Ar Lietuvos kariuomenė šaudys į savo tautą?

13

13

Ar Lietuvos kariuomenė šaudys į savo tautą?

Aurimas Drižius

 

Vienintelis šiandien dar neatsakytas klausimas – ar Lietuvos kariuomenė darys tai, ko buvo mokama daugelį metų per visus tuos nesibaigiančius „žaibo kirčius“, kai buvo mokama ne kariauti kovos lauke, o šaudyti ir tramdyti protestuojančius tėvynainius. Tai yra ar kareiviai pradės šaudyti į streikuojančius mokytojus, gydytojus, moksleivius, gaisrininkus.

Man akivaizdu, kad Dalia Grybauskaitė priėjo liepto galą – dešimt metų kūrusi baimės ir siaubo valstybę, kurioje net knygų leidėjai jau sodinami į kalėjimus vien už tai, kad išleido knygą (turiu omenyje leidyklą ‚Poltika“ ir jos leidėją Povilą Masilionį), dabar jai atėjo laikas pjauti derlių.

Trūko labai nedidelės žiežirbos – keliasdešimt drąsių mokytojų, kurie pasakė : gana. Jeigu turite šimtus milijonų eurų pirkti šimtams tankų, radarų, raketų, patrankų, ir visokio kitokio karo šlamšto, ar turite milijonus dvigubinti atlyginimus supuvusiai teisėsaugai, tai krapštykite ir mums. Juk niekas nekalba apie tai, kad., pvz., vien nutraukus sutartį dėl, pvz., ‚Independence“ nuomos, biudžetas sutaupytų po 160 tūkst. Eurų per dieną.

 

Skvernelis nesugebėjo nieko kito, kaip atsakyti grasinimais – matyt, kad po jo nurodymo vyriausybės kancleris Stončaitis išgabeno iš Švietimo ministerijos sofas, kad streikuojantys mokytojai neturėtų kur miegoti ir greičiau palūžti. Tačiau mokytojai nepalūžo, ir atrodo, kad prie jų jungiasi vis daugiau mokyklų. Šiandien paskelbta, kad prie streiko jungiasi ir Žvėryno gimnazija su tūkstančiu mokinių.

 

„Žvėryno gimnazija palaiko visus išdėstytus reikalavimus. Mes norime, kad mus išgirstų ir pradėtų derybas“, – kalbėjo viena iš streiko komiteto narių Žvėryno gimnazijos mokytoja Aušra Sabaliauskienė. Ji sakė, kad praėjusio ketvirtadienio susitikimą ministerijoje, kai daugiau nei 12 valandų ŠMM ir profesinės sąjungos aptarinėjo reikalavimus, derybomis vadinti negalima. „Turbūt reikia, kad dar daugiau mokyklų streikuotų, kad tikros derybos prasidėtų“, – sakė A.Sabaliauskienė. Ji pabrėžė, kad prie streiko prisideda didžiausios šalies mokyklos, tad ŠMM sakymas, kad streikuoja vos keli procentai mokymo įstaigų, nerodo tikrosios padėties.

 

Tai ženklas, kad streikas Lietuvoje tuoj taps visuotiniu, ir tada žlugs ne tik šita apgailėtina profesionalų Skvernelio vyriausybė, tačiau ir visas šis ne ką mažiau apgailėtinas Seimas. Jeigu bus surengti priešlaikiniai rinkimai, o kito kelio matyt nėra, tada Seime dabar bezdančių partijų neliks nė kvapo. 

 

13

Dalia Grybauskaitė tai žinoma supranta, todėl jos vienintelis atsakymas gali būti karo padėties Lietuvoje įvedimas. Tada kaip ir per treniruotes, į gatvęs kovoti su rusų specnazu išvažiuos  už milijonus mokytojų pinigų pirkti „Boxeriai“, kurie traiškys tuos pačius mokytojus.

Klausimas, ar Lietuvos kariuomenė paklus nusikalstamiems vyriausios ginkluotųjų pajėgų vadės įsakymams šaudyti į minią? Manau, kad ne. Tada ekscelencijai teks bėgti pas savo kurso draugą Vladimirą Vladimirovičių. Lietuvos naikinimo iš vidaus dešimtmetis tikiuosi, baigsis. 

Vienintelis neatsakytas klausimas – ar kariuomenė šaudys į mokytojus?

 

 https://www.youtube.com/watch?v=tnxroGCIuaA

Pateikiu ir KAM pateiktus „Žaibo kirčio“ pratybų vaizdus – iš jų aišku, kad kariuomenė buvo mokama kariauti ne fronte, tačiau mieste su protestuojančiais žmonėmis.  

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));