Advokatų taryba teigia, kad advokatams galima meluoti teisme

Skundas_del_advokato_padejejo_Dariaus_Orlo_Page_1

Skundas_del_advokato_padejejo_Dariaus_Orlo_Page_1

Labas rytas Gerb. Ignai Vėgele,

Aš tikėjausi, kad Advokatūra nėra visumenės parazitus remianti organizacija, tačiau taip dabar negalvoju ir tam turiu labai rimtą pagrindą, skaitykite apačioje.
2019m balandžio 4 dieną Jums siunčiau įrodymus apie advokato padejėjo Dariaus Orlos nusikalstamą veiklą už kurią normalioje valstybėje kaip pvz Junktinės Karalystės pasodiną į kalėjimą, tačiau Jūsų Advokatų taryba nemato jo elgesį net etikos pažeidimo! Prikabinu Jums savo skundą ir advokatų tarybos sprendimą, kad susipažintumete kokias nesamones surašė Advokatų tarybos pirmininko pavaduotojas Mindaugas Kukaitis. Sprendime kalbama ne apie mano keliamus klausimus, nei vienas mano teiginys apie advokato padejėjo Dariaus Orlos melą nebuvo paneigtas ar ketintas paneigti. Prašom ištaisykite savo klaidą, o jei manote, kad Darius Orla turi teisę pateikinėti melagingus faktus apie mano įmonę teismui tai tą ir parašykite savo nutartyje.
Buvau pas Jus apsilankęs fiziškai, tačiau kažkokios moterys slepiančios tapatybes (gal dėl to, kad yra nelegaliai įdarbintos ar tiesiog neišmanančios bendravimo etikos taisyklių) nesugebėjo nei paaiškinti, nei suteikti informacijos apie tai, kas galėtu paaiškinti kodėl Advokatų taryba teigia, kad advokatams galima meluoti teisme. Kada galėtumete mane priimti ir atsakyti į šį klausimą?
Taip pat, Advokatų taryba remiasi Dariaus Orlos melagingu pasiteisinimu, ale aš pralošiau bylą ir esu nepatenkintas. Tačiau aš labai patenkintas teismo sprendimu, nes visas Dariaus Orlos melas teisme buvo pastebėtas ir bylą teisėjas Andrius Ignotas išnagrinėjo sąžiningai, vagims liepė gražinti atgal į įmonę nuvogtus 600 tūkstančius eurų. Byla prisegtuke. Todėl prašom skaitykite faktus, o ne vėl remkites Dariaus Orlos melu rašydami nesamones nutarimuose, kurie padaro Jus idjotais bei nusikalteliais prieš visą Lietuvą.

Prašom ištaisyti savo klaidas. Nesulaukęs pasiaiškinimo apie mano keliamą susirūpinimą sulauksite tuzino nuoširdžių žurnalistų, tuzino straipsnių žiniasklaidoje apie savo parazitinę Advokatūros veiklą, bei sulauksite kitų teisinių priemonių už bendradarbiavimą su nusikalstamą veiklą vykdančiais asmenimis.

Pagarbiai,

Remigijus Guobys PhD
CEO

Fort Engineering Ltd
Unit E
Bramingham Business Park
Enterprise Way
Luton Bedfordshire
LU3 4BU

 

Skundas del advokato padejejo Dariaus Orlo Page 1

 

Skundas del advokato padejejo Dariaus Orlo Page 2

 

Skundas del advokato padejejo Dariaus Orlo Page 3

 

Skundas del advokato padejejo Dariaus Orlo Page 4

 

 

 

 

Kukaicio Page 1

 

Kukaicio Page 2

 

Kukaicio Page 3

 

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));