A.Sadecko jubiliejuje rinkosi „elitas”, trūko tik Dalios Grybauskaitės

Sado

Sado

Buvęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Alvydas Sadeckas „Stiklių” restorane atšventė savo 70-metį. Dalyvavo garbingi svečiai – Česlovas Juršėnas, Artūras Paulauskas, V.Grigaravičius, taip pat „Lietuvos ryto” vyr. redaktorius Gedvydas Vainauskas nei ‘Lietuvos ryto televizijos” direktoriaus Audrius Siaurusevičius.

 

Sado

Kaip žinia, „Lietuvos rytas” itin plačiai nušvietė vadinamąją Garliavos pedofilijos bylą, o labai talentinga žurnalistė Asta Kuznecovaitė buvo net infiltruota į „garliavinių” judėjimą, iš pradžių rašė pozityvius straipsnius apie pedofilų prievartautą Deimantę Kedytę, o vėliau įgavus „violetinių” gaujos pasitikėjimą, padėjo juos nuteisti – pagal A.Kuznecovaitės parodymus buvo nuteisti net prievartautos mergaitės seneliai, mat teismas „nutarė”, kad abu pensininkai, besipiktindami pedofilais, prievartavusiais jų anūkę, taip patys padarė nusikaltimą ir „lytiškai priekabiavo”.

O visa pedofillijos byla subliūško, nors net trys ekspertizės nustatė, kad D.Kedytė, pasakodama apie pedofilų prievartavimus, nemelavo. Tačiau teisėjas Audrius Cininas pats sugalvojo, kad „mergaitės atmintis ištrinta”, ir byla nutraukė. Nors Dalia Grybauskaitė su prokuroru Valantinu buvo nusprendusi, kad Ūsui reikia pareikšti įtarius dėl „prekabiavimo”. Prokuratūra kažkodėl lytinio organo kišimą į mažos mergaitės burną kvalifikavo kaip „priekabiavimą. Šiaip ši byla itin parodė, kokia nepriklausoma yra Lietuvos prokuratūra ir teismai. Nepriklausomi nuo įrodymų ir įstatymų. 

Visa pedofilijos bylos liudininkai – Drąsius Kedys, Violeta Naruševičienė, Jonas Furmanavičius, Andrius Ūsas – buvo nužudyti, „teisėsaugai” nustačius, kad jie žuvo savo natūralia mirtimi. 

 

Siauras

Buvęs „siaurovizijos” direktorius dabar vadovauja ‘Lietuvos ryto TV” – pirmiausiai išmetė Rūtos Janutienės laidą. matyt, dabar Dailius Dargis galės kurti laidas apie Sadecko žygdarbius

 

Galiausiai pedofilijos bylą nutraukė toks Vilniaus apygardos teismo teisėjas Pavelas Frolovas, kuris išgarsėjo dar ir tuo, kad jo bute prokurorai ir teisėjai žaidė „rusišką ruletę”. Vykstant teisėjų ir prokurorų vakarėliui Frolovo bute, šūviu į smilkinį nusišovė vienas pareigūnas. Teisėjai su prokurorais tiesiog žaidė „rusišką ruletę“ – tokia atsipalaidavimo forma buvo praktikuojama jau ne pirmą kartą, kol tai baigėsi tragedija. Žinoma, kad skandalas buvo užgniaužtas tuomečio Vilniaus apygardos vyr. prokuroro R.Jancevičiaus pastangomis, ir teisėjui P.Frolovui nieko nenutiko, jis ir toliau teisė žmones „Lietuvos Respublikos vardu“.

 

 Tuomet Seimo narys S.Stoma pasiūlė ištirti A.Paulauko ir A.Sadecko įtaką teisėsaugai.

„Seimo nario teigimu būtina atkreipti dėmesį ir išsklaidyti abejones dėl visuomenėje plačiai nuskambėjusių ir įtarimų sukėlusių faktų. „Įtariamojo A. Ūso advokatu dirbo Deivis Valiulis, buvęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vyriausiasis patarėjas, kai komitetui vadovavo Alvydas Sadeckas. Pastarasis žiniasklaidos yra kompromituojamai siejamas su viena ankstesne pedofilijos byla (Leonido Gotlibo). Advokato praktiką D. Valiulis yra atlikęs Artūro Paulausko kontoroje, buvo tos pačios partijos narys. Žinomi taip pat ir A. Paulausko bei kitos A.Ūso advokatės, buvusios prokurorės Loretos Kraujutaitienės ryšiai“ – aiškino S. Stoma.

Parlamentaro nuomone, komisija privalo atsakingai ištirti šiuos ir kitus panašius įtarimus dėl kišimosi į pedofilijos bylą. Jis sako turintis ir konkrečios informacijos, kurią galėtų pateikti komisijai. „Tikiuosi, kad komisija atsakingai įvertins visuomenėje sklandančias pagrįstas abejones, kompetentingai ištirs bei sugebės patvirtinti arba paneigti šią informaciją“ – sako S. Stoma. Bet Seimas taip ir nesiryžo nagrinėti tų klausimų, o Stomai greitai buvo pakišta žaliaakė ‘Lietuvos ryto” žurnalistė, ir jis sukompromituotas.

 Tiesa, garsusis komisaras Sadeckas turėjo ir problemų – Vilniaus apygardos teismas jam buvo iškėlęs bauddžiamąją bylą pagal „Laisvo laikraščio” redaktoriaus Aurimo Drižiaus skundą. Mat A.Sadeckas teismo rankomis buvo uždraudęs A.Drižiui rašyti straipsnius apie A.Sadecko vaidmenį „Mažeikių naftos” privatizavime, o A.Drižius nesustojo ir toliau rašė. Todėl buvo nuteistas, nes „tęsė nusikalstamą veiklą – rašė straipsnius”.

 

Tvingo

Teismo sprendimą kelti jam bylą dėl įtariamų nusikaltimų A.Sadeckas sutiko su šypsena : „laikinas nesusipratimas”. Po kelių savaičių A.Drižiaus automobilį greitkelyje taranavo sunkvežimis (nuotr. viršuje), A.Drižiui buvo sulaužyta kaukolė, jis per stebūklą liko gyvas. Nuo tos avarijos niekas neabeboja, kad Sadeckas – itin griežtas ekskomisaras. 
” 

   

Facebook komentarai
});}(jQuery));