Diedukai Kedžiai apskundė absurdiškas Kauno apylinkės teismo nutartis pratęsti jų namelių ir pievelės areštą

Diedukai Kedžiai apskundė absurdiškas Kauno apylinkės teismo nutartis pratęsti jų namelių ir pievelės areštą

Kristina Sulikienė

Į redakciją pranešė aktyvūs garliaviškiai, kurie pavakare pastebėjo Laimutę Kedienę pašte, siunčiančią kažką svarbaus.

Jie pasiklausinėjo, ką skundžia, ir Laimutė paaiškinusi, jog atsibodo nuolatinis turto ribojimas, kur be kita ko, įrašyta, kad negalima naudotis namu, sklypu.

Susirūpinę garliaviškiai praneša:

„Jau kiek diedukai iškentė? Niekam tiek neskirta, kiek jiems. Paklausėme – na ir dėl ko tos nutartys, kas ten rašoma? Moja ranka. Tada papasakojo, jog rašoma, kad negalima naudotis turima, per prakaitą užgyventa nuosavybe – namuku, garažu, sklypu. Todėl Laimutė ir Vytautas Kedžiai, kurie be šio namo nieko neturi – dukra namą perrašė buvusiam vyrui – ir sako – tai ateis, vėl už kojų ir rankų – bet tada jau nebegalėsime grįžti. Todėl ir skundžiame.

Mes, aktyvūs garliaviškiai, pasiklausinėjome, o kaip skundė – jeigu patys rašė? Juk nors žmonės su galva, bet juk reikėjo kažką kaip sakant, teisiško, surašyti?

Tai atsakė diedukai, jog labai paprastai – pasižiūrėjo, kas nutartyje ne taip.

Diedukas Kedys, pasirodo, kaltinamas nusikaltimais už apkaltinamojo nuosprendžio priėmimo senaties ribų.

Todėl visiškai nekaltas. Todėl skundžia, kodėl neteisėtas procesas vykdomas, ir prašo nuimti visus areštus, ir palikti jį ramybėje.

Kadangi Kedienė kaltinama pagal naują senatį, nors ir jai sueis jau kitais metais – tai ji prašo atsižvelgti į tai, jog net „pats pačiausias“ Henrikas Daktaras buvo teisiamas tik šimtu tūkstančiu, o juk kaltinamas nužudęs žmones.

O štai tvirkinimo byla nesunkus nusikaltimas – jau 579 240 eurų.

Tai nenormalu. Neatitinka teismų praktikos, proporcingumo, sveiko proto principo.

Dar paklausėme, ką diedukas papildomai nurodęs kaip argumentą – pasidarė įdomu: tai vis tiek labai garsūs mūsų apylinkių žmonės, pasipriešinę pedofilų klanui.

Atsakymas labai paprastas, kaip ir pats diedukas: Antanui Terleckui Lietuvos Aukščiausiasis teismas priteisė vos 3000 eurų. Nes LR BK 154 str.- gretimas straipsnis po LR BK 153 str. – irgi nesunkus nusikaltimas, todėl nepriklauso didelė išmoka. Netgi nuo 5000 eurų sumažino.

Taigi, diedukas ir motyvavo – jeigu Antanui Terleckui pats Lietuvos Aukščiausias teismas sumažino, nes nusikaltimas – nesunkus, tai negali būti dėl nesunkaus nusikaltimo kitoje byloje 579 240 eurų ieškinys ir dar kad teismas šokinėtų pagal ieškovų dūdelę – areštuotų sąžiningai įgytą nuosavybę, drausdami ne tik ją perleisti, bet netgi naudotis. Diedukas pasakė – keista, esu, vadinasi, neteisėtai savo paties virtuvėje: bet juk tai nenormalu!

Laimutė Kedienė, nurodė skunde, kad ieškinys absoliučiai nepagrįstas, ir kad mergaitė Deimantė buvo visada linksma, sveika, ir tai liudija oficialūs švietimo įstaigų dokumentai.

Mes, garliaviškiai, po šio džiugaus susitikimo nuėjome į mūsų bažnytėlę pasimelsti, nes į ją eidami ir susitikome Laimutę Kedienę.

O jūsų, žurnalistų, prašome paskleisti šią žinią, tik neminėkite, mūsų, tebūnie – mes būsime tiesiog garliaviškiai.“

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));