“Byla žudikė“ ryja naujas aukas?

Kedzio

Kedzio

Kristina Sulikienė

Kedzio

Paskaičiau Rūtos Janutienės interviu su LL.

Priminsiu, jog toks žurnalistas Jančys ne tik tendencingai negatyviai rašė apie Kedį, Ivanauską, bet netgi padėjo „aklą snaiperį“ pasodinti: liudijo minėtoje byloje, pasakojo, kad buvo susitikęs tiek su Drąsiumi Kedžiu, tiek su Jonu Furmanavičiumi, tendencingai liudijo, jog D. Kedys jam atrodė apsėstas. 

Vėliau tokie liudytojai nebereikalingi.

Jancys

Jančys (nuotr. viršuje) padėjo pasodinti Nepriklausomybės gynėją, asmeninį Vytauto Landsbergio apsaugininką, kuris jį per visus lemtingus įvykius gynė KRŪTINE, nes dar tais laikais labai sunkiai matė, todėl buvo artimo nuotolio asmens sargybinis, kuris turėjo apginti savo saugojamąjį rankomis, ir peiliu. „Aš esu visuose vaizdo įrašuose KGB archyvuose, jeigu ką būtų ėmę – mane pirmą“, prisipažino man Raimondas Ivanauskas vienintelį kartą, kai budriai sauganti kažkurios struktūros akis netikėtai prileido jį prie manęs. „Tarybiniais laikais esu sudainavęs Lietuvos himną ir tapau valstybės priešu“. „Lietuvą Tėvynę gyniau visomis jėgomis“, – tąkart prisipažino Nepriklausomybės gynėjas.

Dabar mūsų tautos elitas – 6 metams pasodintas už skiedalus, kuriuos „legalizavo“ štai tokie žurnalistai kaip Jančys, kuris dabar neaišku dėl ko gavo insultą. Gal melo kupra prispaudė? Juk šitiek apsimelavus, labai baisu, kad tiesa neišlįstų? Tai labai pavojinga ir siaubinga liga. Bet juk pati Rūta irgi prasirgo mirtina liga, pasveiko, pakeitė mąstyseną, atsikeitė atgal. „Byla žudikė“ pasiėmė ne tik šios bylos herojus ir antiherojus – mirė ir visiškai jaunutė advokatė Kraujutaitienė, nuo kurios, kalbama buvo nusigręžę net tėvai. Mirė ir kompleksinę psichologinę- psichiatrinę ekspertizę nurodžiusi atlikti (ir tai buvo pagrindinis įrodymas apie tai, kad vaikas, nukentėjęs nuo pedofilų, nefantazuoja) teisėja Šimaitienė, kuriai nebuvo nė 50 metų. Prieš tai buvo persekiojama dėl „veiklos tyrimo“, turėjo išeiti iš teisėjų. Šių mirusiųjų niekas nebeatsimena, nenorėjo kreipti dėmesio, jog aukos pasirenkamos kažkokiu „random“ metodu ir dažniausiai tai „savaiminės“ mirtys.

„Bet juk lietuviškoji mafija nėra tokia intelektuali, kaip itališka“ – aiškino prokuroras spaudos konferencijoje dėl A. Ūso radimo balutėje, kai žurnalistai paklausė, kodėl yra panaudota Italijos mafijos kodinė kalba „tu kalbi per daug“ (rastas „veidu į samanas“.)

Lietuviška mafija greičiausiai susiformavo kaip itališkosios-amerikietiškosios atšaka dar  tarpukaryje. „Garliavos princas“ greičiausiai buvo susijęs su Daktaro aplinka, o jo teta Skučienė greičiausiai susijusi su Mongolo (kažkoks tariamai Henytės giminaitis – nors nelabai suprantu, per kurią liniją) aplinkos atšaka. Tai yra „vieša paslaptis“, bet netgi dvi Henriko Daktaro tetas ši šeima pažįsta, nes elementariai, yra dirbę kartu. Ne paskutiniu smuiku grojusi organizuojant Klonio gatvės judėjimą Seimo narių Naglio Puteikio ir Aurelijaus Verygos padėjėja R. Z. pažinojo Kauno „vagių motiną“ (apie tai man ne kartą gyrėsi, minėdavo ir čigonus, vagių tinklą), kuri buvo ne kas kita, kaip Henriko Daktaro pusseserė Želvienė, kurios sūnų 2013 m. Dubline vidury dienos sušaudė su IRA (Airijos išsivadavimo armija) siejamas smogikas. Pati R. Z. yra prie policininkų grasinusi ir man, ir mano vyrui susidorojimu, vėliau pas liūdnai pagarsėjusią violetinių – užsakomųjų bylų prokurorę Ritą Poškienę užsakė baudžiamąją bylą, apie kurią ne kartą rašiau: kad jos globojamą vagį ir alkoholiką Darių neva mano vyras nori nušauti iš kažkokio ginklo, kurio neturi. (Šiaip vagiui kulkos gaila – tam yra virvė: lietuvių liaudies išmintis!)

Dabar Naglis Puteikis neva bus žmonių prezidentas, o R. Z. aišku save jau mato Daukanto aikštėje. Ji valdys Lietuvą, nes Naglis tėra marionetės marionetė. O už R. Z. ir konservatoriai, ir Kauno kažkurios grupuotės („vagių motina“ juk po savęs paliko “tinklą“, nors jos sūnūs – nužudyti. Jie svajojo“ užimti dėdės Henriko vietą“. Tačiau Airijos mafijai Lietuvos mafija yra atsibodusi – apie tai atvirai rašo Airijos laikraščiai. „Jie čia atvažiavo ir pareiškė, jog čia mūsų teritorija. Mes palaikome tuos veiksmus, kad jie buvo pašalinti“ – rašo airių komentatoriai. „Lietuvos mafija užsiėmė plataus spektro reketu, ir narkotikų gabenimu“, – apie Želvio mirtį pranešė Airijos spauda.)

Visas Seimas sukilo prieš Neringą Venckienę, bet neišdrebino TIESOS, kurios taip kažkas ieškojo: kad už jo nugaros greičiausiai stovi ne tik vietinė, bet ir tarptautinė gerai organizuota mafija. Tai reikėjo taip suformuluoti ir pateikti ataskaitas. Bet kaip pateiksi, kad ir konservatoriai su ta mafija susiję? Ir patys veikė kaip teroristinė grupuotė – pažymėjo Seimo laikinoji komisija, tyrisui Abromavičiaus žūtį. 

O teisėjo Cinino galimai skiedalai apie tai, kad „mergaitės atmintis ištrinta“ – kalbėjo 2012 metais, priimdamas sprendimą. O štai po 2 metų „atsitrynė“? O kas atmokės diedukams Kedžiams žalą? Vakar skaitome, jog „teisiamas“ jau ne tik tuomet  vienuolikmetis Karolis, bet netgi jo antros eilės pusbrolis Simonas, kuriam „neteisingo himno giedojimo metu“ tebuvo aštuoni metai (Jis yra advokatės Sonatos Žukauskienės, kurios kontora labai vangiai „gina“ diedukus, sūnus). Kur ritamės, neo KGB ir neo NKVD šalelė? Juk tiek sovietai ir naciai teisė vaikus, ir taikė kolektyvinę atsakomybę!

Na o kodėl Rūta Janutienė gyva, o ne su insultu guli? Ji laiku atsipeikėjo ir „Garliavos gaujos“ byloje pakeitė parodymus, ir pasakė, jog reikia teisti teisėsaugą.

Po to gavo baudžiamąją bylą, o aktyviai „Bylą žudikę“ stimuliavęs Jančys guli pusiau paralyžiuotas.

Jeigu tu per daug stimuliuoji kažką, kas turi “mirties kodą“, tas kodas gali ateiti pas tave: byloja Rytų išmintis. Mačiau Rūtą Janutienę teisme Šiauliuose – nuo jos skleidėsi gyvybė, ji pasikeitusi, atsikeitusi atgal į tą Rūtą, kurią pažinojo visa Lietuva. Nedrįsau paklausti, ar čia vidinis virsmas, ar darbas kuriant laidą su augalais šitaip veikia? Teisiamieji tyliai kuždėjosi, jog teisėsauga Rūtai atkeršys. Nepraėjo ne keli mėnesiai – ir štai, keršija: visi mes žinome, jog atsako pirminis šaltinis, arba ta spaudos priemonė, kuri pirma atspausdino šmeižtą. Tačiau čia netgi yra atvejis, kai yra įvykęs baudžiamosios bylos nagrinėjimas, ir Aleksiukas nuteistas, egzistuoja prejudiciniai faktai. Atsisakoma prijungti, kad nepaaiškėtų tiesa – kad Rūtai Janutienei iškelta byla yra oro burbulas. 

Janutienes

Paaiškinsiu visuomenei, kodėl Rūta Janutienė galimai atsipeikėjo Šiauliuose: aš jai parodžiau 2014 m. spalio mėnesio mergaitės Deimantės apklausos pas ikiteisminio tyrimo teisėją Rauckį, epizodą, kurį nusirašiau iš pasakojimų (juk teismo sienos vis tiek skylėtos, informacija teka). Ten parašyta, jog ji atsimena ir Aidą, ir Ūsą, ir kaip jie visi su mama ir ja gulėjo vienoje lovoje. Štai šituo „įrodymu“ grindžiant, yra iškelta byla Olgai Girdauskienei (iš viso 2 bylos), Andriui Vytautui Kedžiui ir Laimutei Kedienei.

Tik niekas negali atsakyti į klausimą – kaip šita senukų trijulė nuotoliniu būdu galėjo kurstyti mergaitę „meluoti ir išsigalvoti pedofiliją“ 2014 metų rudenį, taigi, 2,5 metų laimingai gyvenant su mylinčia mama? To paties paklausiau ir Rūtos Janutienės: kas kursto ir moko meluoti apie Aidą ir Ūsą dabar? Pamenu Janutienės veido išraišką. Juk ji taip uoliai kūrė laidas apie tai, kad pedofilija – išgalvota. 

Protokole rašoma, kad Deimantė pasakoja, kad ne tik gulėjo visi kartu, bet jai liepė daryt ir ji darė (nebegirdima, nutrūksta) – kad per daug nepripasakotų. Šitokie patys parodymai buvo fiksuoti PIRMINĖJE, pedofilijos byloje, kurios kopiją buvo gavusi Rūta Janutienė. Cininas visą bylą sudirbo, išmetė ją į šiukšlių dėžę ir atidavė bylos nukentėjusiąją kažkur į smurtinę aplinką, kur ji gyvena izoliuota, o jos brangiausius asmenis atidavė teisėsaugai suėsti, o teismams – suvalgyti. Ir tikėtasi, jog nebus jokio atoveiksmio, visi melagiai ir persekiotojai gyvens ilgai ir laimingai.

Dabar teisėjas Rauckis vaikšto po teismą išplėstom akim – jis irgi bijo bylos žudikės. Jaunas dar teisėjas, nešiojasi paslaptį, kurią žino visa Lietuva – jog Deimantė buvo tvirkinama mamos akivaizdoje, arba turėjo žiūrėti santykiavimą, kas irgi yra vaiko tvirkinimas. „Atsimenu Aidą, Ūsą, jie visi gulėjo su mama lovoje, ir man liepė daryti“. Tai ne išsigalvojimas, tai teismo dokumentas, Lietuvos Respublikos teisėjo parašu patvirtintas. Teisėjas apie garbę, orumą, sąžinę turbūt nepagalvoja, ir kad gyvenimas tėra vienas, o kad Kedžiai tai yra teisėjos tėvai vis tik. Teisėjos, kurios veikloje niekas nerado jokio nusižengimo. 

Šiame protokole pasirašęs visas sąrašas asmenų, taigi, nusikaltimas – pedofilijos bylos sukurpimas prieš diedukus Kedžius yra žinomas dideliam ratui asmenų.

O dėl hibridinės „himno bylos“ parodžiau R. Janutienei nutarimą nutraukti Neringai Venckienei tyrimą 12 epizodų. Ir paklausiau Janutienės – tai kaip čia tos pedofilijos nebuvo, ir kada „pargabens Venckienę“, jeigu bylos net nebėra?                                                                          

Pamenu ji taip pasižiūrėjo tiek į popierius, tiek į mane…

O vėliau ji liudijo jau atsihipnotizavusi. Todėl yra gyva, ir liks tokia, sveika sugrįžusi „on board“, gerbiama Rūta, visada ieškojusi tiesos! Jeigu tavęs nelietė prokuratūra – vadinasi, blogai dirbai. Jeigu kelia bylas – sveika atgal sugrįžusi, tikra žurnaliste!

Mūsų prokuratūra ir kitos tarnybos žiauriai neperneša tiesos ir teisingumo.

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));