Gabrieliaus Landsbergio susidorojimo su kolegomis metodai kelia šiurpą net jo bendražygiams

Gabrieliaus Landsbergio susidorojimo su kolegomis metodai kelia šiurpą net jo bendražygiams

Majauskas

Gabrielius Landsbergis neišmoko iš savo senelio Vytauto subtilių susidorojimo su politiniais konkurentais metodų – Gabrieliaus kolegos Mykolas Majauskas ir Tadas Langaitis buvo sukompromituoti ir pašalinti iš kelio Gabrieliaus pagal tą patį scenarijų. Vos prieš mėnesį buvo trys gražūs jauni seksualūs berniukai, Tėvybės sąjungos lyderiai. Šiandien beliko tik vienas Gabrielius, kuris ant savo kolegų rašo pareiškimus prokuratūrai.

Mykolo Majausko atveju – tai atsirado „anonimė”, kuri skelbė, kad jis ją prieš dešimt metų vedėsi pas save į namus, o Tado Langaičio atsistatydinimo apskritai niekas nesuprato.  

Iš karto po tokių „skandalų” sekė principingas Gabrieliaus kreipimasis į prokuratūrą „dėl buvusio bendražygio nusikalstamų veiklų”.

Tuoj po to sekė Gabrieliaus susirūpinimas, kad Tėvynės sąjungai nepavyko atsinaujinti, o jis pats liko vienintelis jaunas ir nesusitepęs.

Šią savaitę paskelbtas anonimės liudijimas, kad buvęs premjero Andriaus Kubiliaus patarėjas Mykolas Majauskas prieš penkerius metus atsivedė ją, pilnametę moksleivę, į savo butą ir prie jos seksualiai priekabiavo. Ir apžvalgininkai, ir konservatorių pirmininkas Gabrielius Landsbergis pripažįsta, kad T. Langaičio ir M. Majausko istorijos, nors skirtingos – diskredituoja taip puoselėtą partijos atsinaujinimo kelią.

 

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/landsbergis-pripazista-kad-iskilo-gresme-partijos-atsinaujinimo-idejai.d?id=77391849

Bet kuriuo atveju, taip šluodamas savo buvusius benražygius, Gabrielius sukėlė partijos kolegų nepasitenkinimą ir pasipiktinimą. Visi supranta, kad „tatai” liko gyventi labai nedaug (tik gaila, kad tas aferistas ir sukčius nusibaigs ne kalėjime, kur jo vieta), ir tada Gabrieliaus dienos suskaičiuotos – jį iškart užkapos visi kubiliai ir juknevičienės. Todėl net tokie profilaktiniai „valymai”, kaip M.Majausko ir T.Langaičio išmetimas, vargu bau ar beišgelbės nelaimingą broilerį. 

 

Visi šie Gabrieliaus žygiai sukėlė apžvalgininkės Mildos Bartasiunaitės įroniją : „Ką daro jaunasis gaidys, kai jo senelis nebeturi jėgų išskleisti sparnų ir apginti anūko autoriteto vištidėje?

Teisingai, gaidys anūkas pradeda nuo laktų praspirinėti kitus jaunus gaidžiukus, kurie be abejo, gali sudaryti konkurenciją per ateinančius Vyr. Gaidžio vištidėje rinkimus.

P. S. Labai svarbu po praspyrimo procedūrų viešai pasiguosti, jog vištidei vis nepavyksta atsijauninti, vat nesiseka, nors tu ką…

 

 senis

Nuotraukoje Vytautas Landsbergis ir nuotrauka absoliučiai neturi nieko bendro su aukščiau išdėstytu tekstu.

Facebook komentarai
});}(jQuery));