Atsakingas verslininkas G. Pangonis atsakė besiskundžiantiems pinigų stygiumi: tikriausiai jūsų abi rankos kairios

Atsakingas verslininkas G. Pangonis atsakė besiskundžiantiems pinigų stygiumi: tikriausiai jūsų abi rankos kairios

 
Paskelbta: 2020-01-09 08:35 Autorius: ekspertai.eu
Atsakingas verslininkas G. Pangonis ir tarybinis propagandistas R. Valatka.
Atsakingas verslininkas G. Pangonis ir tarybinis propagandistas R. Valatka.

Prieš šv. Kalėdas vienas garsiausių Lietuvos propagandos meistrų, buvęs leidinio „Tarybinis pedagogas“ redaktorius Rimvydas Valatka nepriklausomo Žmonių partijos portale pakalbino vieną sėkmingiausių Lietuvos verslininku, AB „Grigeo“ vadovą Gintautą Pangonį.

Vyrai laidoje „Atsakingas požiūris“ pasikalbėjo apie tai, kuo ir kaip gyvena Lietuvos verslas, kaip keičiasi lietuvių požiūris į verslą, koks verslo indėlis inicijuojant proveržį šalyje ir kuriant Lietuvą, ko reikia, norint įkurti sėkmingą verslą, kaip Lietuvos verslininkai yra pajėgūs konkuruoti su verslais visame pasaulyje.

Laidoje G. Pangonis atskleidė, kad 2018 m. buvo rekordiniai, 2019 m. irgi baigėsi labai gerais rezultatais, darbuotojų atlyginimų vidurkis yra apie 2 tūkst. eurų ir atlygis 2020 m. taip pat didės.

Verslininkas atsakė ir besiskundžiantiems pinigų stygiumi.

„Tikriausiai jūsų abi rankos kairios“, – nurodė verslininkas pinigų stygiaus priežastį.

Atsakydamas į R. Valatkos klausimą, kada gyvensime kaip Švedijoje ar Vokietijoje, verslininkas teigė, kad „mums reikia atsisukti ir atgal pažiūrėti – kokį mes kelią jau nuėjome“.

„Ta Vokietija ar Skandinavijos šalys nebėra taip toli“, – atskleidė G. Pangonis.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=345&v=vg-jNTDcO18&feature=emb_logo

Šių metų pradžioje teisėsaugininkai surado sėkmingo ir atsakingo verslo racionalizacijos įrodymą – 12 kilometrų slaptą vamzdį, kuriuo įmonė „Grigeo Klaipėda” į Kuršių marias leido neišvalytas arba beveik neišvalytas nuotekas. Esą dėl tokio nuotekų išleidimo uostamiestyje galėjo kilti baisi smarvė, kuri jau ne vienerius metus vargina miesto gyventojus.

„Kad ir koks darbas bebūtų – tobulėk, padaryk daugiau ir geriau nei kiti, pasistenk ir tave pastebės“, – teigia G. Pangonis.

Susiję:

Garsus tarybinis propagandistas R. Valatka instinktyviai priminė KGB’istines tradicijas, kurias reikėtų taikyti ir šiandien  

Facebook komentarai
});}(jQuery));