„Citadele“ bankas šeimyninio viešbučio „Grotthus“ plėtrai suteikė 900 tūkst. eurų paskolą

grotthusviesbutis2

grotthusviesbutis2

„Citadele“ bankas šeimyninio viešbučio „Grotthus“ plėtrai suteikė 900 tūkst. eurų paskolą

 

„Citadele“ bankas finansuoja Vilniaus Senamiestyje įsikūrusio viešbučio „Grotthus“ pirmąjį plėtros etapą, kurį pabaigus tikimasi, kad „boutique“ tipo viešbutis galės pretenduoti į 5 žvaigždučių įvertinimą. Pirmam plėtros etapui „Citadele“ bankas suteikė 900 tūkstančių eurų paskolą.

grotthusviesbutis2

„Vilnių aplankančių turistų skaičius nuolat auga, tad neabejojame, kad papildomos ir kokybiškesnės paslaugos leis viešbučiui pritraukti daugiau klientų ir sėkmingai plėsti savo verslą. Be to, ir bendra ekonominė situacija rodo, kad dabar geras laikas investuoti į savo verslo plėtrą“, – sako „Citadele“ banko Smulkių ir vidutinių verslo klientų departamento vadovė Giedrė Kubiliūnienė.

 

Šiuo metu numatyti trys viešbučio plėtros etapai. Pasibaigus pirmajam SPA centras teiks ne tik grožio, bet ir estetinės medicinos paslaugas, taip pat bus įrengtas sporto klubas, padidės kambarių skaičius. Atrojo ir trečiojo viešbučio plėtros etapo metu dar išaugs kambarių skaičius, bus įrengta iki 100 žmonių talpinanti konferencijų salė. Visus tris plėtros etapus planuojama baigti iki 2020 m.

 

„Esame įsikūrę išskirtinėje Vilniaus senamiesčio vietoje, saugomoje UNESCO, tad norime išsaugoti išskirtinę viešbučio aurą, bet tuo pačiu klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas – atvykstantiems pailsėti,  organizuojantiems verslo ar asmenines šventes. Neabejoju, kad baigus viešbučio atnaujinimo ir plėtros darbus galėsime išpildyti reikliausių klientų lūkesčius“, – planais dalinasi viešbučio „Grotthuss“ savininkė Edita von Grotthuss.

 

2017 m. viešbutyje apsigyveno virš 5500 svečių. Po pirmojo viešbučio plėtros etapo planuojam, kad viešbutis per metus sulauks daugiau nei 8000 svečių.

 

Apie „Citadele” grupę

 

„Citadele“ grupė yra valdoma iš Latvijos, o jos dukterinės įmonės ir filialai veikia Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje ir Šveicarijoje. „Citadele“ bankas tvarko atsiskaitymus ir mokėjimus kortelėmis, teikia kreditavimo, investicines, lizingo ir turto valdymo paslaugas, taip pat siūlo daug išskirtinių ir unikalų produktų. „Citadele“ banko vizija – tapti geriausiu finansinių paslaugų teikėju Baltijos šalyse tiek fiziniams asmenims, tiek ir mažosioms bei vidutinėms įmonėms.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ : SKIRMANTĖ NAVICKAITĖ-VILKELĖ, UAB „IDEA PRIMA“

Facebook komentarai
});}(jQuery));