Apeliacinio teismo teisėjų apiplėšta ūkininkė Ramutė Vaitekūnienė : ‚Prezidente G.Nausėda, atsibuskite“

Kacinskiene

Kacinskiene

Apeliacinio teismo teisėjų apiplėšta ūkininkė Ramutė Vaitekūnienė : ‚Prezidente G.Nausėda, atsibuskite“

 

Kacinskiene

Interviu ‚Laisvam laikraščiui“ Šiaulių rajono ūkininkė Ramutė Vaitekūnienė papasakojo, kad tapo aferistų auka. Ji įsitikinusi, kad Pakruojo ūkininkų kredito unijos vadovai suklastojo laidavimo sutartį, kuria R.Vaitekūnienės įmonė „Ainera“ neva laidavo už kredito unijos 220 tūkst. litų  paskolą.

Įmonė neva laidavo turtu, kurio neturėjo, o apeliacinio teismo teisėjai Danutė Gasiunienė, Dalia Kačinskienė (nuotr, pirma iš dešinės)  ir Alvydas Poškus patvirtino sukčių pasaką, kad „Ainera“ sausio mėnesį nupjovė ir iškūlė  118,76 ha kviečių ir 52,7 ha rapso derlių ir iš ūkininkavimo gavo 383 tūkst. litų pajamų.

 

Mano giliu įsitikinimu, Lietuvos apeliacinio teismo teisėjai: Danutė Gasiunienė, Dalia Kačinskienė ir Alvydas Poškus nedelsiant turėtų būti apdovanoti ordinais bei įtraukti į Raudonąją knygą. Ir iš karto paaiškinsiu, kodėl- aferistai suklastojo laidavimo sutartį, tačiau akivaizdžiai nupirkta  FNTT Šiaulių apygardos valdyba „patikėjo*- tuo, kuo nepatikėtų net pirmokai — kad derlius nuimamas, t. y. pasėliai kuliami… sausio mėnesį!

Todėl gerbiamo Lietuvos Prezidentės ir prašau – skubos tvarka apdovanoti ordinais Lietuvos apeliacinio teismo teisėjus: Danutę Gasiūnienę, Dalią Kačinskienę ir Alvydą Poškų už rugiapjūtės įteisinimą žiemą. O gal jie, pasitarę su Pakruojo ūkininkų kredito unijos sukčiais, tai įrodys, o dėl tokio mano rašto paskirs man baudą, nes tai jie sugeba – kaip ir kiti Apeliacinio teismo teisėjai. Kaip pavyzdys – jų priimta nutartis civilinėje byloje Nr. 2A-55-823/2017. Bet apie ją — kitą kartą. Kad Prezidentas nesusimaišytų, kas, už ką ir kokio apdovanojimo

 

https://www.youtube.com/watch?v=uho3QZIhzDY&feature=youtu.be

Facebook komentarai
});}(jQuery));