FNTT toliau persekioja nusikaltimų aukas

vsliesoraicio-namas-zveryne-5a44e3f043a4f-1
FNTT toliau grasina nusikaltimų aukoms
Aurimas Drižius
Pirmadienį ryte policija veržėsi į vilnietės Eglės Sliesoraitytės butą, matyt, kad norėdami jai taikyti kokias nors sankcijas.
Eglė Sliesoraitytė – aukšto valdininko, AB „Giraitės ginkluotės gamykla“ valdybos pirmininko ir dar kelių stambių valstybės įmonių valdybos nario Vygando Sliesoraičio (nuotr. viršuje greta savo prabangaus namo Žvėryne) dukra, tapusi įkaite sutuoktinių Sliesoraičių skyrybų byloje.
Šiuo metu teisme vyksta Sliesoraičių skyrybų ir turto padalinimo byla. Jo buvusi žmona Viktorija Sliesoraitienė kaltina savo buvusį vyrą įvairiomis finansinėmis aferomis. Pvz. tuo, kad įkeitė šeimos namą bankui be jos sutikimo ir gautą paskolą išvaistė.
Moteris įsitikinusi, kad ikiteisminis tyrimas jos dukrai inspiruotas V.Sliesoraičio ir tai matyt yra spaudimo priemonė sutikti su jo sąlygomis dėl brangaus turto dalybų.
Vygandas Sliesoraitis – dešinioji garsiojo aferisto ir įvairių ministerijų vadovo Roko Masiulio ranka, pastarojo paskirtas į įvairių valstybinių įmonių – „Lietuvos geležinkeliai“, „Giraitės ginkluotės gamykla“, Kelių priežiūra“ valdybas.
Jo dukra Eglė Sliesoraitytė jau du metus vaikšto į FNTT – moteris apkaltinta, kad neva pavogė pinigus iš tėvo įmonės AB „Ortobatas“.
„Įkeitus šeimai priklausomą nekilnojamą turtą buvo paimtas 500 000 Lt kreditas, – redakcijai pasakojo Viktorija Sliesoraitienė, – 300 000 lt pagal sutartį buvo sumokėti už UAB Ortobatas akcijas, o likusius 200 000 Lt gerbiamas LG valdybos pirmininko vietos laimėtojas V. Sliesoratis pasiėmė sau grynais“.
Moteris įsitikinusi, kad tai buvo pinigų išplovimas : „Taigi iš paimto kredito buvo nupirkta maža įmonė UAB „Ortobatas“, kurią V. Sliesoraitis taip pat registravo savo vardu“. Vėliau neva ši už 300 tūkst. litų pirkta įmonė buvo parduoda už 1000 ar 2000 eurų.
2019 m. įmonei Šv. Luko medicinos centras ( buvęs Ortobatas ) paskelbiamas bankrotas , – matomai, reikia pinigus gražinti kreditoriams, – mano ji, – neužilgo V. Sliesoraičio dukra Eglė Sliesoraitytė , kuri šioje įmonėje dirbo iki 2017 m. vadybininke, berods tik 2 metus , gauna šaukimą , kaip įtariamoji dėl UAB Ortobatas pinigų pasisavinimo“.
Dukra nueina į FNTT ir sužino, kad kažkas jos pavarde įmonės vardu paėmė pinigus iš banko. Ji sako, kad to nedarė, ir tai labai lengva patikrinti – banke saugomi vaizdo įrašai parodys, kas paėmė tuos pinigus.
Po to, kai vyras galimai sukurpė melagingą bylą judviejų dukrai, motina pasiuto ir išdėjo viską, ką galvoja apie sutuoktinį. Pasirodo, kad išeidamas gyventi atskirai vyras savo žmonai grasino, kad ji dar maldaus kad jis leistų jai pėstute kaip stovi išeiti iš to namo.
Nors Viktorija Sliesoraitienė teisme prašė nustatyti, kas suklastojo jos parašą ant ‚Ortobato“ pardavimo sutarties (moteris teigia, kad jie nepasirašė ant tos sutarties, jos parašas suklastotas, ir niekaba nebūtų sutikusi su sandėriu, kai už 300 tūkst. litų pirktas turtas parduodamas už 10 tūkst. litų.
„,Atrodytų kad teisėja nutarė , jog Vygantas Sliesoraitis “ vykdo mokestinę prievolę „, teigia Viktorija Sliesoraitienė, – galimai, teisėjai pasirodė nepriimtina nustatyti kokiu tikslu ir kam Vygantas Sliesoraitis paėmė kreditą, įkeisdamas bendrą šeimos turtą ir ar nebuvo suklastoti tuo metu esančios sutuoktinės parašai . Graudžiai juokinga situacija ta , kad pats Vygantas Sliesoraitis yra pateikęs faktinę medžiagą, kad jo paimti kreditai ( galimai meilės objektams išlaikyti, – kaip reikia suprasti iš jo atstovo žmogus yra labai seksualus ), dengiami iš bendro nekilnojamo turto nuomos, esančio Panevėžio mieste. Atrodytų, kad teismo vidinis įsitikinimas pernelyg ekstraordinarinis ? Atrodytų , kad faktinė medžiaga nukreipiama pasinaudoti tualeto reikmėms.
E.Sliesoraitytė sako dirbusi tėvo įmonėje vadybininke ir tuo labiau negalėjusi atšaukti įmonės vadovų įgaliojimo atidaryti sąskaitų banke, ir šią teisę suteikti pačiai sau (tai yra vienas iš FNTT kaltinimų, jai pareikštų). Būtent tokie dokumentai – neva tėvas suteikė įgaliojimus E.Sliesoraitytei atidaryti įmonės sąskaitą banke, ir ją tvarkyti – pateikti FNTT. Vėliau neva iš šios sąskaitos buvo paimta didelė pinigų suma, ir ant kvitų yra Eglės Sliesoraitytės parašas. Moteris sako, kad kvitai ir dokumentai suklastoti – ji juos mato pirmą kartą, ir jokių dokumentų nemačiusi.
Beje, ta pati FNTT neturi jokių klausimų jau minėtam V.Sliesoraičiui. Mat pastarasis puikiai pažįsta visą FNTT ir net FNTT Kauno apygardos valdybos vyresnyjį tyrėją Silverijų Lapėną, švenčiant kurio gimtadienį buvo iki komos primuštas vienas FNTT darbuotojas
Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/kriminalai/2021/09/27/news/fntt-pareigunu-ir-advokatu-puota-pakaunes-sodyboje-virto-kraupia-misle-viena-dalyvi-istiko-koma-20888827Lapėną, kuris neseniai atleistas iš tarnybos
Pasak V.Sliesoraičio, Silverijus Lapėnas „apsukrus vyrukas, nors ir dirba labai lėtai“.
E.Sliesoraitytė mano, kad tapo tėvų skyrybų auka. Mat, tėvas, labai turtingas verslininkas, turintis daug nekilnojamojo turto, per skyrybas nelabai nori tuo turtu dalintis. Tėvas neva ėmė kelti visokias baudžiamąsias bylas savo žmonai ir ją palaikančiai dukrai per visokius „draugelius“ policijos ir FNTT „organuose“.
„FNTT man pateikė kaltinimą, kad aš neva išėmiau įmonės pinigus iš banko. Neatsimenu – ar 12 ar 14 tūkst., – redakcijai pasakojo E.Sliesoraitytė, – Paskui parodė įmonės akcininkų sprendimą, kuriuo man nurodyta atidaryti įmonės sąskaitą banke, V.Sliesoraičio leidimas man valdyti ir tvarkyti tą sąskaitą ir nurodė, kad aš iš tos sąskaitos išėmiau jau didesnę sumą – berods 26 tūkst. Tyrėjai man parodė net neva mano rašytą prašymą panaikinti įmonės direktoriaus priėjimą prie tos sąskaitos, ir parodė du pinigų išėmimo iš sąskaitos kvitus. Ant tų kvitų parašyta, kad juos pasirašė Elgė Sliesoraitytė, tačiau aš iš karto pamačiau, kad tai ne mano parašai. Policininkams iš karto pasakiau, kad ant dokumentų – ne mano parašai, aš nei atidariau tos sąskaitos, nei galėjau ją valdyti, nei ką nors pasirašinėjau.
Tačiau jūsų tėvo įgaliojimai tvarkyti įmonės sąskaitos buvo realūs, ar jūs juos pirmą kartą pamatėte?
Aš tuos dokumentus pirmą kartą pamačiau policijoje. Manęs niekas neprašė nei atidaryti sąskaitų banke, nei ją valdyti. Mano darbas buvo kitas – aš dirbau su pacientais.
Tai jūs sakote, kad tie dokumentai yra klastotės?
Tyrėjos dar paklausiau, kaip aš, įmonės vadybininkė, galėjau atšaukti įmonės vadovo įgaliojimus. Ji atsakė, kad to nežino, tačiau aš tai padariau – atšaukiau įmonės vadovo įgaliojimus. Kažkokia mistika. Klausiau apie tėtį, tai policija atsakė, kad jis „ne prie ko“. Tačiau policininkės man pažadėjo, kad „labai greitai viską sutvarkys“.
Pati Viktorija Sliesoraitienė redakcijai pasakojo, kad sausio 7 dieną Vygantas Sliesoraitis atvedė vyriškį į Birutės 18, kur yra bendras šeimos turtas, kur girdint dukrai Eglei Sliesoraitytei prisistatė kaip Registrų centro darbuotojas, bet slėpė savo pavardę.
„Kaip buvo galima suprasti iš Vyganto Sliesoraičio, jis davęs kyšį šiam atėjusiam į Birutės 18, Vilnius, valdas iš Registrų centro vyriškiui, kad šis išregistruotų bendrą turtą be Viktorijos Sliesoraitienės sutikimo, – mano moteris, – kaip galima buvo suprasti iš Vyganto Sliesoraičio , kad bendro nekilnojamo turto išregistravimus be Viktorijos Sliesoraitienes sutikimo , Vygantas Sliesoraitis atlieka su teisėjos Agnės Siurblienes žinia“.
Kauno apylinkės teismo teisėja Agnė Siurblienė nagrinėja Slieroraičių skyrybų ir turto padalinimo bylą
Pasak V.Sliesoraitienės, jos buvęs vyras verkė ir prisiekinėjo , kad jis nieko nežino apie prokuratūros įtraukimą į skyrybų bylą trečiuoju asmeniu . Anot V. Sliesoraičio prokuratūros įtraukimą į civilinė bylą be niekieno prašymo organizuoja teisėja Agnė Siurblienė .Tai girdėjo bei matė ir Eglė Sliesoraitytė . Kai sužinota , kad Eglė Sliesoraitė serga ,Viktorija Sliesoraitiene, bijant papildomos infekcijos , plintant Omikron ,buvo skubiai išvežta atgal pas giminaičius.
Moteris kategoriškai pareiškė, kad ji nesutinka išregistruoti pastatus (nekilnojamo turto ojektus) , esančius Birutės 18, Vilnius, kaip šeimos nuosavybės : „Prašau VĮ „Registrų centras“ direktorių, nustatyti asmenį, kuris teigė, esąs Registro centro darbuotojas, bet slėpė savo pavardę, kuriam Vygantas Sliesoraitis , kaip buvo galima suprasti iš V. sliesoraičio , galimai davė kyšį už neteisėtą pastatų išregistravimą iš Birutės 18, Vilnius“.
Facebook komentarai