Skardinės tvoros palyginimas su medine tvora, kuri geresnė?

spazio plienine tvora budmat
Skardinės tvoros palyginimas su medine tvora, kuri geresnė?
Kalbant apie skardines tvoras, ekspertai sutaria: tai puikus sprendimas, puikiai subalansuojantis tuos, kurie siekia ramybės, privatumo, saugumo ir lengvos priežiūros. Unikalus Budmat komandos ženklas – gaminių kokybė. Geležinė tvora, žinoma, nėra išimtis. Jų gaminiai pasižymi puikiomis antikorozinėmis savybėmis, ilgu tarnavimo laiku ir patikimumu, nes šios tvoros turi itin patvarius rėmus.
Skardinės tvoros kaina tikrai sveikintina, o šiam gaminiui nereikia papildomos priežiūros
Paviršius padengiamas apsauginėmis medžiagomis, kad išvengti korozijos ir rūdžių. Be to, tai puikus pasirinkimas besikeičiančioms Lietuvos oro sąlygoms: tokia tvora nebijo lietaus, sniego, alinančio karščio ir kitų veiksnių. Praktika parodė, kad šios tvoros tarnauja daug ilgiau nei medinės tvoros ir laikui bėgant nepraras estetinės išvaizdos.
Ar tikrai skardinė tvora geriau nei medinė?
forte skardine tvora budmat 1
Specialistai pabrėžia, kad tai kone efektyviausias ir tvariausias pasirinkimas bet kokio tipo būstui… bet ar tikrai? Palyginkime!
  • Eksploatacijos laikas. Medinės tvoros tarnavimo laikas labai priklauso nuo medienos rūšies, tačiau dažniausiai būna keleri metai. Tuo pačiu metu aukštos kokybės metalinės tvoros gali būti naudojamos dešimtmečius.
  • Priežiūra. Medinės tvoros turi būti reguliariai atnaujinamos, turi būti imamasi specialių priemonių žalingam poveikiui aplinkai sumažinti. Tuo pačiu metu plieninėms tvoroms to nereikia.
  • Jūsų saugumas. Medinės tvoros yra jautresnės aplinkos veiksniams, greitai nusidėvi ir yra lengvai išardomos, todėl vagims ar gyvūnams lengviau patekti į kiemo teritoriją.
  • Atsparumas aplinkos veiksniams. Net ir gerai apsaugota mediena yra jautresnė klimato veiksniams, drėgmei ir karščiui, todėl pradeda dilti ir pūti, dauguma svarsto galimybę greičiau atnaujinti medinę tvorą.
  • Šiandienos medinės ir metalinės tvoros gali pateikti įvairius estetinio dizaino sprendimus pagal individualius poreikius. Tačiau skirtumas tas, kad pastarieji ilgiau džiugins akis!
forte tvora budmat
Ekologiškas šiandienos aplinkai nekenksmingas pasirinkimas ir gyvenimo būdas – būtina!
Tvoros iš aliuminio ar plieno reiškia, kad  miškas bus apsaugotas nuo kirtimų! Tokio tipo tvoros pasirinkimas taip pat padės sumažinti anglies pėdsaką. Geros žinios yra tai, kad galite išvengti medienos apdorojimo cheminėmis medžiagomis, kurios yra toksiškos aplinkai. Tuo pačiu renkantis medinę tvorą teks pereiti visa tai ir dar daugiau: juk tvorą reikia reguliariai atnaujinti, tad laikui bėgant šių neigiamų veiksnių gerokai padaugės.

Čia galite užsakyti skardines tvoras.

.
Jei norite turėti gražią, patvarią ir tvirtą tvorą, ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į šiuos veiksnius:
 Būtina atsižvelgti į skardinės tvoros medžiagą. Įvertinkite savo poreikius ir galimybes. Jei nenorite daug laiko skirti tvorų priežiūrai ar atnaujinimui, šis pasirinkimas kaip tik jums! Palyginti su medinėmis tvoromis, plieninių tvorų sistemas reikia dažnai keisti, atnaujinti ir skirti specialaus priežiūros laiko. Kviečiame investuoti į saugumą ir komfortą!
Skardinė tvora sujungia unikalų dizainą, spalvą ir tekstūrą, kuri žavi. Todėl prieš priimdami galutinį sprendimą apsvarstykite bendrą savo namų išvaizdą. Metalinę tvorą derėtų reguliuoti atsargiai, kad bendra namų ir kiemo harmonija būtų gražesnė ir elegantiškesnė.
Prieš įsigydami jums patinkančią tvoros sistemą, atidžiai iš naujo įvertinkite gamintoją. Rekomenduojama rinktis ilgalaikį, pripažintą, laiko ir klientų patikrintą prekės ženklą. Tokiu būdu galite būti tikri dėl gamybos patirties, naudojamų medžiagų ir efektyvumo garantijos. Praktika parodė, kad tik patikimų gamintojų metalinių tvorų  fragmentai gali būti naudojami ilgą laiką ir yra patikimi!
Facebook komentarai
});}(jQuery));