Gal vyras priverstas penkis kartus vesti? Tai jau auka

Runkelės pamąstymai

 

Keletas sakinių runkeliško pamąstymo, kol dar neuždrausta. Dabar gi labai populiaru drausti, bausti, atimti, teisti ir t. t. neišvardinsiu viso leksikono – neužtenka išsilavinimo. Nors penkiasdešimt metų lavino ir vėl sugrįžome į tą patį „mokslą“, tik dabar iš kairės pusės.

Taigi apie gandus, pletkus ir kita iš erdvės. Girdėjau turguje kalbėjo, kad „švelnų pūkelį“ teis už priekabiavimą prie Lietuvos gražuolių. Pirmiausia, gal reikėtų aiškumo, konkretumo kas prie ko kabinėjosi. Faktai rodo ką kitą. Gal vyras priverstas penkis kartus vesti? Tai jau auka.

Vatnikai sako (rusiškai) „Сука не захочет, кобель не заскочит “.

Gal taip pat stengiasi, kad nereikėtų daktarams dirbtinai vaisinti. Kas gali žinoti… Tokiu atveju tokiam darbštuoliui reiktų padėti, suteikti didesnių galimybių ir sąlygų, o ne teisti. Jis gi turtingas vyras. Užteks visoms norinčioms. Ir negaila.

O jeigu toks blogas, tai apeikite jį, gražuolės kaip š… toliau ir nelakstykite skųstis, kad bateliai jau šūdini.

Būna, kad ir pirmą kartą vesdamas jaučiasi niekaip. Nusigeria, kad akys nematytų to „begemoto“ balta suknele, kurią priverstas vesti.

Tikiuosi neįžeidžiau niekieno „garbės ir orumo“, nes esu pensininkė. O pensija dar negrąžinta. Seimūnam reikia didesnių algų. Įdomu kaip šitie reikalai susiderins. Reikėjo valstybės žemės pardavimui užsieniečiams, tai nachalizavimo iš tokių kaip aš. Turiu oficialų raštą. Apie atimtas pensijas, „žemę“, pavogtus pinigus, už nugriautus namus nežada naujieji – senieji pakriuksėti…

 

Su pagarba laikraščiui ir skaitytojui D. Runkelė

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));