D.Trumpo pergalę patvirtino „Quantum Blockchain Recount“

ka

ka

D.Trumpo pergalę patvirtino „Quantum Blockchain Recount“
Iškart pasibaigus rinkimams į daugelį šalies rinkimų apylinkių buvo išsiųsti specialūs Nacionalinės gvardijos daliniai, kurių užduotis buvo ieškoti padirbtų biuletenių. Patikrinimas tęsėsi iki ankstaus lapkričio 8-osios ryto.
Anksčiau, siekiant užkirsti kelią sukčiavimui, oficialūs biuleteniai buvo spausdinami su nematomu individualaus kodo vandens ženklu ir užregistruoti kvantinės blokų grandinės sistemoje. Šiuo metu per lazerinį skaitytuvą penkiose valstybėse buvo nuskaityta 14 milijonų biuletenių, iš kurių 78% nepavyko patvirtinti biuletenio dėl vandens ženklo trūkumo.
100% balsavimo biuletenių, kurie neišlaikė patvirtinimo testų, „žmonės balsavo“ už Bideną. Pirmasis bandymas parodė, kad pagal patvirtintuose balsavimo biuleteniuose, įrašytuose į kvantinį kompiuterį, vandens ženklus, D.Trumpas laimėjo rinkimus, turėdamas daugiau kaip 80% teisėtų balsavimo biuletenių.
Todėl pagal proporciją, gautą atlikus šią patikrą, perskaičiavus visai šaliai, už Trumpą atiduota 73,5 mln. balsų, o už Bideną – 25,9 mln. balsų. Naudojant infraraudonųjų spindulių įrangą, kuri skaitė tikrus ar netikrus biuletenius, elitiniai nacionaliniai gvardiečiai buvo išsiųsti į kelias tikslines valstijas: Alabamą, Arizoną, Pensilvaniją, Koloradą, Teksasą, Viskonsiną, Tenesį, Vašingtoną, Virdžiniją, Delaverą, Ilinojus ir Kentukį. Visoje šalyje teisingą balsų skaičių saugojo virš 500 nacionalinių gvardiečių.
Apibendrindamas sukčiavimą visoje šalyje, Baltųjų rūmų advokatas Sidney Powellas (gandai, kad jis bus kitas FTB direktorius) sakė: „Neteisėta tapusi NSA saugumo programinė įranga „ Hammer and Scorecard “ naudojo algoritmą, kuris suteikė Bidenui 3% pranašumą balsuojant Viskonsine, Mičigane, Pensilvanijoje, Džordžijoje, Nevadoje ir Arizonoje „.
Tikimasi, kad visi šie teisiniai klausimai bus išspręsti iki 2020 m. Gruodžio 14 d., kai susirinks rinkimų kolegija. Iki to laiko realūs rinkimų rezultatai, kurie bus nustatyti po teismo kovų, nulems visus teisėtai atiduotus balsus. Bendrame Kongreso posėdyje D.Trumpo pergalė bus oficialiai paskelbta 2021 m. Sausio 3 d. „
Facebook komentarai
});}(jQuery));