Aurimas Guoga : Įspūdis toks, kad gyvenime patirtas vargas Neringą Venckienę sutaurino

guoga

guoga

Susitikau su N. Venckiene

Šiandien buvau Kaune, susitikau su N.Venckiene.

Įspūdis toks, kad gyvenime patirtas vargas ją sutaurino. Matėsi, kad jai iš tiesų rūpi aplink ją esantys žmonės, kiekvienas ten išklausytas ir įvertintas. Jau po kokių dešimties minučių atsipalaidavau, dingo įspūdis kad kalbuosi su įžimybe. Kas dar svarbiau, paaiškėjo, kad esame suderinami pasaulėžiūros klausimais.

Ne mažesnį įspūdį man paliko ir pokalbiai su Klonio gatvės kaimynais. Tai, ką papasakojo, priminė istorijas apie kagėbistų antpuolius prieš sovietmečio disidentus, su sekimais, kratomis ir baime būti suimtiems. Vienus sėmė ir užtampė po teismus, kitus kažkodėl paliko ramybėje. Tačiau ir iš vienų, ir iš kitų šiandien esama Neringos stovykloje ir jie nenusiteikę nuleisti rankų.

Pas Neringą traukia nesibaigiantis srautas pasiryžusių ją palaikyti. Kad ir ką jums apie ją besakytų, niekas neturi tiek smarkiai atsidavusių pasekėjų.

Ir dar: Drąsos kelias vieninteliai Lietuvoje imsis judinti Alstom bylą, kurioje kyšius davę užsieniečiai nuteisti Anglijoje, o kyšius ėmę Lietuvos politikai ir šiandien trinasi Seime, rengiasi keltis naujuose rinkimuose.

Dar sužinojau, kad duotas nurodymas neminėti Venckienės žiniasklaidoje, nes kam jiems reikia, kad būtų viešinami kyšininkai ir valdžios savivalės atvejai? Taigi informacijos apie DK teks ieškotis patiems.

Buvo įspūdinga diena. Žmonės nenusiteikę žaisti pagal elito primetamas taisykles. Manau esu savo valtyje.

Facebook komentarai
});}(jQuery));