Daliai Grybauskaitei gresia kaltinimai dėl sunkių kriminalinių nusikaltimų

Daliai Grybauskaitei gresia kaltinimai dėl sunkių kriminalinių nusikaltimų

 

Aurimas Driižius

„Valstiečiai“ nusiteikę ryžtingai – ilgą laiką nekreipę dėmesio į prezidentūros nuolat daromą spaudimą kitoms valstybės institucijoms  atlikti neteisėtus veiksmus, šį kartą kantrybė baigėsi ir jie pasiryžę padaryti tam galą.

Todėl Dalios Grybauskaitės komandos Eligijui Masiuliui, kad Darius Mockus sutramdytų savo skalikais įvardintus žurnalistus  – tik ledkalnio viršūnė. Mat ponia per tiek daug metų karaliavimo prarado bet kokius KGB išmoktus konspiracijos įgūdžius – nieko neteisėto nedaryti tiesiogiai, o tik per tarpininkus. Apie tai, kad prezidentūros patarėjai nuolat skambindavo Vilniaus vaikų teisės specialistėms, ir joms aiškino, kaip reikia elgtis Deimantės Kedytės globos nustatymo byloje, paliudijo buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Tačiau patys sunkiausi kaltinimai Dalios Grybauskaitės ir jos parankinių laukia dėl kitų įtariamų sunkių kriminalinių nusikaltimų. Tam reikia, kad pradėtų kalbėti nuolat prezidentūros terorizuojami įvairių teismo pakopų teisėjai.

2013 m., D.Grybauskaitės rinkimų štabo vadovo V.Vasiliausko ir jo komandos buvo parengta suklastota pažyma apie banką „Snoras“, bankas buvo užgrobtas, jo daugiau nei 8 mlrd. Litų vertės turtas pasidalintas tarp minėtos gaujos narių. „Snorui“ bankroto bylą pagal suklastotus dokumentus iškėlęs Vilniaus apygardos teismo teisėjas Andžiej Maciejevskij prezidentės Dalios Grybauskaitės buvo padarytas Aukščiausiojo teismo teisėju.  Beje, „Snoro“ bankroto administratorius Neil Cooper išplovė iš banko šimtus milijonų litų – tokia nusikalstama veikla jam buvo leista mainais už tai, kad didžiąją dalį pinigų jis pervedė minėtai nusikalstamai gaujai. Todėl Lietuvoje N.Cooperis turėjo „prokuratūros stogą“ – net paaiškėjus, kad pervedimus jis darė neteisėtai, prokuratūra nutraukė bylą, nes „jis nežinojo Lietuvos įstatymų“. 

Šiandien jau visiems atsakymas yra aiškus: bijoma „Snoro“ bankroto administratoriaus veiklos tyrimo, nes akivaizdu, kad AB bankas SNORAS tyčinis sužlugdymas buvo ir yra politinis ir korumpuotas veiksmas, o viso to organizatorė ir palaimintoja yra pati prezidentė D. Grybauskaitė. Bijoma, nes šie iš anksto suplanuoti, nemotyvuoti, neteisėti ir drąstiški veiksmai, tiesiog sunaikinant AB banką SNORAS, padarė didžiulę žalą banko akcininkams, klientams, indėlininkams bei valstybei ir už tai anksčiau ar vėliau reikės atsakyti.

Kauno pedofilijos byloje – nors buvo brutaliai išprievartautos dvi mažametės  mergaitės, tačiau įsikišus aukšto rango nusikaltėliams, byla buvo numarinta, mergaitės tėvas Drąsius Kedys ir daug kitų žmonių buvo nužudyti. ‚Pedofilijos bylą „teisingai“ išnagrinėjęs< ir net sugalvojęs naują terminą – „vaiko atmintis ištrinta, todėl jos nereikia apklausti“, teisėjas Audrius Cininas buvo prezidentas paaukštintas pareigose ir perkeltas į Vilniaus apygardos teismą.

Galiausiai įvykdyta legendinė afera – „Independence“ projektas. SGD terminalas išnuomotas tris kartus brangiau, nei kainuoja jo statyba – kad paslpėti visus galus, „projektas“ įregistruotas ofšore Bermudų salose. Projekto iniciatorė – Dalia Grybauskaitė visus apkvailino lozungu ‚rusai puola“.

 Apie tai, kad prezidentūros patarėjams nuolat atsiskaitydavo Darbo partijos bylą tyrę Vilniaus apygardos teismo teisėjai – vieša paslaptis.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));