ADVOKATAS ANTANAS PLIAUGA LIUDIJA PATS PRIEŠ SAVE

pliauga

 

ADVOKATAS ANTANAS PLIAUGA LIUDIJA PATS PRIEŠ SAVE

  1. Alytaus apylinkės Alytaus rūmų teismo posėdžio metu, A. Pliauga ,davęs priesaiką, melavo, kad aš, jau pirmą kartą atėjusi pas jį į kabinetą, elgiausi neadekvačiai, anaiptol pokalbio įrašai liudija ką kitką. Ką ir pateikiu gerbiamiems skaitytojams, pokalbio įrašus, kuriuose A. Pliauga, nevieno pokalbio metu mane giria, kad aš esu labai protinga, gudri ir labai gražiai samprotaujanti. A. Pliauga, davė melagingus parodymus pats prieš save.
  2. Taip pat A. Pliauga, eilinį kartą teismo posėdžio metu pastoviai mane šmeižia, neva aš esu agentė ir, atgavusi pasą, ketinu iškarto tepti slides (pabėgti – A.R.) į užsienį. Kad aš neva jam esu kalbėjusi apie Peterburgą (Sankt Peterburgą – A.R.) ar tai Maskvą (nežinau kokiu būdu aš jam tai galėjau pasakyti, nebent sapne), nežinau ką jis turėjo omenyje, ar man bėgti į minėtus miestus, ar prieglobščio prašytis, ar sapnuoti. Nuo kada, psichiniai ligoniai, gali dirbti tarptautinio lygio agentais? Ar mąsto A. Pliauga, ką kalba, kaip aš būdama psichiniu ligoniu, galiu būti agentė ir netgi triguba, Rusijos, Baltarusijos ir dar JAV.

3.Taip pat A.Pliauga teigė, kad aš labai kenkiu visai jų sistemai, rašau skundus.  Taip, aš rašau skundus, bet tik ant konkrečių asmenų, kurie pažeidinėja įstatymus. Tik nusikalstama Sistema, gali bijoti viešumo ir skundų. Tik kvailiai, gali neginti savo prigimtinių teisių.

Neįžvalgus advokatas Antanas Pliauga, buvo pasiryžęs su būsimu psichiniu ligoniu, pavojingu visuomenei, nesiorentuojančiai aplinkoje, praleisti laiką po palmėmis.

Man atsisakius, kaimyno, bičiulo, gero draugo advokato Antano Pliaugos pasiūlymo pasivolioti po palmėmis, užsitraukiau rustybę, pažeminimą, paniekinimą ir nemalonę.

 

 

Asta Rubinaitė

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));