Aurimas Guoga : Politinė padėtis JAV po rinkimų 12 18

Politinė padėtis JAV po rinkimų 12 18
Apleidau šią temą, tačiau tai nereiškia, kad viskas ten išsidėliojo ir Bidėnas tapo prezidentu. Toli gražu.
Nepasiteisino Trampo rėmėjų viltys, kad JAV Aukščiausiasis teismas sureaguos į rinkimų klastojimus ir parems konstitucinius pamatus. Leftistai į Trampo nuvertimo reikalą metė astronomines sumas – pranešama, kad vien Zukerbergas tam skyrė 400 mln. dol. Be to, jie aiškiai pasakė, kad visiems dabar remiantiems Trampą degs žemė po kojomis kai jie perims valdžią.
Žodžiu, giluminė valstybė pasirodė daug gilesnė ir įtakingesnė nei iš pradžių tikėtasi.
Ar Trampas dar turi kokių šansų? Iš tiesų taip, ir nemenkų. Kai yra taip grubiai kėsinamasi į konstitucinius pamatus, kai užsienio šalys įsikiša į šalies reikalus, taip pat kai griaunamas piliečių pasitikėjimas tokiomis pamatinėmis institucijomis kaip rinkimų sąžiningumas, prezidentas turi teisę įvesti karinę padėtį ir pradėti rengti karo lauko teismus. Prieš tai jis turi pateikti svarius kaltinamų asmenų nusikaltimų įrodymus.
Manau, tai nebus problema, nes apie įspūdingus klastojimus visi girdėjo iš tiesioginių liudininkų, kurie pasirašė dėl atsakomybės už melagingą liudijimą. Taigi D.Trampas turi ne tik tokią teisę, bet ir tam pagrindą.
Vis daugiau girdisi balsų, raminančių Trampą taip ir padaryti. Sprendžiant iš jo pasisakymų, tik laiko klausimas kada jis tai padarys.
Be to, šalyje yra daugiau nei pakankamai tokių, kurie pasirengę nuo leftistų gintis ginklais. Tai mes čia dar nebuvome patyrę savo kailiu ką reiškia leftistų valdžia. Amerikiečiai jau subrendę karui.
Vyksta ten ir kitokių, mažesnės svarbos aiškinimųsi. Žodžiu, niekas ten toli gražu nesibaigė, o JAV prezidentu liks D.Trampas.
Nuotraukoje gali būti: vienas ar daugiau žmonių
Facebook komentarai
});}(jQuery));