Ar pigios kelionės gali būti patogios? TAIP!

Ar pigios kelionės gali būti patogios? TAIP!

Dažnai keliautojai klausia: ar pigios kelionės gali būti patogios? Iki šiol lietuvių galvose yra įsitvirtinęs stereotipas, jog pigios kelionės – tai varginanti ir ilga kelionė, kai per naktį tenka laukti kito skrydžio ant oro uosto kėdžių, o atvykus į norimą vietą – gyventi pigiuose nakvynės namuose.

Kelionių agentūros „Superkeliones.lt“ ir „Ara Travel“ ketina pakeisti šią klaidingą nuomonę, pateikdami ne vadinamų pigių kelionių ekspertų įtikinėjimus, bet faktus. Išsklaidyti mitus jie ketina sausio 22-23 dienomis „Litexpo“ parodų rūmuose organizuojamoje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „ADVENTUR 2016“, kur bus galima susipažinti su Lietuvos ir užsienio turizmo ir poilsio galimybėmis.

„Pastaraisiais metais tiek pigių, tiek ir klasikinių oro linijų dėka Viduržemio jūros kurortai poilsiautojams iš Lietuvos patogiai pasiekiami tiesioginiais skrydžiais. Tad reikėtų pagaliau pamiršti ilgas ir varginančias naktis oro uostuose. Atvykus į vietą galima užsisakyti nebrangų pervežimą iki viešbučių, kurie itin daug dėmesio skiria šeimoms. Tokių vietų pasirinkimas minėtuose Viduržemio jūros kurortuose šiuo metu kaip niekada didelis“, –  sakė „Superkeliones.lt“ vadovas Udrius Armalis.

Kelionių agentūra „Superkeliones.lt“, be jau klasika tapusių „Mitsis“ tinklo viešbučių, 2016 m. pasiūlys lietuvių šeimoms ilsėtis ir pasaulio žvaigždžių pamėgtuose „Iberostar“ bei „Ole“ viešbučiuose.

„Ne vienas viešbutis Sicilijoje ar Kipre suteikia ypatingas nuolaidas arba net nemokamą apgyvendinimą viešbutyje vaikui. Pavyzdžiui, jei jūsų vaikai vyresni nei 18 metų ir planuojate vykti atostogauti į Siciliją, rinkitės viešbutį „Nicolaus Village Paradise Beach“, kuriame tokio amžiaus vaikai apgyvendinami nemokamai. Kipre vienas populiariausių viešbučių šeimų poilsiui yra „SplashWorld Laura Aqua“ (3 žvaidždučių), Kretoje – „Louis Creta Princess (4 žvaigždučių). Abu jie įsikūrę ant jūros kranto bei turi nuosavus vandens pramogų parkus, tad vaikams tikrai bus ką veikti“, – teigė U. Armalis.

Naujos kryptys – Kroatija ir Juodkalnija

Atostogos – puiki proga patirti kažką naujo ir atrasti naujas vietas. Kelionių agentūra „Superkeliones.lt“ ir skrydžių bendrovė „airBaltic“ be įprastų lietuviams poilsio taškų Chalkidikėje (Graikija) ir Sardinijoje  (Italija) šiemet siūlo atostogauti Kroatijoje bei Juodkalnijoje.

Susidomėjimas šiomis šalimis pastaraisiais metais auga, vis dėlto nė viena jų tarp lietuvių dar nėra ypač populiari.

„Apie Kroatiją ilgai buvo kalbama, kad čia verta važiuoti tik automobiliu, gyventi apartamentuose, nes kokybiškų viešbučių ant jūros kranto nerasite. Tiesa tokia, kad Kroatijoje viešbučiai su „viskas įskaičiuota“ (Soft AI) maitinimo paslauga kainuoja beveik tiek pat, kiek ir apartamentų nuoma. Keliauti mašina čia gal ir verta, jei turite daug laiko atostogoms. Tačiau ilgą kelionę automobiliu be didelių problemų galite pakeisti į patogų skrydį – variantų, kaip iš Lietuvos pasiekti Kroatijos kurortus yra ne vienas“, – pastebėjo U. Armalis.

Dar viena neatrasta poilsio kryptis – Juodkalnija. Su „airBaltic“ Dubrovnikas – Juodkalnijos sostinė – ranka pasiekiamas.

„Čia galima rasti tiek kokybiškų viešbučių, pavyzdžiui, „Iberostar Bellevue“, tiek jaukius ir kainos atžvilgiu patrauklius apartamentus“, – sakė „Superkeliones.lt“ vadovas.

Nebrangios gali būti ne tik poilsinės kelionės Europoje, bet ir pažintinės kelionės tolimesniuose kraštuose.

„Norite išvysti Jungtinius Arabų Emyratus, Izraelį, bet baiminatės, kad tokia pažintinė kelionė jums per brangi? Klystate“, – teigia kelionių agentūros „Ara Travel“ atstovai, žadantys, jog „Adventur“ parodoje atsakys į visus lankytojų klausimus.

„Superkeliones.lt“ ir „Ara Travel“ stendą parodoje „ADVENTUR 2016“ rasite „Litexpo“ parodų rūmuose 5-oje salėje. Stendo numeris C15. Visas tris parodos dienas čia bus galima ne tik gauti išsamius atsakymus apie keliones, bet ir dalyvauti loterijoje, kurios metu bus galima laimėti kelionę į Krokuvą. Laimėtojai bus paskelbti sausio 24 d., sekmadienį, 13 val.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: UDRIUS ARMALIS, UDRIAUS PROJEKTAI, UAB
Facebook komentarai
});}(jQuery));