Donaldas Trampas : „Nuo pirmadienio prasideda kova dėl prezidento posto – sužinosime, ką slepia Biden?””

tr

tr

 

„Mes visi žinome, kodėl Joe Biden taip skuba pozuoti kaip rinkimų laimėtojas, ir kodėl žiniasklaidos sąjungininkai taip stengiasi jam padėti : jie nenori, kad tiesa išaiškėtų, – pareiškė prezidentas, – Faktas tas, kad rinkimai dar toli gražu nesibaigė. Biden dar nėra patvirtintas kaip rinkimų laimėtojas nė vienoje valstijoje, ir tose valstijose, kur konkurencija buvo itin didelė, biuleteniai bus skaičiuojami iš naujo, ir tai gali nulemti mūsų pergalę. Pvz., Pensilvanijoje mūsų teisėtiems atstovams nebuvo leista stebėti rinkimų biuletenių skaičiavimo. Teisėti balsai parodys, kas yra rinkimų nugalėtojas, ne žiniasklaida.

Nuo pirmadienio pradėsime teisines procedūras, kad biuletenių perskaičiavimas būtų padarytas, kad užtikrinti, kad buvo laikomasi rinkimšų įstatymų, ir prezidentas būtų išrinktas teisėtai. Amerikiečiai turi teisę į teisėtus ir sąžiningus rinkimus : tai reiškia, kad visi teisėti biuleteniai bus suskaičiuoti, o neteisėti – ne. Tai vienintelis būdas užtikrinti žmonių pasitikėjimą rinkimais. Šokiruoja tai, kad Biden kampanija atsisako pripažinti šį pagrindinį principą, ir nori, kad būtų suskaičiuoti ir neteisėti, pagaminti ar kitaip suklastoti biuleteniai. Tik tie, kurie suinteresuoti rinkimų klastojimais, neleis stebėti rinkimų skaičiavimo rinkimų apylinkėse, o paskui teisme bandys įrodyti, kad jų negalima įleisti.

Ką slepia Joe Biden? Aš nenurimsiu, kol visi rinksimų biuleteniai bus suskaičiuoti taip, kaip reikalauja sąžiningi Amerikos žmonės ir demokratijos standartai”.

pence

Joe Biden paskelbtas naujuoju JAV prezidentu šeštadienį ryte JAV laiku. Tai paskelbė televizijos kanalai CNN, NBC, ABC, CBS, agentūra AP ir leidinys USA Today. Tiesa, Donald Trump tuo metu žaidė golfą.

Fox News nepasekė jų pavyzdžiu. Pranešama, kad neva balsai Filandelfijoje pridėjo Biden 20 rinkikų balsų, ir jis laimėjo rinkimus.

 

35369134 0 image m 11 1604767451093

Dabar visi laukia, kaip reaguos Donald Trump.

Šis šeštadieni ryte žaidė golfą, o paskui paskelbė kelias žinutes twiteryje:t

 

Jis pažadėjo sureangti didelę spaudos konferenciją Filadelfijoje, ir sakė, kad rinkimų apylinkėse įvyko labai daug blogų dalykų, respublikonų stebėtojai nebuvo įleisti į vidų, o langai buvo uždengti laikraščiai, kad nebūtų galima matyti, kas darosi rinkimų apylinkėse

 

Joe Biden was named the next president of the United States at 11.25 a.m. Saturday morning by television networks and the Associated Press – as Donald Trump played golf. CNN, NBC, ABC, CBS, the AP and USA Today all made the call. Fox News did not immediately follow suit. Votes in Philadelphia pushed his margin in must-win Pennsylvania over the edge. That took him to 273 electoral votes – putting the 77-year-old on a clear path to the White House. Kamala Harris, his running mate becomes the first female vice president, and the first black and Asian-American vice president. The call ended a rollercoaster which began on Tuesday when polls closed, and now turns the spotlight on Donald Trump and how he will react. Biden should now be sworn in on January 20 as the 46th President of the United States – barring an extraordinary legal upset caused by one of the blizzard of lawsuits Trump has threatened, but which so far have failed to generate legal traction. The apparent president-elect is now preparing to address the nation tonight but there was no obvious sign that Trump will offer a concession speech or public appearance of his own. The Trump campaign did not have an immediate response to Biden’s victory as advisers and Trump’s family have an internal battle about the next steps – to continue their legal challenges or to concede the race. The states of Nevada, Arizona, Georgia and North Carolina were still to be called.

 

https://www.dailymail.co.uk/home/index.html

Facebook komentarai
});}(jQuery));