. „Prašiau būti apklausiama kaip liudininkė, turėjau dokumentus, – pasakoja moteris, tačiau teismui tai neįdomu. Galiausiai įtariamuoju šioje byloje jie PADARĖ atsidūrusį šioje istorijoje po 3 metų kitatautį (BOMŽĄ). Tipo bomžas pametė UAB- o dokumentus.  TAI KAIP tada juos tyrė FNTT ir kaip tie dokumentai atsidūrė pas bomžą?)

„2020-03-31 FNTT, ištyrusi dokumentus pagal BPK 220 str. pasiuntė aferistą Antaną Servą į teismą. Šiaulių apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas Audrius Sadauskas PO MĖNESIO nutarė, kad bomžas pavogė dokumentus, – pasakojo moteris, – bet bomžo IRGI NENUTEISĖ, ( Nenubaudė), nes pagal gyvenamą vietą jo nerado“.

 

Pasak moters, Liudytojų su esamais dokumentais apie tyčinį A. Servos suorganizuotą bankrotą, niekas neskaitė. „Tipo JAU IŠANALIZAVO tuos dokumentus, kuriuos bomžas yra pametęs prieš kelis metus, todėl iš liudininkų jų imti NEBEREIKIA, – juokiasi moteris, – žodžiu, nusišnekėjo vietoje…

baliuje1

Nuotr. : Baliuje pas FNTT ŠIAULIŲ sk Komisarą K.Škielą – stovi su stikliuku. Pirmas iš kairės – A.Serva ir žmona.

Pasak N.Kasparės, A.SERVA girtaudavo su Šiaulių apygardos prokuratūros prokuratūru G.VILEIKIU, o medžiodavo su FNTT ekskomisaru K.ŠKIELA.

 

kpsrae scaled

„Kai Generalinėje paprašiau Pranešėjo statuso- nuo atsakymo atsisėdau, – pasakojo moteris, – pagal SODROS pateiktus duomenis nesate dirbusi toje įmonėje…( ten dirbau virš 10 metų..) Paskambinau į Generalinę, pasakiau, kad gali pataisyti savo atsakymą. Tai padaryti atsisakė..

Pakartotinai kreipiausi į Generalinę su pažyma iš SODROS, įrodančia apie mano darbą toje įmonėje.

Tada 2020-09-29 vidaus tyrimų skyriaus prokuroro einantis vyr. prokuroro pareigas Valdas Uždanavičius atsakė, kad Generalinės Prokuratūros, NEAIŠKU KAIP GAUTĄ, NETEISINGĄ INFORMACIJĄ , aš,…… sumokėjus žyminį mokestį, turiu skųsti teismui……va taip Generalinė Prokuratūra spręndžia SAVO KLAIDAS:

SP-244 (1)

 

2020-10-14 Generalinės Prok Baudžiamojo persekiojimo departamento pr Jūratė Radišauskienė rašo:,, Pažymėtina ir tai, jog paprastai ikiteisminiuose tyrimuose daugiausia surenkama duomenų tada, kai apie nusikalstamas veikas pranešama nusikalstamų veikų darymo metu ar praėjus neilgam laiko tarpui po jų pabaigimo. Kiekvieni praėję metai labai mažina ikiteisminio tyrimo sėkmę.“

„TAI KĄ VEIKĖ TEISĖSAUGA, jei apie nusikalstamą A. Servos veiką Generalinė Prokuratūra buvo informuota 2017-11-20 ???, – klausia N.Kasparė, – be to, dokumentai įrodantys A. Servos finansines machinacijas yra suprantami ir apskaitininkui, ir išliko dokumentai ir po kelių metų. Juk 2+2 ir po kelių metų nepasidaro=5. Tiesiog BŪTINA priimti seimo nario Naglio Puteikio siūlymą teismuose įvesti tarėjus. Buvo į Šiaulių apylinkės teismą pateiktas skundas dėl bausmės A. Sadauskui pagal BK 228 ir 229 str dėl tarnybinių pareigų neatlikimo ir piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi”.

Telšių apylinkės teismo Telšių rūmų ikiteisminio tyrimo teisėja 2020-09-22 nutarė, kad N.Kasparei uždėtas turto areštas ir kardomoji priemonė neišvykti yra teisingi, teko šią nutartį skųsti Šiaulių apygardos teismui.

RASEINIŲ prokurorė RENATA ŠAUKLIENĖ 2020-09-04 nutarė skirti Nijolei Kasparei kardomąją priemonę rašytinį pasižadėjimą neišvykti ir nebendrauti ir neieškoti ryšių su A. Serva, taip trukdant rinkti duomenis apie tebevykstančias A. Servos finansines machinacijas.

Daliai N.Kasparės asmeniniam turtui uždėtas areštas.

A.Serva tapo labai mokus po skyrybų su žmona, kai psichologinio ir fizinio SMURTO dėka užvaldė šeimoje sugyventą turtą, kurio vertė su šešiais nuliais.., teigia moteris.

Ir čia ŠIAULIŲ apylinkės teismas atmetė bet kokius ieškinius. Tiek dėl turto, tiek dėk kompensacijų už SMURTO sukeltas pasėkmes.

Apie koookią korupcijos analizę čia kalbama???

164050257 1431758960491248 488560890456112420 o

Šiaulių apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas Audrius Sadauskas šiai dienai yra išteisintas, aferistas ir smurtautojas Antanas Serva ..toliau ,, daro biznį“, Finansnų ministerija su VMI tebetiria pasislėpę….

VISI LAIMINGI

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));