Atomenergomaš“ gamykloje pagaminti įrenginiai Baltarusijos atominei elektrinei

Atomenergomaš“ gamykloje pagaminti įrenginiai Baltarusijos atominei elektrinei

Viešoji akcinė bendrovė (VAB) Podolsko mašinų gamykla (koncerno „Rosatom“ mašinų gamybos dviviziono „Atomenergomaš“ padalinys) baigė gaminti keturis komplektus separatorių-perkaitintuvų SPP-1200, kurie bus sumontuoti Baltarusijos Astravo atominės elektrinės antrojo energijos bloko mašinų salėje. Iš viso pagaminta produkcija sveria maždaug 900 tonų.

 

Separatorių-perkaitintuvų paskirtis – šalinti drėgmę iš garų srauto, išeinančio iš aukšto slėgio turbinos, ir perkaitinti drėgnus garus. Tai vertikalūs aparatai, sudaryti iš trijų dalių, sumontuotų viename korpuse. Garų tarpinio perkaitinimo sistema yra viena iš pagalbinių sistemų, užtikrinančių turrboįrenginio veikimą. Numatyta, kad įrenginiai bus naudojami 50 metų.  

 

Techninį projektą ir konstrukcijos dokumentus parengė Podolsko įmonės Atominių mašinų gamybos departamento specialistai. Taip pat jie vykdo gamybos ir montavimo darbų autorinę priežiūrą.

 

Anksčiau Podolsko gamykla yra pagaminusi bei patiekusi Baltarusijos AE pirmajam energijos blokui keturis komplektus SPP-1200.

 

***

 

AAB „Atomenergomaš“ – Rusijos valstybinės korporacijos „Rosatom“ mašinų gamybos dvivizionas , viena svarbiausių Rusijos energetikos mašinų gamybos bendrovių. AAB „Atomenergomaš“ teikia efektyvius kompleksinius sprendimus atominei, šiluminei energetikai, dujų, naftos ir chemijos pramonei. Bendrovė jungia per 50 gamybinių, mokslo tyrimų ir inžiniringo įmonių, veikiančių Rusijos ir užsienio šalių teritorijose.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: MICHAILAS KISELIOVAS, UAB MSOL&COM

Facebook komentarai
});}(jQuery));