Aurimas Guoga : Perversmas pasiekė kulminaciją

Perversmas pasiekė kulminaciją
Baideno šalininkai netveria džiaugsmu ir stangindamiesi dūsauja kodėl D.Trampas vis dar nepripažįsta „akivaizdaus pralaimėjimo”. Jeigu vertinsime pagal vyraujančias emocijas, teliko išsklaidyti nesusipratimus ir karūnuoti Baideną.
O dabar kas giliau tų pašėlusių emocijų. D.Trumpas šiuo metu renka pažeidimų skaičiuojant balsus faktus, kloja juos į ieškinį, kuris neabejotinai pateks į teismą prieš Baideną paskelbiant prezidentu.
Tada įvyks nagrinėjimas. Ten jau bus be emocijų ir be politikos. Jeigu D.Trampo komandos pretenzijos pasitvirtins, tuomet Baidenas bus paskelbtas perversmininku. Jis sulauks kaltinimo valstybės išdavyste, pasikėsinimu į demokratijos pamatus, mėginimu įvesti diktatūrą.
JAV teismas nėra užvaldytas kaip lietuviškas. Ten nėra kaip priversti teisėją skelbti politikui reikiamą nuosprendį. Šie neklausys nei Baideno, nei Trampo. Jie atliks savo profesinę pareigą.
Jeigu demokratai iš tiesų pritempė savo pergalę, galima suprasti ko jie taip vengia teismo. Už tai duoda iki gyvos galvos. Todėl jų reakcija tipiška nusikaltėliui – audringai kaltinti nusikaltimu auką ar ką nors šalimais. Tokie drąskysis iš paskutiniųjų kad apsieitų be teismo.
Stebėkite visus tuos aplinkui, kurie šiuo metu džiūgauja dėl Baideno ir vaizduoja D.Trampą pabaisa. Tai rodo, kad jiems kai kas smarkiai negerai su siela. Bet koks apynormalis žmogus norės, kad prezidentas būtų išrinktas teisėtai. Nesunku sumoti, kad jeigu į valdžią ateis perversmininkas, Amerika pavirs bjauria diktatūra.
Kiekvienas savo aplinkoje turime žmonių, kurie aistringai trokšta, kad būtų nusispjauta į abejones dėl pažeidimų ir kuo greičiau paskirtas Baidenas. Atskleidžiau ko iš tiesų šaukiasi jų tamsios sielos.
Nuotraukoje: Pensilvanijoje balsų skaičiuotojai išprašė stebėtojus iš patalpos ir leido stebėti jų triūsą tik iš toli per stiklą. „Skaičiavimas”, žinoma, iškart smarkiai pakrypo Baideno naudai.
Nuotraukoje gali būti: 3 žmonės, viduje, tekstas „itef CENTER“
Facebook komentarai
});}(jQuery));