Deimantės šmėkla persekioja Dalią Grybauskaitę

Argyva

Argyva

Deimantės šmėkla persekioja Dalią Grybauskaitę

Šiandien, balandžio 17 d. prie prezidentūros vėl rinkosi žmonės, laukiantis Dalios Grybauskaitės atsakymo – „Ar dar gyva Deimantė?“.

 

 Argyva

Šį klausimą dar pernai sausio 13 d. uždavė Nijolė Sadūnaitė, kuri buvo pareikalavusi, kad iki kovo 11 d. vyriausybė ir prezidentė atsakytų, kur yra mergaitė, o jeigu ji nužudyta – kad valdžia bent jau išduotų, kur jos kapas.

Deja, iki šiol žmonės neišgirdo atsakymo, todėl vėl susirinko paklausti to paties klausimo – Ar dar gyva?

Vyriausybėi vis labiau delsiant atsakyti, žmonės linksta prie minties, kad Deimantė vis dėlto nužudyta, arba jos sveikata smarkiai sutrikdyta. Jeigu būtų priešingai, LRT jau seniai būtų mums parodžiusi reportažą, kaip laimingaa mama Laima Stankūnaitė žaidžia su savo laiminga dukra Deimantė.

Kaip žinia, Deimantė Kedytė pasiskundė tėčiui, kad jos motina Laima Stnakūnaitė ją pardavinėja pedofilams, ir kraunasi gautus pinigus į raudoną piniginę. Tėtis Drąsius Kedys kreipėsi į teisėsaugą, buvo pradėtas tyrimas, tačiau prokuratūra įtariamą pedofilą Andrių ŪSą kažkodėl apkaltino tik seksualiniu priekabaivimu, o ne prievartavimu. Nors auka aiškiai pasakojo, kad „dėdės“ jai kaišiojo savo pimpalus, iš kurių bėgdavo skystis.

Kažkodėl prokuratūra nusprendė, kad tai tik priekabiavimas, o ne prievartavimas. Vėliau prokuratūra išėmė iš A.Ūso bylos visus įrodymus – A.Ūso telefono išklotinę (kuri parodė, kad Ūso buvimas sutapo su Deimantės pasakojimu), taip pat medicinos ekspertų išvadas, kad antroji pedofilų auką, L.Stankūnaitės sesers Naruševičiūtės dukra, kuriai nusikaltimo metu buvo dešimt metų, buvo tiesiogiai prievartaujama pedofilų – ekspertai nustatė, kad jos storoji žarna buvo :veikiama kietu buku daiktu“, kas sąlygojo storosios žarnos nenatūralų išsiplėtimą.

Tačiau visi šie įrodymai buvo išimti iš bylos, o bylą išnagriėjęs teisėjas Cininas nusprendė net neapklausti aukos teisme, o iš karto kažkodėl nustatė, kad „mergaitės atmintis ištrinta“.

Toks sprendimas atvėrė Cininui kelią iš apylinkės į Vilniaus apygardos teismą, kur jis iki šiol ramiai teisia nekaltus žmonės, ir jokie košmarai jo nekankina.

Tam, kad Deimantė Kedytė negalėtų apsiginti ir kad ji būtų perduota jos savadavimu kaltai motina, prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirūpino, kad iš Neringos Venckienės būtų atimtos jos dukterėčios Deimantės priežiūros teisės.

Facebook komentarai
});}(jQuery));