Dulkys, po konkrečių klausimų apie pinigus, tyli kaip žuvis ežero dugne, pasislėpusi po akmeniu

petys-01-1

petys-01-1

Dulkys, po konkrečių klausimų apie pinigus, tyli kaip žuvis ežero dugne, pasislėpusi po akmeniu

Paskelbta: 2021-08-09 09:12 Autorius: ekspertai.eu

Liepos 18 d. valstybinio transliuotojo laidoje „Savaitė“ Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys pranešė, kad ministerijos informavimo kampanijoje apie vakcinavimosi nuo koronaviruso naudą ir būtinybę pasitelkė nuomonės formuotojus (influencerius) – žmones, kurie rašo straipsnius ir veda laidas.

A. Dulkys atskleidė, kad „yra daugybė laidų ir daugybė straipsnių, kurie buvo inicijuoti ir žurnaluose, ir laikraščiuose, ir eina po šiai dienai ir televizijoje, tik ten nėra tokio įkyraus „Sveikatos apsaugos ministerija jums kažką tai daro“.

Ekspertai.eu iš karto kreipėsį į A Dulkį prašydmai pateikti išsamią informaciją apie šią naujieną.

„Prašome pateikite visą sąrašą straipsnių, laidų ir kitų priemonių, kuriuose už mokesčių mokėtojų pinigus jūsų minėti nuomonės formuotojai skelbė jūsų nurodytą informaciją. Taip pat, prašome, pateikite visą informaciją apie tai, kiek pinigų skirta tiems nuomonėms formuotojams, abėcėlės tvarka pateikite jų sąrašą su atliktais darbais bei atlygio kiekvienam iš jų dydžius. Kai pateiksite mūsų prašomą informaciją, suformuosime jums naujus paklausimus“, – ministrui buvo rašoma liepos 20 d. rašte.

Deja, praėjo net dvidešimt dienų, tačiau A. Dulkiui, grubiai pažeidžiant visus galiojančius įstatymus, nepavyko pateikti jokios informacijos minėtais klausimais.

Per tą laiką paaiškėjo tik tiek, kad Vyriausybė svarsto skirti papildomą solidžią mokesčių mokėtojų pinigų sumą, kad būtų dar labiau skleidžiama abejotino turinio medicininė informacija su medicina nieko bendro neturinčių žmonių lūpomis:

dbibud

Vis labiau tvirtinasi nuomonė, kad dabartinis Sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys, labai sudėtingoje valstybei situacijoje, kai pasaulyje siaučia koronaviruso pandemija, o Lietuvoje – neišsivakcinavusių pandemija, yra labai nesąžiningas žmogus.

Žmogus, kurio vadovaujama institucija ne tik skleidžia dezinformaciją (apie tai plačiau publikacijoje „Sveikatos apsaugos ministerijos skelbiama dezinformacija kiršina ir skaldo visuomenę šiuo sudėtingu laikotarpiu“), bet neretai ir atvirą melą, siekiant suklaidinti kuo daugiau Lietuvos gyventojų ir, galimai, pakenkti jų sveikatai.

Kaip ten bebūtų, nesudėtingų atsakymų dėl taškomų mokesčių mokėtojų pinigų iš A. Dulkio ir toliau laukiama. Vyras vis dar raginamas dalyvauti tiesioginėse „PressJazz TV“ laidose ir atsakyti į daugybę žiūrovams kylančių klausimų.

„Taip pat primename, kad jau keletą mėnesių iš eilės niekaip nepavykstą jūsų prikalbinti (per jūsų patarėjas) dalyvauti tiesioginėse „PressJazz TV“ laidose, kuriose jūsų atsakymus į klausimus nori išgirsti šios TV žiūrovai. Primename, kad „PressJazz TV“ kvietimas jums dalyvauti tiesioginėse transliacijose galioja iki šiol. Informuojame, kad vidutiniškai kiekviena laida sulaukia apie 50 tūkst. žiūrovų peržiūrų, jūsų išsakyti argumentai gali paskatinti šios auditorijos žiūrovus kur kas intensyviau skiepytis. (Su daugiausia peržiūrų sulaukusių laidų sąrašu Dailymotion platformoje galima susipažinti šioje nuorodoje ČIA.)“, – buvo rašoma liepos 20 d. rašte A. Dulkiui, po kurio jis tyli, kaip žuvis ežero dugne, pasislėpusi po akmeniu.

LGPOC%20560%20new

Susiję:

A. Dulkys, siekdamas kuo labiau apkvailinti gyventojus, slapčia pasitelkė nuomonės formuotojus

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));