Arūnas Pukelis : „Futbolas yra visų žmonių ir niekada nepriklausys nuo saujelės politikų, nors jie to ir labai norėtų”

pukelis

pukelis

Dėl šiuo metu dirbtinai eskaluojamos situacijos, surežisuoto šmeižto ir šlykštaus melo kampanijos, į kurią įtrauktos ir pačios aukščiausios valdžios institucijos, atsisakau kelti savo kandidatūrą į LFF viceprezidento pareigas.
Nenoriu, kad mano asmens adresu viešai skleidžiama netiesa, kuriamos sąmokslo teorijos, trukdytų organizacijos veiklai, galimai sumenkintų futbolo bendruomenės autoritetą.
Tuo pačiu nesitaikysiu su tuo, kad kai kurie politikai, šiurkščiai pažeisdami LR Konstituciją, asociacijų įstatymą ir kitus teisės aktus imtų tiesiogiai kištis į visuomenės reikalus, prisidengdami viešuoju interesu.
Niekada nekeliu savo ego ir asmeninių ambicijų aukščiau už mūsų futbolo bendruomenes siekius ir tikslus.
Man svarbu rezultatas, todėl aš visada būsiu ten, kur esu labiausiai reikalingas.
Futbolas visada bus aukščiau už bet kokias intrigas, politines manipuliacijas ar slaptus susitarimus.
Futbolas yra visų žmonių ir niekada nepriklausys nuo saujelės politikų, nors jie to ir labai norėtų. Nepriklausys jis ir tiems veikėjams, kurie futbolą mato tik, kaip savanaudiško pasipelnymo šaltinį. Tokie žmonės, praradę priėjimą prie aruodo, desperatiškai bando įvelti politikus, visais įmanomais būdais juodindami mane ir visą futbolo judėjimą Lietuvoje.
Postai savaime man niekada nebuvo vertybė.
Už žmogų turi kalbėti jo darbai, o ne pareigos. Todėl ir toliau liksiu aktyviu futbolo bendruomenės nariu, savo iniciatyvomis ir darbais prisidėsiu prie šio sporto stiprinimo mūsų šalyje.
Paskleistas melas mano adresu bus civilizuotai paneigtas, o šių išpuolių užsakovai ir autoriai demaskuoti.
Naujai išrinktai LFF vadovybei noriu palinkėti susiklausymo, darnos ir energijos. O visa futbolo bendruomenė tegul išlieka vieninga ir nepriklausoma.
Facebook komentarai
});}(jQuery));