FNTT toliau persekioja nusikaltimų aukas

vsliesoraicio-namas-zveryne-5a44e3f043a4f-1

vsliesoraicio-namas-zveryne-5a44e3f043a4f-1

FNTT toliau grasina nusikaltimų aukoms
Aurimas Drižius
    Pirmadienį ryte policija veržėsi į vilnietės Eglės Sliesoraitytės butą, matyt, kad norėdami jai taikyti kokias nors sankcijas.

vsliesoraicio namas zveryne 5a44e3f043a4f

Eglė Sliesoraitytė – aukšto valdininko, AB „Giraitės ginkluotės gamykla“ valdybos pirmininko ir dar kelių stambių valstybės įmonių valdybos nario Vygando Sliesoraičio (nuotr. viršuje greta savo prabangaus namo Žvėryne) dukra, tapusi įkaite sutuoktinių Sliesoraičių skyrybų byloje.
Šiuo metu teisme vyksta Sliesoraičių skyrybų ir turto padalinimo byla. Jo buvusi žmona Viktorija Sliesoraitienė kaltina savo buvusį vyrą įvairiomis finansinėmis aferomis. Pvz. tuo, kad įkeitė šeimos namą bankui be jos sutikimo ir gautą paskolą išvaistė.
Moteris įsitikinusi, kad ikiteisminis tyrimas jos dukrai inspiruotas V.Sliesoraičio ir tai matyt yra spaudimo priemonė sutikti su jo sąlygomis dėl brangaus turto dalybų.
Vygandas Sliesoraitis – dešinioji garsiojo aferisto ir įvairių ministerijų vadovo Roko Masiulio ranka, pastarojo paskirtas į įvairių valstybinių įmonių – „Lietuvos geležinkeliai“, „Giraitės ginkluotės gamykla“, Kelių priežiūra“ valdybas.
Jo dukra Eglė Sliesoraitytė jau du metus vaikšto į FNTT – moteris apkaltinta, kad neva pavogė pinigus iš tėvo įmonės AB „Ortobatas“.
„Įkeitus  šeimai  priklausomą  nekilnojamą  turtą buvo paimtas 500 000 Lt  kreditas, – redakcijai pasakojo Viktorija Sliesoraitienė, – 300 000  lt pagal  sutartį buvo sumokėti už UAB Ortobatas  akcijas, o  likusius 200 000 Lt gerbiamas LG  valdybos pirmininko  vietos  laimėtojas  V. Sliesoratis  pasiėmė sau  grynais“.
Moteris įsitikinusi, kad tai buvo pinigų išplovimas : „Taigi iš  paimto kredito    buvo nupirkta maža įmonė UAB „Ortobatas“, kurią V. Sliesoraitis  taip pat registravo savo vardu“. Vėliau neva ši už 300 tūkst. litų pirkta įmonė buvo parduoda   už 1000  ar 2000 eurų.
2019  m. įmonei Šv. Luko medicinos  centras ( buvęs  Ortobatas ) paskelbiamas  bankrotas , –   matomai,  reikia  pinigus  gražinti  kreditoriams, – mano ji, – neužilgo  V. Sliesoraičio  dukra Eglė Sliesoraitytė , kuri šioje  įmonėje   dirbo  iki 2017 m.  vadybininke, berods  tik  2  metus , gauna   šaukimą , kaip   įtariamoji  dėl UAB  Ortobatas  pinigų  pasisavinimo“.
Dukra nueina į FNTT ir sužino, kad kažkas jos pavarde įmonės vardu paėmė pinigus iš banko. Ji sako, kad to nedarė, ir tai labai lengva patikrinti – banke saugomi vaizdo įrašai parodys, kas paėmė tuos pinigus.
Po to, kai vyras galimai sukurpė melagingą bylą judviejų dukrai, motina pasiuto ir išdėjo viską, ką galvoja apie sutuoktinį. Pasirodo, kad išeidamas gyventi atskirai vyras savo žmonai grasino, kad ji dar maldaus kad jis leistų jai pėstute kaip stovi išeiti iš to namo.
Nors Viktorija Sliesoraitienė teisme prašė nustatyti, kas suklastojo jos parašą ant ‚Ortobato“ pardavimo sutarties (moteris teigia, kad jie nepasirašė ant tos sutarties, jos parašas suklastotas, ir niekaba nebūtų sutikusi su sandėriu, kai už 300 tūkst. litų pirktas turtas parduodamas už 10 tūkst. litų.
„,Atrodytų kad  teisėja  nutarė , jog Vygantas Sliesoraitis  “ vykdo mokestinę  prievolę „, teigia Viktorija Sliesoraitienė, – galimai, teisėjai pasirodė  nepriimtina   nustatyti  kokiu  tikslu  ir kam  Vygantas Sliesoraitis  paėmė  kreditą, įkeisdamas bendrą šeimos turtą   ir  ar  nebuvo  suklastoti tuo  metu  esančios  sutuoktinės  parašai .  Graudžiai  juokinga   situacija  ta , kad   pats  Vygantas  Sliesoraitis yra   pateikęs  faktinę  medžiagą, kad  jo  paimti  kreditai ( galimai  meilės objektams  išlaikyti, – kaip  reikia  suprasti iš jo    atstovo žmogus   yra labai seksualus ),  dengiami  iš  bendro nekilnojamo turto  nuomos, esančio Panevėžio  mieste. Atrodytų, kad   teismo vidinis įsitikinimas pernelyg  ekstraordinarinis  ?    Atrodytų , kad  faktinė  medžiaga nukreipiama  pasinaudoti   tualeto reikmėms.
E.Sliesoraitytė sako dirbusi tėvo įmonėje vadybininke ir tuo labiau negalėjusi atšaukti įmonės vadovų įgaliojimo atidaryti sąskaitų banke, ir šią teisę suteikti pačiai sau (tai yra vienas iš FNTT kaltinimų, jai pareikštų). Būtent tokie dokumentai – neva tėvas suteikė įgaliojimus E.Sliesoraitytei atidaryti įmonės sąskaitą banke, ir ją tvarkyti – pateikti FNTT. Vėliau neva iš šios sąskaitos buvo paimta didelė pinigų suma, ir ant kvitų yra Eglės Sliesoraitytės parašas. Moteris sako, kad kvitai ir dokumentai suklastoti – ji juos mato pirmą kartą, ir jokių dokumentų nemačiusi.
Beje, ta pati FNTT neturi jokių klausimų jau minėtam V.Sliesoraičiui. Mat pastarasis puikiai pažįsta visą FNTT ir net FNTT Kauno apygardos valdybos vyresnyjį tyrėją Silverijų Lapėną, švenčiant kurio gimtadienį buvo iki komos primuštas vienas FNTT darbuotojas
Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/kriminalai/2021/09/27/news/fntt-pareigunu-ir-advokatu-puota-pakaunes-sodyboje-virto-kraupia-misle-viena-dalyvi-istiko-koma-20888827Lapėną, kuris neseniai atleistas iš tarnybos
Pasak V.Sliesoraičio, Silverijus Lapėnas „apsukrus vyrukas, nors ir dirba labai lėtai“.
E.Sliesoraitytė mano, kad tapo tėvų skyrybų auka. Mat, tėvas, labai turtingas verslininkas, turintis daug nekilnojamojo turto, per skyrybas nelabai nori tuo turtu dalintis. Tėvas neva ėmė kelti visokias baudžiamąsias bylas savo žmonai ir ją palaikančiai dukrai per visokius „draugelius“ policijos ir FNTT „organuose“.
„FNTT man pateikė kaltinimą, kad aš neva išėmiau įmonės pinigus iš banko. Neatsimenu – ar 12 ar 14 tūkst., – redakcijai pasakojo E.Sliesoraitytė,  –  Paskui parodė įmonės akcininkų sprendimą, kuriuo man nurodyta atidaryti įmonės sąskaitą banke, V.Sliesoraičio leidimas man valdyti ir tvarkyti tą sąskaitą ir nurodė, kad aš iš tos sąskaitos išėmiau jau didesnę sumą – berods 26 tūkst. Tyrėjai man parodė net neva mano rašytą prašymą panaikinti įmonės direktoriaus priėjimą prie tos sąskaitos, ir parodė du pinigų išėmimo iš sąskaitos kvitus. Ant tų kvitų parašyta, kad juos pasirašė Elgė Sliesoraitytė, tačiau aš iš karto pamačiau, kad tai ne mano parašai. Policininkams iš karto pasakiau, kad ant dokumentų – ne mano parašai, aš nei atidariau tos sąskaitos, nei galėjau ją valdyti, nei ką nors pasirašinėjau.
Tačiau jūsų tėvo įgaliojimai tvarkyti įmonės sąskaitos buvo realūs, ar jūs juos pirmą kartą pamatėte?
Aš tuos dokumentus pirmą kartą pamačiau policijoje. Manęs niekas neprašė nei atidaryti sąskaitų banke, nei ją valdyti. Mano darbas buvo kitas – aš dirbau su pacientais.
Tai jūs sakote, kad tie dokumentai yra klastotės?
Tyrėjos dar paklausiau, kaip aš, įmonės vadybininkė, galėjau atšaukti įmonės vadovo įgaliojimus. Ji atsakė, kad to nežino, tačiau aš tai padariau – atšaukiau įmonės vadovo įgaliojimus. Kažkokia mistika. Klausiau apie tėtį, tai policija atsakė, kad jis „ne prie ko“. Tačiau policininkės man pažadėjo, kad „labai greitai viską sutvarkys“.
Pati Viktorija Sliesoraitienė redakcijai pasakojo, kad sausio 7 dieną Vygantas Sliesoraitis atvedė  vyriškį į Birutės 18, kur yra bendras šeimos turtas, kur girdint  dukrai Eglei Sliesoraitytei  prisistatė kaip  Registrų  centro  darbuotojas, bet  slėpė  savo  pavardę.
„Kaip  buvo  galima  suprasti iš  Vyganto  Sliesoraičio,  jis  davęs  kyšį šiam atėjusiam  į  Birutės  18, Vilnius,  valdas iš  Registrų  centro vyriškiui, kad  šis  išregistruotų  bendrą  turtą be  Viktorijos  Sliesoraitienės sutikimo, – mano moteris, – kaip  galima  buvo suprasti  iš Vyganto  Sliesoraičio , kad  bendro   nekilnojamo  turto išregistravimus    be Viktorijos  Sliesoraitienes  sutikimo , Vygantas Sliesoraitis   atlieka   su teisėjos Agnės   Siurblienes  žinia“.
Kauno apylinkės teismo teisėja Agnė Siurblienė nagrinėja Slieroraičių skyrybų ir turto padalinimo bylą
Pasak V.Sliesoraitienės, jos buvęs vyras verkė    ir prisiekinėjo ,  kad jis  nieko nežino apie  prokuratūros įtraukimą  į skyrybų  bylą  trečiuoju asmeniu . Anot  V. Sliesoraičio  prokuratūros  įtraukimą į civilinė bylą  be  niekieno  prašymo  organizuoja  teisėja Agnė Siurblienė .Tai  girdėjo bei  matė   ir Eglė Sliesoraitytė .  Kai  sužinota , kad Eglė Sliesoraitė serga ,Viktorija Sliesoraitiene,  bijant    papildomos  infekcijos  , plintant  Omikron ,buvo  skubiai išvežta atgal pas giminaičius.
Moteris kategoriškai pareiškė, kad ji nesutinka išregistruoti pastatus (nekilnojamo  turto  ojektus) , esančius Birutės 18, Vilnius, kaip šeimos nuosavybės : „Prašau VĮ „Registrų centras“ direktorių,  nustatyti  asmenį, kuris  teigė,  esąs  Registro  centro  darbuotojas, bet slėpė  savo  pavardę, kuriam  Vygantas Sliesoraitis , kaip  buvo  galima  suprasti iš V. sliesoraičio , galimai    davė   kyšį  už  neteisėtą  pastatų  išregistravimą  iš Birutės 18, Vilnius“.
Facebook komentarai
});}(jQuery));