Bado akcijos organizatorius bandoma suskaldyti

17-09-07-rastas

17-09-07-rastas

Aurimas Drižius

Šiandien S.Katavičienės paklausiau, kodėl ji atsiribojo nuo Zigmo Vaišvilos, pastaroji atrėžė, kad tai ne mano reikalas.

Vėliau paaiškino, kad Zigmas Vaišvila sprendžia savo problemas, ir paaiškino, kad viską pati išsiaiškins. Tačiau kartu S.Katavičienė paaiškino, kad viskas bus gerai, ir kad ji galvojanti, kad savo problemas ji išsispręs. „Neringa Venckienė rūpinosi savo šeimos problemomis”, – dar anksčiau buvo pasakiusi bado akcijos organizatorė. Iš jos kalbos supratau, kad kiekvienas turi spręsti savo problemas asmeniškai, o platesnės visos teisėsaugos problemos jai nelabai rūpi.

Vakar ji paskelbė pranešimą, kad atsiriboja nuo Zigmo Vaišvilos ir Donato Šulco, kas labai pastaruosius suglumino.

17 09 07 rastas

Tačiau iš S.Katavičienės kalbos galima buvo suprasti, kad jai nepatinka, kad ši bado akcija jau tapo politinės organizacijos branduoliu ir kad žmonės vis labiau reikalauja keisti visą teisinę sistemą. Kaip žinia, Z.Vaišvila ir D.Šulcas pareikalavo, kad būtų teisiami konkretūs Šiaulių apygardos teismo teisėjai, klastoję bylas. Vakar Seimui išsiųstas prašymas skubiai keisti kai kuriuos įstatymus.

Į tokį Katavičienės išpuolį Z.Vaišvila sureagavo ramiai : „Kova dėl Prezidentės veido išgelbėjimo perėjo į akcijos organizatorių gretas. Prezidentei gi sverbiausia rodyti gražų veidą, bet ne spręsti konkrečius sopulius”.

Bado akcija įgauna vis didesnę jėgą, todėl labai gali būti, kad jos organizatoriams jau pažadėta, kad jų problemos teismuose bus išspręstos, ir tokiu būdu bandoma nuslopinti visą vis stiprėjantį judėjimą, kol jis dar nepavirto masiniu pasipriešinimu šiai D.Grybauskaitės chuntai. Kita vertus, akivaizdu, kad prezidentė yra šantažuojama šios „teisėsaugos” mafijos ir negali priimti savarankiškų sprendimų. Dar prieš kels metus prezidentė pasakė, kad N.Venckienė vykdo teismo sprendimus, negražindama prievartautos mergaitės L.Stankūnaitei, ir taip bandė padėti jos šeimai. Tačiau vos išvyko į JAV, kai Skvernelio šunų gauja organizavo 250 policininkų reidą į Garliavą. Prezidentė vėliau skundėsi, kad tą dieną telefono ragelio nekėlė net VRM ministras.

Facebook komentarai
});}(jQuery));