skip to Main Content

Naujame „Laisvo laikraščio“ numeryje – Seimo narys Artūras Skardžius atsako į LL klausimus:

Tačiau kaip baigėsi tas 15min.lt ir Pancerovo sukeltas skandalas dėl jūsų šeimos verslo?

– D.Pancerovas ne sukėlė šį skandalą, jis yra tik vykdytojas tos viešųjų ryšių kampanijos, kurią, tikėtina, apmoka „Lietuvos Energija“.  O „Lietuvos Energija“ norėjo be konkurso gauti išskirtines teises statyti vėjo jėgaines Lietuvos jūrinėje teritorijoje. Nes įstatymo projekte buvo parašyta, kad „gali dalyvauti ir kiti privatūs asmenys“. Todėl „Lietuvos Energija“ veikia pagal tipinę schemą – yra pasamdoma viešųjų ryšių bendrovė, arba viena iš devynių, su kuriomis „Lietuvos Energija“ turi sutartis. Ir šias sutartis taip pat apmoka visi vartotojai, nes komercinė „Lietuvos Energijos“ veikla yra nuostolinga. Per šiuos viešuosius ryšius yra kvailinami žmonės, o Seimui trukdoma atlikti savo pareigą. Todėl aš manau, kad tokia ‚Lietuvos Energijos“ vadovų veikla yra arba nusikaltimas, arba labai arti nusikaltimo. Manau, kad tie organizatoriai bus įvardinti, nes labai nesunku patikrinti „Lietuvos Energijos“ pinigus, kuriuos ši įmonė sumoka viešųjų ryšių bendrovėms tiesiogiai arba per kitus asmenis. Labai nenustebčiau, jeigu tiek pinigai atsiduria tokių asmenų, kaip D.Pancerovas kišenėse. 

Labai įdomu, nes tie visi tyrimai dėl Skardžiaus šeimos verslo kažkaip nutilo?

– Aš labai įdėmiai perskaičiau visas savo pateiktas pataisas dėl Atsinaujinančių išteklių įstatymo nuo 2012 m. ir neradau nė vienos savo pataisos, skirtos vėjo energetikai. Jos buvo skirtos saulės energetikai, todėl Pancerovas yra melagis, ir jeigu tai daro už pinigus, apskritai yra niekingas žmogus, prisidengęs žiniasklaidos atstovo vardu. 

Taip, tačiau Pancerovas gauna „flašus“ iš spec. tarnybų, ir šias pažymas pasirašo kaip savo tyrimą?

– Nesvarbu, iš kur jis gauna. Jis teigė, kad aš teikdavau korupcinius įstatymus, nors tokių dalykų nėra. O kad Pancerovas meluoja, tai tą pirmiausiai aiškinsimės su žurnalistų etikos inspekcija, o paskui teisme. Labai norėčiau, kad Pancerovas parodytų bent vieną korupcinį įstatymą, o tada kalbėtų, ar aš gaunu pinigus iš jo iniciatorių. Jeigu nėra korupcinių įstatymų, reiškia, nėra ir iniciatorių. 

Tačiau tą Pancerovo paskleistą pletką  pasigavo visos televizijos ir LRT. Kodėl jos taip elgiasi?

– Aš jau minėjau, kad „Lietuvos Energija“ turi sutartis su 9 viešųjų ryšių bendrovėmis .

 

Plačiau apie tai – naujame LL numeryje

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));