Didžiųjų miestų merų rinkimuose – intrigos neįžvelgiama

RINKIMAI

RINKIMAI


Didžiųjų miestų merų rinkimuose – intrigos neįžvelgiama

Paaiškėjus, jog Vilniaus, Klaipėdos ir Panevėžio mero rinkimuose prireiks antrojo turo buvo ir vėl pradėta prognozuoti, kas gi užims šiuos postus.

Panevėžio mero postą bando išlaikyti Rytis Mykolas Račkauskas, o į jo poziciją taikosi Povilas Urbšys. Klaipėdoje dabartinis miesto meras Vytautas Grubliauskas kovoja su Arvydu Vaitkumi, o Vilniuje antrajame ture bus renkamasi tarp dabartinio mero Remigijaus Šimaišiaus bei buvusio miesto mero Artūro Zuoko. 

 

RINKIMAI
Vis dėlto, TOPsport lažybininkai nė viename mieste neįžvelgia didelės konkurencijos. Vilniuje R. Šimašiaus šansai išlikti miesto meru yra vertinami 80 proc., kai A. Zuoko šansai siekia vos 20 proc. Dar mažiau intrigos TOPsport ekspertai įžvelgia Panevėžyje, kur R. Račkausko šansai ya vertinami 85 proc., kai jo oponento P. Urbšio – 15 proc.

Tuo metu Klaipėdoje TOPsport lažybininkai visišku favoritu laiko V. Grubliauską ir jo šansus triumfuoti antrajame ture vertina net 90 proc., kai A. Vaitkaus – vos 10 proc. 

TOPsport klientai Vilniaus miesto mero rinkimuose prognozuoja panašią baigtį. 75 proc. TOPsport klientų renkasi R. Šimašiaus pergalę, kai A. Zuoko – 25 proc.

Kur kas didesnė intriga yra įžvelgiama Panevėžio mero rinkimuose, kur TOPsport klientai yra pasidalinę į lygias stovyklas. 60 proc. renkasi favoritu laikomą R. Račkauską, o likę 40 proc. – P. Urbšį.

Tuo metu Klaipėdoje – kiek netikėtas TOPsport klientų pasirinkimas ir aukštyn kojom apsivertusi situacija. Net 70 proc. TOPsport klientų pasirinko ryškaus autsaiderio A. Vaitkaus pergalę Klaipėdos mero rinkimuose, kai vos 30 proc. pasirinko dabartinio mero V. Grubliausko pergalę. 

Tiesa, patys TOPsport ekspertai mano, jog situacija gali keistis kiekvieną dieną, ypač Vilniaus mero rinkimuose. Ten kandidatai naudoja itin skirtingas taktikas, o skirtumas tarp kandidatų gali ir sumažėti. Kol A. Zuoko aktyvi kampanija puikiai tvarkos su komunikaciniais klausimais, tai R. Šimašius dar turi kur pasitempti.

Tiesa, dabartinis Vilniaus meras nebijo mesti šešėlio ant savo konkurento dėl, neva, imto milžiniško kyšio iš įmonės „Veolia“. 

Taip pat panašu, kad šį kartą rinkimams didelės įtakos nedarys kitos frakcijos, kurios yra pasiryžusios dirbti su bet kuriuo iš kandidatų. Kitaip tariant, nei lyderiaujančios frakcijos, nei mažesnės nesiruošia remti vieno ar kito kandidato prieš rinkimus.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: SKIRMANTAS STANIULIS, UAB „TOP SPORT”
Facebook komentarai
});}(jQuery));