Apie Laimos Andrikienės (slapyvardis „Marija”) ir Gitano Nausėdos mokslus Vakaruose sovietmečiu

4

4

Pasveikinti Laimą Andrikienę reikia taip : „Privet ot Pavlo Aleksejevičiaus“

Laima-andrikiene

 

„Atspėkite mįslę, apie ką jie čia ?
„Dėl A.L.M.“ išvažiavimo į užsienį. 1988 m. spalio 11 d. į Maskvą dėl tolimesnio komandiravimo į Didžiąją Britaniją stažuotei Mančesterio universitete 10 mėnesių pagal Gosapropromo liniją atvažiuoja kandidatas verbavimui KGB agentu – Andrikienė Laima Marcelinovna, gimusi 1958 m., lietuvė pagal tautybę, nepartinė, Lietuvos PII (?) žemės ūkio mokslinė bendradarbė, specialybė – ekonomistė matematikė, ekonominių mokslų kandidatė, ištekėjusi. Moka anglų kalbą. Operatyvinis kontaktas su ja buvo užmegztas 1988 m. balandį, kandidatė charakterizuojama teigiamai. Prieš išvykimą įvyko pokalbis, kuriame buvo kalbama apie užsienio spec. tarnybų veiklą sovietinių piliečių atžvilgiu užsienio šalyse. Dėl papildomos instrukcijos jai duotas operatyvinio darbuotojo Maskvoje telefonas – 924-82-07 (Vladimiras Kimovičius). Kai būtina, galima su ja susisiekti slaptažodžiu „privet ot Pavla Aleksejevičiaus“.”
laima

Be suderinimo su KGB komunistas G.Nausėda negalėjo 1990 m. išvažiuoti studijuoti į Vokietiją

  

 

Ką į tai Jūs pasakysite ponas Dovydai ?

Nauseda%20TSKP

Kilus šurmuliui  žiniasklaidoje, kada  žurnalistas D. Pancerovas paskelbė radęs dokumentus, įrodančius, kad 1988 m. prezidentas Gitanas Nausėda pateikė prašymą stoti į komunistų partiją,, internete suradau:

1987 m. baigė ekonomikos studijas tuometiniame Vilniaus universiteto Pramonės ekonomikos fakultete.1987–1989 m. Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto aspirantas.1987–2004 m. dėstė Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete..

Taigi nieko nuostabaus, kad G, Nusėda tapo TDKP nariu, kitaip jis nebūtų paliktas  dirbti Universitete.

O kad 1990–1992 m. tapti  DAAD programos dalyviu Manheimo universitete, Vokietijoje, mano nuomone, reikėjo dar ir kažko tai daugiau, nes KGB planavo veikti ir 1990 metais:

KGB%20samata%201990%20metms1024 1
KGB%20samata%201990%20metms1024 2

Tai irgi faktas.

Taigi jau taip buvo tais laikais ponas Dovyde.

Ir kad Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio vadovybę suformavo KGB – tai nepaneigiamas faktas.

Taip buvo ir to nepakeisi, betgi svarbiausia tai,  kaip yra dabar.

O dabar yra taip, kad G. Nausėda – šalies vadovas  sistemingai laužo duotą priesaiką- nevykdo Konstitucijos, Įstatymų:

89 straipsnis

Respublikos Prezidentą, laikinai išvykusį į užsienį arba susirgusį ir dėl to laikinai negalintį eiti pareigų, tuo laiku pavaduoja Seimo Pirmininkas

.

Taigi šalies vadovo nėra šalyje ir niekas jo nepakeičia …., O Seimo pirmininkė, Seimas tyli….tyli žiniasklaida, tyli ir visuomenė …

Man, Lietuvos piliečiui pagal gimimą, tokia situacija yra nesuprantama, nesuprantama ir tokia tyla.

Bet tai dar ne baisiausia, kaip sakoma.

Baisiausia tai, kad G. Nausėda, atstovaudamas Lietuvą, nepasipriešino sankcijoms  Baltarusijai, ko pasėkoje Rusijai atsivėrė tiesioginis kelias į Kijevą, ir Putino Rusija atsidūrė už Medininkų –  30 km iki Vilniaus, kilo migrantų krizė.

Taigi Lietuvos saugumas dėl mūsų valdžios sumoje  pastangų tikrai yra    nepavydėtinas:

Savas „Donbasas“,Savas „Dancigo koridorius“,Šimtakilometrinė siena su Putino Rusija.Situacija kone analogiška Lenkijai prieš antrą  pasaulinį karą.

Ką į tai Jūs pasakysite ponas Dovydai savo paskyroje ???

Žinoma jeigu tam  pakaks drąsos….

…..

Pranešimą parašė Antanas Algimantas Miškinis

Facebook komentarai
});}(jQuery));