Baudėjai

Taip galima įvardinti Mūsų? valdžios atstovus ,o ypač policiją, kuri tik tą funkciją  ir atlieka. Kaip ji atlieka tą funkciją-ko gero tik apdorodama greičio matuoklių buhalteriją ir išrašydama baudos protokolus.

VISAS policijos darbas ir baigiasi buhalterija, bei atsisakymu į piliečių prašymus tirti bylas-dažniausiai nurodant ,kad nėra nusikaltimo sudėties arba nėra nusikaltimo vykdytojo, o nusikaltimai yra, nes yra policija, kuri ir augina nusikaltėlius ir nusikaltimus savo neveikimu(neveiksnumu?).

Tiesa, jei komisaro uošvienę apvogia – tokias bylas ištiria gana dažnai. Taigi, policija ,kaip ir kiti baudėjai valdžioje dirba tarsi privati struktūra t.y. su valstybės garantijomis ir alga  dirba privačiai t.y. patys sau, panašiai ,kaip saugos struktūra už gerą algą žiūri į  kamerų vaizdus.

Ir visa valdžia dirba baudėjais, kaip kitaip gali save realizuoti ir …surinkti mokesčius apgaulingu būdu sau algoms ir premijoms.Net nesivargina bendrauti su žmonėmis betarpiškai, o internetu, standartiški atsakymų raštai, geriausiu atveju telefonu paklausia-kada gali gauti parašą, kad apklausė.

Dažnai baudėjai iš piliečio sąskaitos  banke nusirašo pinigėlius, kaip antstoliai panašiai turi galimybę kraustyti piliečių kišenes.It būdavo blaivyklose „iškrato“ piliečius su visais pinigais. Kitą dieną pilietis grįžta blaivus ir tuščiomis kišenėmis.

Dabar neišblaivėjantys piliečiai yra nemokūs-todėl neturi nieko ko baudėjai ir antstoliai norėtų paimti: nei būsto, nei daikto ,nei euro.

Taigi, baudėjams belieka pasiimti iš likusios dirbančių darbščiosios tautos dalies. Bet dirbančių ne biudžetinėse struktūrose yra mažiau nei ,kuriuos reikia išlaikyti-taigi baudėjai vis nežino ką dar sukurti, kad nuleisti tautai kraują…

Artėja rinkimai-žiūrėkime į biografijas, darbavietes ir nerinkime baudėjų ant savo „Durnos“ galvos ,kaip sakydavo, eilinį kartą.

Yra mąstančių ,baigusių mokslus, eruditų  norinčių padėti mums gyventi ir Pažaboti Baudėjų apetitus. Ne jaunimas, o brandaus amžiaus patyrę kandidatai gali mums padėti ir dažniausiai esantys :Lietuvos liaudies partijos ,Drąsos kelio, vienas kitas Lietuvos sąrašo tarpe, bet ne didžiųjų partijų baudėjų sąrašuose, kurie nieko nenumatę keisti dėl žmonių ,tik dėl biudžeto (ypač kelių-susisiekimo ministerijos kompetencijoje))švaistymo savo tikslais.

Per tiek metų betvarkės ir pijokystės ar nesupratot ,kodėl esam dugne: kad anie to norėjo, o rinkėjai kitaip „negalėjo“ ar nesuprato.

Laikas pagaliau galėti pradėti galvoti.

„Pragiedruliai“  

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));