avarija

avarija

Treji metai praėjo nuo to, kai ėmiausi avarijos Kalnaberžėje.
Tada ir susidūriau su rūsčia teisėsaugos realybe, kai liudininkai gali meluoti o policijai tai tinka, kai į policijai pateiktą vaizdo įrašą atsakoma „na ir kas, tai nieko nekeičia”, kai policija iškviesta į įvykio dalyvio aikštelę, kadangi ten, naktį, kažkas kažką keičia, negali rasti adreso todėl neatvyksta ir t.t.
Žmogelį labai norėjo pasodinti, nepavyko, ačiū žiniasklaidai, kuri nesibodėjo viešinti (retas atvejis kai galima dėkoti žiniasklaidai), nes jei byla nebūtų tapusi vieša, nežinau ar būčiau sugebėjęs ištempti… Buvo skundas po skundo, kiekvieną veiksmą reikėjo skųsti nes visiems buvo nusispjauti, nes eilinis avarijos dalyvis, neturintis nei draugų, nei pinigų, niekam neįdomus.
Rezultate pakeisti trys tyrėjai ir komisariatai, bet prisikasta iki tiesos, žmogui įtarimai panaikinti.
Bet didžiausias ačiū tam kuris nepabijojo atiduoti registratoriaus įrašo, nors po to juos ir tampė policija, dėl ko jie ir vengė perduoti įrašą jiems. Pasirodo policija randa tuos, kurie filmavo, kai nori. Todėl mane stebina, kai apsimeta kad negali atskleisti eilinių vagysčių ar kitų nusikaltimų, -Nenori?
Išskirtinė padėka Vdi Kauno skyriaus specialistams, kurie, nors ir neprivalėjo, bet atliko tyrimą, kuris, vėlgi tik po eilinio paviešinimo ir skundo generalinei prokuratūrai, galų gale buvo paimtas ir ledai pajudėjo…
Dabar teismai tęsiasi ir neaišku kiek tęsis. MG Baltic bendrovė Mitnija, bei Kauno tiltai samdo advokatų „žvaigždes” o tas nabagėlis, kurio nepavyko pasodinti, turi jiems atstovėti. Nebestovi, pavargo domėtis, neturi iš ko samdyti advokato (aš neprofesionalus todėl teismui netinku, bet ministru būti galėčiau ).
Lietuvoje geriau nepakliūti į jokias nemalonias situacijas, nes jei būsi paprastesnis neturintis pažinčių, eilinis neturintis pinigų, sistema tave sukramtys ir išspjaus, nes pvz.: šiuo atveju, kai tempiama guma, tu tiesiog neišsimokėsi advokatams, nes priešais tave statybų magnatai kuriems ant visko nusispjauti ir jie tamposi tik tam, kad sueitų visos senatys…
Facebook komentarai
});}(jQuery));