Drąsiaus Kedžio ir jo dukros pagrobimo ir nužudymo istorija

images

images

 

Andrius LOBOVAS

Po paskutinio apsilankymo pas policijos vyr. komisaro pavaduotoją Kiškį, suvokiau, kad atsimušiau į akliną sieną ieškant tiesos dėl Deimantės Kedytės nužudymo. Rašau nužudymo, nes turiu labai rimtus argumentus  tokiam teiginiui. Esu tatuiruočių meistras, važinėju po Lietuvą ir bendrauju kiekvieną dieną su begale žmonių, štai ir šiandien po laiško rašymo pas mane atvažiuos dvi moterys iš Raseinių, mes kalbėsimės 2 – 3 val., jos man pasakos kaip gyvena ir kuo kvėpuoja… Tai mano kasdienybė, todėl ir jums rašau kokia info turiu surinkęs dėl Deimantės nužudymo, rašau nužudymo, nes vaikas tikrai nužudytas, taip pat ciniškai ir žiauriai, kaip  jos tėvas Drąsius Kedys.

Prieš keturis mėnesius Kauno gyventojas pasakojo, kad vieno vakarėlio metu jam teko bendrauti su įdomiu žmogumi, kuris pasirodo saugojo Deimantę. Šis žmogus įsitikino, kad anas pilietis yra policijos darbuotojas, kai kiti žmonės tai patvirtino. O prasidėjo viskas nuo to, kad policininkas pamatė pas jo tatuiruotę ir klausė, kas ir kur darė, nes ir savo jaunystės klaidą norėjo ištaisyti… Sužinojęs kad tai mano kūrinys jis su sarkazmu pasakė „ai čia tas, kur Venckienės gerbėjas“, na ir prasidėjo klausimų – atsakymų dialogas.

Netrukus ir tas policininkas pradėjo girtis, kad asmeniškai yra saugojęs Deimantę, kad Stankūnaitė pastoviai kažkokias tabletes gėrė, ir kad neva  turi ten kažkokį apsauginį suviliojus…O baisiausia buvo ta dalis, kurioje jis pasakojo, kad Deimantė buvo uždaryta privačioje klinikoje Vilniuje ir sistemingai girdoma ir leidžiami  buvo vaistai ar dar kažkas, kad vaikas nieko nevalgė ir buvo apatiska aplinkiniams.

Deimantės kambarys buvo su vieninteliu langu, per grotas ji mate tik kito pastato sieną… O mirė ji, nes sustojo širdis ir palaidota ji kažkuriose kapinėse Vilniuje greičiausiai be muzikos ir kunigo… Dar policininkas paminėjo, kad Deimantė niekada ir niekur nebuvo išvežta, o Stankūnaitė šiuo metu gyvena Kaliningrade, nors jis nėra tikras dėl to. Žodžiu, pasakoju  jums tai, nes ir man tai atrodo tiesa, manau ir jūsų skaitytojai turėtų tai žinoti ir patys spręsti tiesa tai, ar  melas, man atrodo kad tiesa nes per tuos metus gavau ir kitokios informacijos, kuri tai dar labiau patvirtina.

Mano draugas dar pasakojo, kad jis klausė to policininko, kurio vardas Arūnas, ar neskaudu buvo matyti taip kenčiantį vaiką, bet šis atsakė, kad jis matė ir baisesnių įvykių, be to darbas ilgus metus tokioje policijoje iš bet kokio žmogaus padaro robotą. Į klausimą, ar nebijo kad valdžia sužinos, policininkas atsakė, kad vis tiek mumis niekas netikės ir niekas to neįrodys nes visa sistema dirba klanui ir niekas net piršto nepajudins, kad ši tiesa būtų paviešinta, įskaitant ir prezidentę apie kurią net nerašysiu, ką pasakojo…

Štai dar jums vienas faktas iš mano duomenų archyvo kuri jau esu pasakojęs vienam LNK prodiuseriui savo laidos FTB Pauliui Kaupeliui, pastarasis naiviai tikėjo žodžio laisve ir kad dirba iš tikrųjų laisvame kanale, deja po to ką jam papasakojau ir jis jau buvo paruošęs medžiagą televizijai, jo laidą išėmė iš TV programų tinklelio viduryje sezono, iš karto po mano interviu.

Vienas Kėdainių gyventojas gindamasis nuo užpuoliko nužudė jį, ir jam be visų kitų teisinių procedūrų dar reikėjo 2 mėn. prabūti garsiojoje Žiegždrių psichiatrijos ligoninėje. Kadangi jis nebuvo psichiškai nesveikas, todėl turėdavo galimybę laisvai apribotam plote judėti po teritoriją ar kažkas panašaus. Vieno pasivaikščiojimo metu koridoriuose pro pravertas duris palatoje jis pamatė Drąsių Kedį, sėdintį ant kėdės prie stalo.

Jis atpažino D.Kedį, nes tuo metu visi tik ir rašė ir rodė pastarąjį. Kaip jis pats sakė, liko kaip kuolą prarijęs, juk visur rašė, kad jis dingęs ir t.t., o čia jis prieš akis jam! Palatos durys jam greitai buvo uždarytos, bet tai, ką jis matė, negalėjo patikėti savo akimis, laukė žinių ir naujienų per žiniasklaidą bet… buvo tylu. Sakė, kad bandė kalbėti su vienu sanitaru, bet tas tik pasakė kad tau pasivaideno, o jai ir matei, tai koks skirtumas…

Kodėl V.Naruševičienė atidarė duris žudikui?

Dabar patys logiškai pagalvokite, ar būtų sutenerė, kuri galimai pardavinėjo savo vaiką, atidariusi duris Drąsiui, kuris jai buvo priešas nr1, žinoma kad ne! Todėl bet kokie išgamų prokuratūroje ar policijoje metami  kaltinimai jam yra visiškas absurdas, plius aplamai naudojant holizmą šioje vietoje viskas susistato į savo vietas, paimkime ir tą faktą, kad Furmanavičiaus žudynės įvyko ryte samdomo žudiko su bendru, kurie visiškai pagal liudininkus neatitiko Drąsiaus ar Ivanausko bruožų.

Štai kaip viskas įvyko. Po furmos nužudymo kažkas labai įtakingas ir geras Laimos pažįstamas paskambino ir pasakė, kad pastaroji paskambintų savo seseriai, kuri susirinktų būtiniausius daiktus ir lauktu dviejų žmonių, kurie atvažiuos jos paimti, nes Drąsius neva pradėjo žudyti!

Tą gali patvirtinti telefoninės Laimos pokalbių išklotinės. Laima taip ir padarė, nes šventai tikėjo „rageliu“, o Naruševičienė aklai vykdė visą scenarijų pati nežinodama, kad sesuo netrukus pasius ją į mirtį. Išvada paprasta – Laima žino, kas nužudė jos seserį, juk ji ne tokia debilė, kad naiviai galvotų, kad tą atliko Drąsius, kaip minėjau sesuo, jo nebūtų jokiais būdais įsileidusį į kiemą, jau nekalbu, atidariusi duris… manau siūlą reiktų pradėti narplioti nuo to skambučio Laimai, jei dar įmanoma atsekti skambučių išklotines, kurios, manau, mūsų išsigimusios prokuratūros bus tikrai sunaikintos, o jei ne, tada TIESA visai netoli!…

Yra tokiu duomenų, kad tą lemtingą rytą, kai Drąsius po skambučio pasiėmė pistoletą ir išvažiavo prie Naruševičienės namų, jam skambino tuometinis jo draugas Žalimas, ką, beje, galima būtų patikrinti pagal pokalbių išklotines. Drąsius turėjo vieną tokį draugą, pavadinsiu jį „kepalu“, kuriam ne kartą buvo sakęs, kad turi tokį keistą draugelį, kuris viską gauna, labai komunikabilus, žodžiu tikras prielipa, ir kad jam šiek tiek keistoka bendravimo forma, nes pastarasis rodė, kad irgi yra labai didelis kovotojas prieš pedofiliją ir aplamai seksualines mažumas. Tačiau štai šitas, kaip vėliau pasirodė, dirbo Policijos departamentui ir aklai vykdė visas kažkieno komandas tam, kad Drąsių reikiamu momentu savo saldžios draugystes dėka galima būtų išvilioti, ką pastarasis sėkmingai ir įvykdė tą rytą be jokios sąžines graužaties įkišdamas Drąsių į šią mėsmalę.

Stankūnaitė žino ne tik kas nušovė, arba tiksliau davė komandą nužudymo planui, bet ir dar daugiau. Vienas pareigūnas man pasakojo kad policijos koridoriuose po Andriaus Ūso mirties sklandė tokios kalbos, kad neva Laima tokia ,,svarbi liudininkė“, o dar gyva, kaip rimta argumentą jis man papasakojo vieną faktą, kad Ūsas už savo išskydimą ir parodytą baimę, nes suabejojo savojo klano, kuriam priklausė, galia ir buvo nurašytas, o tai reiškė kad jam uždėtas kryžiukas.

Ūsas kiek pamenate, turėjo šeimą, vaikus, todėl viešinti info tai būtų tolygu, kad visa jo šeima atsidurs po žeme, o pabėgti? Kur pabėgsi, visur savi žmonės, o ir nervai jo buvo skysti, nemokėjo be ,,dėdžių“ pagalbos nė žingsnio žengti. Žodžiu jis kaip atsidėkodamas Laimai paliko ,,daug klaną kompromituojančios video medžiagos“ tam, kad pastaroji turėtų garantiją arba bilietą į gyvenimą, dar minėjo, kad ta medžiaga yra padauginta ir išdalinta Laimos aplinkos žmonėms kaip 100 procentinis garantas, kad išgama liks gyva… Štai pateikiau jums ir teisėsaugai argumentus, kuriais remiantis galima būtų atlikti tyrimą ir pedofilijos bylą pradėti narplioti iš pradžių, be melo ir suklastotų duomenų. Tik ar atsiras tokių, kurie nepabūgs rinkti medžiagą, prokuroras, kuriam garbė svarbiau už šiltą kėdę, ar teisėjas, kuriam įstatymai aukščiau visko, ar atsiras?! Abejoju, greičiau tokie idiotai, kaip aš, būsiu patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, gąsdinamas ir bauginamas, tokia realybe, tokia Lietuva su marionete prezidente ir šešėliniu klanu širdyje…

Papildymas – redakcijos informacija

Kaip Mindaugą Žalimą „pakabino“ prokuratūra, bandžiusi išsukti jį nuo kalėjimo? Mindaugo Žalimo liudijimas Drąsiaus Kedžio byloje daug ką apvertė aukštyn kojomis. Dėl jo parodymų krito aukščiausi policijos pareigūnai.

Visa Lietuva apie jį kalba. Kai BTV laida „Lietuvos žinių“ tyrimas“ parodė slaptojo bylos liudytojo veidą, ne vienas plungiškis jį pažino – juk tai nedorais darbeliais Plungėje spėjęs pasižymėti Mindaugas Žalimas. Garsiausioje pastarųjų metų kriminalinėje istorijoje visi taškai dar nesudėti. Praėjus dvejiems metams po tragiškų įvykių prabilo slaptasis liudytojas, pats susiradęs žiniasklaidos atstovus. 

Kas yra tas slaptasis liudytojas ir kodėl jis taip ilgai tylėjo? Kaip jis atrodo, kuo užsiima, ką apie jį kalba jo draugai ir pažįstami?

 

Kankinių šeima – amžina gėda Lietuvos respublikai

Naktinio klubo apsauginiu dirbęs M. Žalimas buvo apkaltintas sumušęs Baltarusijos pilietį. Po įvykių, vos nepasibaigusių  laisvės atėmimu, jis ryžosi duoti svarbius parodymus Generalinės prokuratūros darbuotojams dėl kitos – D. Kedžio – bylos. Galbūt D. Kedžio bičiulis, nors jo niekada anksčiau nemačiusi žiniasklaidai teigė D. Kedžio sesuo Neringa Venckienė, nebūtų tam ryžęsis, jei nebūtų sulaukęs perspėjimo, jog jam rengiamasi iškelti bylą ir jis turėtų pagalvoti, kas pasirūpins jo šeima. Slaptu policijos informatoriumi buvęs D. Žalimas nebegalėjo pasikliauti policijos pagalba, todėl ir kreipėsi į žiniasklaidą. 

„Mes žinome, kad M. Žalimas jaudinosi dėl įvykio prie naktinio klubo. Nukentėjęs baltarusis patyrė labai sunkią traumą ir jo gyvybei grėsė pavojus. Tačiau, mūsų žiniomis, nusikaltimą padarė kitas žmogus, kuris mušė Baltarusijos pilietį ir yra davęs prieštaringus parodymus. Būtent po nepagrįstų kaltinimų D. Kedžio draugas suprato, kad policija jį išdavė ir siekia pasodinti“, – sakė laidos prodiuseris Vytautas Masalskis.

Laidoje „Lietuvos žinių“ tyrimas“ pateikta autentiška medžiaga iš galiūnų varžybų, kuriose ne tik dalyvavo, bet ir jas vedė slaptas policijos informatorius M. Žalimas.

Žiūrovai išgirdo, ką apie jį sakė garsūs galiūnai Žydrūnas Savickas ir Vidas Blekaitis.

Po šios laidos plungiškiai kalbėjo, kad ne vienas dar prisimena M. Žalimą, žino ir šeimą, iš kurios jis kilęs. Vaikinas augo daugiavaikėje šeimoje, mama buvo registravusi ne vieną santuoką. Tiek jis, tiek jo brolis Plungėje buvo teisti dėl vagysčių, apiplėšimų, kitų nedorų poelgių. Mama visuomet dalyvaudavo savo sūnų teismuose, akivaizdžiai juos palaikydavo ir užtardavo.

Paauglystėje M. Žalimas buvo net „klapčiukas“, kai jo mama buvo įgijusi didelį vieno seno Plungės kunigo pasitikėjimą. Žmonės pasakojo, kad „klapčiuko“ dėmesį buvo patraukusios aukų dėžutės, todėl tarnystę Bažnyčiai teko gėdingai baigti…

images

Kalbinti rajono teisėsaugos ir teisėtvarkos pareigūnai teigė M. Žalimo Plungėje nematę kokį dešimtį metelių, kai pilnametystės sulaukęs jaunuolis išplaukė į platesnius vandenis.

Prokuratūra nutraukė bylą M.Žalimui, nors auka jį atpažino Anksčiau Baltarusijos piliečio V. Revinskio sumušimo byloje įtarimai buvo pareikšti ir R. Murauskui, ir M. Žalimui, tačiau 2012 m. gegužės 12 d. įtarimai pastarajam buvo panaikinti, ikiteisminis tyrimas jo atžvilgiu nutrauktas. Prokurorai nusprendė, kad svarbiu liudytoju Kauno žudynių byloje  tapęs M. Žalimas nukentėjusiam baltarusiui galėjo tik nežymiai sutrikdyti sveikatą bei A. Revinskiui pasiūlė į teismą kreiptis privataus kaltinimo tvarka.

Toks prokurorų sprendimas nepatinka Aliaksandro Lukašenkos administracijoje dirbančio pareigūno sūnui V. Revinskiui. Jis teisiamųjų suole nori matyti abu savo skriaudikus.

Tuo metu, kai M. Žalimas prakalbo apie D. Kedžio nusikaltimus, jo bendrininkus ir pareigūnų neveiklumą, jam jau buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl baltarusio sužalojimo.

Ši byla buvo tiriama policijos komisariate, tačiau vėliau ją perėmė Generalinė prokuratūra ir perdavė Vilniaus rajono apylinkės prokuratūrai.

Bylos duomenimis, naktiniame klube baltarusis esą kabinėjosi prie merginų, o paskui vos nesukėlė muštynių, todėl buvo nutarta jį išmesti lauk. Vėliau baltarusiui apsaugininkas sudavė smūgį į galvą, jis krito į grindinį ir susižalojo galvą.

Facebook komentarai
});}(jQuery));