CJ Hopkins : Plaukiojimas su rykliais

swimming with sharksL 1586x900 1

swimming with sharksL 1586x900 1

Plaukiojimas su rykliais
CJ Hopkins

Taigi, Elono Musko naujasis laisvo žodžio „Twitter”, atrodo, sekasi labai gerai. Oficialaus Kovido naratyvo, oficialaus Ukrainos naratyvo ir Elono Musko kritikai vis dar yra deplatformuojami, cenzūruojami ir šmeižiami, bet kitaip galite rašyti tviteryje, ką tik norite!

Jei norite rašyti apie tai, kaip Elonas beveik vienas valdo „Twitter”, tuo pat metu asmeniškai rūpindamasis savo devyniais alkanais vaikais ir „būdamas žurnalistu”, niekada nemiegodamas, arba apie tai, kaip jis „mažina patekimo į kosmosą kainą”, arba apie tai, kaip „gerina žmonijos gyvenimą Žemėje”, tuo pat metu planuodamas save, savo šeimą ir draugus iš karinės bendruomenės (ir visus kitus, kurie gali sau leisti įsigyti bilietą) išsiųsti į Marsą, jei kas nors katastrofiškai nepavyks, arba kaip kitaip didvyriškai „atlieka Dievo darbą”, pirmyn… tokius dalykus galima rašyti tviteryje visą dieną!

Gerai, aišku, jei nenorite to daryti, o vietoj to norite tviteryje rašyti apie sistemingą pasaulinės visuomenės destabilizavimą ir radikalų pertvarkymą, kurį per pastaruosius trejus metus vykdė pasaulinio kapitalo valdančiosios klasės, arba apie klastingiausią žmonijos istorijoje oficialią propagandos ir dujų apšvietimo kampaniją, arba apie neonacius Ukrainoje, arba apie bet ką kitą, apie ką imperatorius Elonikas nenori, kad jūs rašytumėte, na, gerai, kad neperlenkčiau lazdos, jums nusispjaut.

Įsiūbuotas, kaip ir sustabdytas, cenzūruotas, „deboosted”, „matomumo filtras”, o gal jūsų paskyra tiesiog paslėpta nuo akių po vienu iš tų netikrų „jautraus turinio” įspėjimų, lygiai taip pat, kaip ir nelaisvo žodžio „Twitter”…

image 5
image 5

Bet nesvarbu… tai nedidelė kaina už privilegiją „shitpostinti” ir „savintis libsus”, o juk tokia ir buvo visa „Twitter” perėmimo esmė, ar ne (t. y. kerštas, o ne tikra žodžio laisvė)?

Kam rūpi, kad mokslininkai, medicinos ekspertai ir Naujosios normos kritikai vis dar cenzūruojami? Andrew Anglinas, „The Daily Stormer” neonacių redaktorius, grįžo! Tai neabejotinai prilips prie tų „šūdų”!

Ir dar išleidžiamas „Twitter Files”, kuris virsta le Carré trileriu!

Taip, teisingai, Elonikas Teisingasis skelbia vidinius dokumentus apie nesąžiningą liberalių „blogų obuolių” grupuotę, kuri savavališkai cenzūravo konservatorius ne dėl kokių nors sistemingų ideologinių-naratyvinių-įgyvendinimo priežasčių, o tiesiog dėl to, kad, na, žinote, jie yra liberalai, „kairieji”, „kultūriniai marksistai” ar dar kas nors!

Antroje dalyje, kurią ketvirtadienį paskelbė Bari Veisas (Bari Weiss), daugiausia dėmesio skirta liūdnai pagarsėjusiems „Twitter” juodajam sąrašui, taip pat pateikta ekrano nuotraukų ir kitų įrodymų, kaip „Twitter” vadovai cenzūruoja, „derankina” ir kitaip sąmoningai nutyli bei iškraipo informaciją ir politines pažiūras, kurios jiems nepatiko ir dėl to nusprendė, kad niekas neturėtų skaityti. Trečiojoje dalyje, kurią vakar vakare paskelbė Mattas Taibbi, buvo aprašyta Donaldo J. Trumpo, kuris tuo metu buvo Jungtinių Valstijų prezidentas, cenzūra ir galiausiai deplatformavimas… taigi, taip, dar vienas „niekam tikęs”.

Laimei, pasirodo, visa ši cenzūra, šmeižtas, tyčinis visuomenės apgaudinėjimas, kišimasis į politinį procesą ir t. t. buvo kelių (atspėjote) „blogų obuolių” – Yoelio Rotho, Parago Agrawalo, Vijaya Gadde ir kitų „blogų obuolių”, kuriuos imperatorius Elonikas atleido (arba „išėjo”), darbas. Taigi dabar viskas baigėsi ir daugiau niekada nepasikartos, kol valdys Elonikas!

Taigi, puiku, džiaugiuosi, kad pagaliau galutinai išaiškėjo įrodymai apie šunybes, apie kurias daugelis iš mūsų aprašinėjo daugelį metų. Vis dėlto, amžinas optimistas esu, tikėjausi, kad „Twitterio failai” bent jau palies temą apie tai, kaip pasaulinė korporatokratija, jos valdžios funkcionieriai, valstybinė ir korporacinė žiniasklaida bei pasaulinės korporacijos, tokios kaip „Twitteris”, tapo daugiau ar mažiau totalitarinėmis ir vykdo vadovėlinę Gleichschaltung kampaniją, primesdamos ir primesdamos ideologinį vienodumą ir sistemingai cenzūruodamos tuos iš mūsų, kurie kvestionuoja ir meta iššūkį oficialiajam Kovido naratyvui (ir tai destabilizacijai bei radikaliam pasaulinės visuomenės pertvarkymui, apie kurį minėjau pirmiau).

Tačiau nesileiskime į jokias diskusijas dėl visų šių naratyvų, globalinio kapitalizmo totalitarizmo ar nesuskaičiuojamos daugybės žmonių visame pasaulyje, kurie miršta „staiga” ar „netikėtai”, o tai, žinoma, neturi nieko bendra su daugkartiniais eksperimentiniais „skiepais”, kuriems jie buvo apgauti ir (arba) priversti pasiduoti, kuriais „Twitter” ir kiti pasaulinio kapitalo propagandos aparatai mus nuolat tikino, kad jie yra „saugūs ir veiksmingi”, ir cenzūravo tuos iš mūsų, kurie teigė, kad jie gali būti kitokie arba kad galbūt nereikia „skiepyti” kiekvieno planetos vyro, moters ir vaiko.

Visa tai jau praeitis. Svarbiausia yra Amerikos „raudonųjų ir mėlynųjų” politika!

Gerai, prieš toliau gilindamasis į „Twitter” failus, turiu padaryti „visišką atskleidimą”. Esu tikras, kad žinote, jog Elonas Muskas pasirinko atrinktus „Twitter Files” failus paviešinti Mattui Taibbi, o dabar ir Bariui Veisui (Matt Taibbi, o dabar ir Bari Weiss), užuot, žinote, tiesiog juos visus paviešinęs.

Na, aš pažįstu Mattą Taibbi. Mes kartais bendraujame. Jis rašė apie kelias mano knygas. Aš jį gerbiu. Jis man patinka. Esu labai šališkas Matto Taibbi atžvilgiu. Turėčiau Matto Taibbi vaikų, jei jis man leistų. Iš esmės esu įsimylėjusi Mattą Taibbi ir tikriausiai dabar jį šliaužiočiau, jei gyvenčiau JAV, o ne Vokietijoje. Bari Weiss visiškai nepažįstu, bet, kiek žinau, ji atrodo maloni moteris.

Gerai, štai ir visa mano informacija. Grįžkime prie šių „Twitter” failų.

Štai dar vienas dalykas, kuris mane neramina (t. y. be to, kad ši istorija pamažu virsta „raudonųjų ir mėlynųjų” rietenomis). Jūs matėte naujieną apie tai, kaip Džeimsas Beikeris, FTB vyrukas, kuris dirbo su Klintonų komanda kurpdamas „Russiagate” apgaulę ir prisidėjo prie Hunterio Bideno nešiojamojo kompiuterio istorijos cenzūravimo, „tikrino” „Twitter” failus prieš juos paviešinant.

Na, pasak šios istorijos, Bakeris atliko šį „patikrinimą” nežinodamas Elonui Muskui, kuris, matyt, netyčia pamiršo atleisti savo generalinio patarėjo pavaduotoją (apie kurį žinojo mažiausiai aštuonis mėnesius), kai atleido visus kitus liberalius „blogus obuolius”, todėl Elonas, būdamas visiškoje „tamsoje”, neturėjo nė menkiausio supratimo, ką Bakeris darė su „Twitter” failais, kol Bari Veisas (Bari Weiss) to nepastebėjo ir neatkreipė į tai jo dėmesio.

image 1 1 650x778 1
image 1 1 650×778 1

Man tai kelia nerimą… kaip ir netikiu tuo.

Noriu aiškiai pasakyti, ką noriu pasakyti. Nekvestionuoju nei Matto, nei Bari Veisso motyvų, nei metodų, ir tikrai ne jų charakterių. Jei būčiau jų vietoje, daryčiau tą patį, gaudyčiau į rankas kuo daugiau „Twitterio failų” ir praneščiau istoriją, kurią ten galima pranešti.

Jie yra žurnalistai. Būtent tai žurnalistai ir daro. Be to, jie jau kelis kartus yra buvę „aplink bloką”, todėl darau prielaidą, kad žino, jog plaukioja su rykliais. Jei anksčiau ir nebuvo, tai dabar, po šio įtartino Bakerio „patikrinimo”, tikrai yra.

Noriu pasakyti, kaip galime pasitikėti tuo, ką jie gauna? Kiek bylų „patikrino” Bakeris? Kodėl jis vis dar galėjo jas „tikrinti”? Kas „tikrina” bylas dabar, kai Bakeris „pasitraukė”? Kurios bylos buvo perduotos Mattui Taibbi ir Bariui Veisui, o kurios bylos jiems nebuvo perduotos?

Jų rengiami reportažai yra tarsi koliažas; jie gali dirbti tik su ta medžiaga, kuri jiems buvo pateikta, o pateikta medžiaga nulems istoriją arba bent jau apribos jos pobūdį ir apimtį.

Be to, nepaisant mano pagarbos ir nerimą keliančios meilės Mattui Taibbi, nei Mattas, nei Bari Weissas nebuvo itin suinteresuoti nušviesti oficialaus Kovido naratyvo, t. y. klastingiausios žmonijos istorijoje propagandos ir dujų apšvietimo kampanijos, plėtojimo arba pasaulinės visuomenės destabilizavimo ir radikalaus pertvarkymo, apie kurį nuolat užsimenu šioje skiltyje ir apie kurį plačiai rašau nuo 2020 m. kovo mėn.

Taigi, net jei Muskas visą „Twitter” duomenų bazę perdavė Mattui ir Bariui Veisams, abejoju, ar kuris nors iš jų bus nusiteikęs pranešti apie šią istoriją.

Rimtai, tik įsivaizduokite, jei jie tai padarytų. Jei manote, kad korporacinės žiniasklaidos reakcija į Matto Taibbi pradinį „Twitter Files” paskelbimą buvo žiauri – o ji tikrai buvo – įsivaizduokite, kas nutiktų, jei jis ir Bari papasakotų apie „Twitter” vaidmenį pasaulinėje „New Normal Gleichschaltung” kampanijoje.

Jie tikriausiai prarastų viską – leidėjus, knygų sutartis, literatūros agentus, kolegas, draugus. Jie būtų ekskomunikuoti iš rimties salės, išmesti į išorinę tamsą, kur amžinai į tuštumą dejuoja „Kovidą neigiančių, sąmokslo teorijas kuriančių antivakserių” sielos.

Nes papasakoti šią istoriją reikštų viską dokumentuoti… sufabrikuotą „Covid atvejų” ir „Covid mirčių” statistiką, melą apie uždarymus, kaukes, „vakcinas”, visa tai, visą „Naujosios normos” megilę. Ne apie tai, kad viskas „dabar baigėsi”, nes „pasikeitė mokslas”, bet apie tai, kad visa tai buvo vienas didžiulis PSYOP’as (nesvarbu, ar ir kiek jis buvo tyčinis), kaip jis buvo kuriamas melu ir propaganda nuo pat pradžių, 2020 m. kovo mėn.

Įsijauskite į Matto Taibbi ir Bari Weiss poziciją. Jei jie papasakos šią istoriją, jų gyvenimai bus sugriauti. Pirmyn, teiskite juos, jei norite. Manęs asmeniškai teismai nedomina. Man rūpi matyti dalykus tokius, kokie jie yra, o tokie, kokie jie yra… Na, čia turime nedidelį keblumą, keblumą, susijusį su tuo, kad „Twitter” failai netampa ribotu susibūrimu arba nėra suvokiami kaip ribotas susibūrimas.

Taigi, atsižvelgiant į šį mažą keblumą, pateikiame pasiūlymą Elonui Muskui. Galbūt Matas, Bari Veisas ar kuris nors iš mano „aukšto rango” dešiniųjų skaitytojų galės jam jį perduoti. Nereikia jam sakyti, iš kur jis atsirado. Jis gana paprastas. Štai jis:

Pasidalykite „Covid-narrative-censorship” „Twitter” failais su žurnalistais, kurie nori papasakoti šią istoriją. Tegul Mattas Taibbi ir Bari Weissas ir toliau pasakoja savo istoriją, kuri, nesuklyskite, yra istoriškai svarbi (ir galiausiai yra didesnės istorijos, kurios dalis yra ir Covid-naratyvo cenzūra, dalis), bet pasidalykite failais su kitais žurnalistais, kurie neturi tiek daug ką prarasti, arba kurie nori prarasti, kad praneštų šią istoriją, arba kurie jau prarado, todėl jiems tai nerūpi. Jei iš tikrųjų turėjote omenyje „Vox Populi, Vox Dei”, tai gal šiek tiek Vox Populi, Elonai?

Jei Elonas Muskas rimtai nusiteikęs prisipažinti, ginti žodžio laisvę ir visus kitus dalykus, o ne tik balinti ką tik nusipirktą bendrovę ir rengti rafinuotą ribotą pasibuvimą, jis gali tai įrodyti pasiūlęs Covid-naratyvo cenzūros „Twitter” failus keliems kitiems žurnalistams… žurnalistams, kurie nori pranešti apie šią istoriją, kurie nori pranešti apie ją dabar, o ne po dvejų metų, kai ji niekam nebebus svarbi.

Turiu nuojautą, kad jis gali sulaukti kelių norinčiųjų.

C. J. Hopkinsas yra apdovanojimų pelnęs amerikiečių dramaturgas, rašytojas ir politinis satyrikas, gyvenantis Berlyne. Jo pjeses išleido Bloomsbury Publishing ir Broadway Play Publishing, Inc. Jo distopinį romaną „Zona 23” išleido leidykla „Snoggsworthy, Swaine & Cormorant”. Jo „Consent Factory Essays” I ir II tomus išleido leidykla „Consent Factory Publishing”, visiškai priklausanti „Amalgamated Content, Inc.”. Su juo galima susisiekti adresu cjhopkins.com arba consentfactory.org.

Facebook komentarai
});}(jQuery));