Atnaujintas „Passat“ – jau Lietuvoje

Passat_LT_2

Passat_LT_2


Atnaujintas „Passat“ – jau Lietuvoje

Šiandien, rugsėjo 16 dieną, atnaujintas „Passat“, visų laikų mėgstamiausias „Volkswagen“ modelis, pasiekė atstovybes Lietuvoje. Atnaujinimas iš esmės pakeitė sėkmingiausią pasaulyje vidutinio segmento automobilį, o tokios inovatyvios pagalbinės sistemos, kaip „Travel Assist“, pakėlė kelionės saugumą ir patogumą į aukščiausią lygį. Tai pirmasis „Volkswagen“ automobilis, galintis pusiau autonomiškai važiuoti iki 210 km/val. greičiu. Atnaujintas „Passat“ komplektuojamas su ypač našiais, „Euro 6d-TEMP“ standartą atitinkančiais varikliais, anksčiau  tik „Touareg“ siūlytais „IQ. Light“ LED matriciniais  priekiniais žibintais, naujos kartos MIB3 multimedijos sistema ir kitomis gėrybėmis. Nuo šiandien klientai gali užsisakyti „Passat“, „Passat Variant“ ir „Passat Alltrack“, o lapkritį gamą papildys „Passat GTE“ įkraunamas hibridas su didesne baterija .

 

Passat LT 2

Nuo 1973-ųjų visame pasaulyje parduota daugiau nei 30 mln. „Passat“ automobilių, o Baltijos šalių pirkėjai įsigijo net 9 tūkst. ankstesnės kartos modelių, taigi atnaujintas „Passat“ turi didelį potencialą tapti nauju pirkėjų numylėtiniu. „Passat“ sedano kėbulu “ kainos Lietuvoje prasideda nuo 25 900 EUR, „Passat Variant“ – nuo 27 200 EUR, o „Passat Alltrack“ – nuo 41 403 EUR.

„Didžiuojamės pristatydami naujausią „Passat“ kartą Baltijos šalims. Šis modelis yra pavyzdys to, kaip, dėka geriausių industrijoje technologinių sprendimų, „Volkswagen“ yra pasiryžę suteikti geriausią vairavimo patirtį, saugumą XXI amžiaus vairuotojams, kurie vertina kokybę ir galią“, – sako „Volkswagen“ prekės ženklo vadovas Justas Nekrošius.

Atnaujintas „Passat“ taps pirmuoju „Volkswagen IQ. DRIVE“ serijos modeliu – naujos pagalbinio vairavimo sistemos, tokios kaip „Travel Assist“, suteikia ne tik kito lygio saugumą kelyje, bet ir leidžia pusiau autonominiu režimu važiuoti iki 210 km/val. greičiu.

„Passat“ yra pirmasis „Volkswagen“ modelis, aprūpintas nauju itin efektyviu 2.0 TDI Evo turbo dyzeliniu varikliu su 110 kW / 150 AG. Keturių cilindrų variklis išskiria gerokai mažiau CO2 nei panašus variklis ankstesnėje versijoje. Atnaujinto „Passat“ 2.0 TDI Evo variklyje yra dviguba katalizatoriaus keitiklio SCR ir dvigubo „AdBlue“ dozavimo sistemos. „Passat“ taip pat bus komplektuojamas su trimis benzininiais (TSI) varikliais (110 kW / 150 AG, 140 kW / 190 AG ir 200 kW / 272 AG) ir trimis dyzeliniais (TDI) varikliais (88 kW / 120 AG, 140 kW / 190 AG ir 176 kW / 240 AG). Visi TSI ir TDI varikliai atitinka „Euro 6d-TEMP“ keliamus reikalavimus, be to, kiekviename atnaujintame „Passat“ bus montuojamas kietųjų dalelių filtras (DPF) – tiek benzininiuose, tiek dyzeliniuose modeliuose.

Atnaujintas „Passat“ bus pirmasis modelis su jutikliniu vairu, jaučiančiu vairuotojo prisilietimus ir leidžiančiu jais valdyti įvairias funkcijas, pavyzdžiui, pagalbinę vairavimo sistemą „Travel Assist“. Šiame modelyje debiutuoja ir pagalbinė sistema „Emergency Steering Assist“, kuri užtikrina didesnį saugumą staigiai manevruojant ir stabdant.

Žengdami žingsniu toliau, „Volkswagen“ atnaujintam „Passat“ suteikė unikalų pranašumą: išmanusis „Samsung“ telefonas taps papildomu raktu, kuriuo bus galima atrakinti ir užvesti automobilį. Taip pat bus galima saugiai nusiųsti šį mobilųjį raktą savo draugams ar šeimai, kad jie taip pat galėtų juo atrakinti ir užvesti automobilį. Kiekvienam klientui nemokamai suteikiami du mobilieji raktai.

Atnaujintas „Passat“ yra antrasis vokiečių gamintojo modelis po „Touareg“, kuris bus aprūpintas naujaisiais „IQ. LIGHT“ LED matriciniais priekiniais žibintais. Juos galima rinktis kaip papildomą įrangą. Jie, be kita ko, stebina interaktyviu šviesos valdymu, todėl vairuoti naktį yra dar patogiau ir saugiau. „IQ. LIGHT“ sistema atskirus LED šviesos diodus valdo atsižvelgdama į priekinės kameros signalus, navigacijos sistemos duomenis, GPS signalus, vairavimo kampą ir greitį, o tai padeda vairuotojui bet kokioje situacijoje.

Patobulintame „Passat“ montuojama trečiosios kartos „Modular Infotainment Matrix“ („MIB3“) multimedijos sistema su integruota SIM kortele, pridedama prie automobilio ir suteikiančia nuolatinį interneto ryšį. Tai leis naudotis muzikos transliavimo paslaugomis, internetiniu radiju, atnaujinamų internetinių aplikacijų technologijomis, transliuoti internetą kitiems įrenginiams, be laido naudotis „Apple Carplay“ sistema ir valdyti automobilį balso komandomis.

Atnaujintas „Passat“ yra pristatomas su naujų lygių įranga. Klientai Lietuvoje galės rinktis „Business“ (vidutinio lygio) ir „Executive“ (aukščiausio lygio) įrangą. Abiem atvejais bus galima užsisakyti „R-Line“ personalizavimą. Be to, bus prekiaujama dviem papildomomis atnaujinto „Passat“ versijomis: visais ratais varomu „Passat Alltrack“ ir hibridiniu „Passat GTE“, kuris galės vien elektra nuvažiuoti iki 55 km (pagal WLTP standartą). 

Kita reikšminga motyvacija klientams – standartu tapusi 5 metų garantija, vietoje ankstesnės 3 metų garantijos.

Apie „Volkswagen”:  

„Volkswagen“ yra vienas populiariausių automobilių gamintojų pasaulyje. Šio prekės ženklo automobiliai gaminami 50-yje vietų 14-oje šalių, o parduodami daugiau negu 150-yje rinkų visame pasaulyje. 2017 m. „Volkswagen“ pardavė 6,23 mln. automobilių, įskaitant ir populiariausius modelius „Golf“, „Tiguan“, „Jetta“ ar „Passat“. Šiuo metu „Volkswagen“ prekiniam ženklui dirba 198 tūkst. darbuotojų visame pasaulyje, o 7 700 atstovybių – dar 74 tūkst. darbuotojų. „Volkswagen“ tolygiai žengia koja kojon su tobulėjančiomis automobilių technologijomis ir siekia vis geresnių rezultatų. E-mobilumas, išmanus judėjimas ir skaitmeninis virsmas yra strategiškai svarbiausios temos ateityje. 

Facebook komentarai
});}(jQuery));