Advokatai Marius Liatukas, Rūta Didikė ir Eglė Akelė steigia naują verslo advokatų kontorą „HITUS Legal“

20201214204406_HITUSLegallogo_main-1

20201214204406_HITUSLegallogo_main-1

Advokatai Marius Liatukas, Rūta Didikė ir Eglė Akelė steigia naują verslo advokatų kontorą „HITUS Legal“

Teisinių paslaugų rinkoje – naujas žaidėjas: ilgametę praktinę patirtį turintys advokatai Marius Liatukas, Rūta Didikė ir Eglė Akelė steigia naują verslo advokatų kontorą – advokatų profesinę bendriją „HITUS Legal“.

Advokatų kontora teiks teisines paslaugas ginčų sprendimo, darbo teisės, mokestinių ginčų, komercinės teisės, viešųjų pirkimų, nekilnojamojo turto, statybų, aplinkos apsaugos, intelektinės nuosavybės, komercinių paslapčių ir nesąžiningos konkurencijos teisės srityse, taip pat teiks konsultacijas akcininkų konfliktų valdymo klausimais bei atstovaus klientus teismuose ir kitose ginčus nagrinėjančiose institucijose.

Naujoji advokatų kontora save pristato kaip teisės praktikus, randančius sprendimus verslui. Pasak vadovaujančio kontoros partnerio advokato Mariaus Liatuko, „HITUS Legal“ dirbs didelę praktinę patirtį ir pragmatinį matymą turintys verslo teisės ekspertai, puikiai išmanantys teisinės sistemos niuansus ir būtent dėl to galintys pasiūlyti nestandartinius sprendimus, kuriančius pridėtinę vertę klientams.

„Rinkoje pastebime tendenciją, kad advokatams kylant karjeros laiptais ir tampant partneriais vis mažiau laiko lieka teisinei praktikai, todėl neretai klientai netenka didžiausią patirtį turinčių kontoros advokatų įsitraukimo arba jis tampa epizodinis. Mes pasirinkome ilgalaikių santykių su klientais plėtojimo veiklos modelį – didžiausią patirtį savo srityse sukaupę partneriai patys tiesiogiai dirbs su klientų užduotimis, į pagalbą pasitelkdami tik po 1-2 aukštos kvalifikacijos padėjėjus. Tokiu būdu mes niekada nenutolsime nuo kliento klausimo ir asmeniškai kontroliuosime visą procesą, klientui užtikrindami praktine patirtimi grįstus sprendimus“, – teigia Marius Liatukas.

Naujosios advokatų kontoros partneriai aiškumą ir atvirumą su klientu įvardina kaip pagrindinius savo veiklos principus. Advokatė Rūta Didikė, viena iš „HITUS Legal“ steigėjų, teigia: “Iš klientų ne kartą esame girdėję istorijų apie abejotinos naudos teisminius ginčus, galiausiai atnešusius tik didžiules bylinėjimosi išlaidas. Mes partnerystę su klientu suprantame tikrąja šio žodžio prasme, tad jei įvertinus teisminę praktiką klientui bylinėtis nematysime prasmės – taip ir pasakysime, bet tuo pačiu metu pateiksime ir alternatyvų kelią norimam rezultatui pasiekti”. Advokatė Eglė Akelė paantrina: „Mums svarbiausia, kad į „HITUS Legal“ besikreipiantis verslas suprastų ne tik mūsų siūlomų sprendimų alternatyvas, bet ir žinotų jų keliamas rizikas bei pasekmes ir tokiu būdu galėtų priimti visapusiškai pamatuotus verslo sprendimus”.

Marius Liatukas pabrėžia, kad teisines paslaugas perkantis verslas dažnai skundžiasi neapibrėžtumu, kiek jam kainuos paslauga. „Advokatai įprastai dirba valandinio įkainio principu, tačiau didžioji dalis verslo perka ir parduoda aiškiai žinodami galutinę kainą. Mes esame pasirengę dirbti pagal verslo, kurį aptarnaujame, principus ir standartus – būtent taip suprantame partnerystę su savo klientais”.

Apie „HITUS Legal“ steigėjus:

Marius Liatukas, vadovaujantis kontoros partneris – advokatas, ginčų ekspertas, tarptautinių žinynų rekomenduojamas kaip vienas geriausių teisminių ginčų advokatų Lietuvoje.

Rūta Didikė, advokatė – darbo teisės ir ginčų sprendimo ekspertė, Lietuvos advokatūros Darbo tarybos komiteto narė, sukaupusi didelę patirtį konsultuodama Lietuvos ir užsienio klientus verslo teisės klausimais.

Eglė Akelė, advokatė – kompleksinių ginčų ekspertė, atstovaujanti klientams teisminiuose ginčuose ir patarianti įvairiais verslo teisės bei mokestiniais klausimais.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: MARIUS LIATUKAS, ADVOKATŲ PROFESINĖ BENDRIJA „LIATUKAS IR PARTNERIAI”
Facebook komentarai
});}(jQuery));