ES sako, kad pereiti prie trigubai brangesnių dujų yra labai protingas žingsnis

avys

avys

Mantas Bestas
Dauguma ES įmonių tampa nerentabilios prie dujų kainos 800. Dabar kaina sukasi aplink 1500 – 1600. Tiesa ES įmonės didžiąją dalį rusiškų dujų vis dar gauna vamzdžiais pagal senus ko traktus, su kaina mažesne už 800. Rusijai pareikalavus, iš priešiškų jai šalių, nuo balandžio už dujas mokėti rubliais, ES šalys graso nutraukti su Rusija tuos senus kontraktus(tuos ypač pigius). Taip, perskaitėte teisingai, kad nemokėti rubliais (kad jais mokėti tektų nuimti sankcijas nuo Rusijos centrinio banko), ES šalys žada nutraukti kontraktus su kaina 600 ir pereis prie laivais plukdomų dujų iš JAV po 1600!
Kai kas buria kad lyg tai galima gauti nebrangių dujų iš Kataro, deja tai blefas, nes iš Kataro nėra tokio didelio vamzdžio į ES o, dujas plukdant laivais, nėra tiek dujų priėmimo terminalų.
Taigi staigų, vos ne trigubą, dujų pabrangimą, Europos vadovai šiai dienai piarina kaip labai protingą ir teisingą žingsnį! Deja prie dujų kainos 1600 eurų, subankrutuos pusė ES pramonės įmonių, kas garantuoja dešimtis milijonų bedarbių, riaušes, hiperinfliaciją ir badą..
https://www.lrp.lt/lt/ziniasklaidos-centras/naujienos/evt-sesijoje-demesys-energetinei-nepriklausomybei-gynybai-ir-saugumui/38102
Kyla įtarimas, kad ES valdžioje sėdi vien Švabo žiurkės, kurios viso to siekia tyčia. Juk, ES įsibėgėjus ekonomikos nuosmukiui, pirma – galima bus vėl viskuo apkaltinti Rusiją ir tuo pretekstu gali būti bandoma Rusiją užmėtyti net atominėm bombom (beprotybė, bet aš akivaizdžiai matau kad vakarų pasaulį dabar valdo bepročiai) ir/arba tai bus puikus pretekstas visoje ES suvisam įvesti nepaprastąją padėtį ir pradėti milžiniško mąsto represijas prieš kitaminčius, paliekant laisvėje tik sau lojalius avinus.
Faktas, kad kuo didesnė suirutė, tuo lengviau įvesti represijas. Baranafikuso atvejis tik ką parodė, kad suirutę valdžia gali sukurti absoliučiai dirbtinai ir represijų paketą įvesti bet kada ir dėl bet kokios išgalvotos priežąsties, įsivaizduokite kiek kartų rimtesnes represijas galima bus įvesti, kai problemos iš tiesų bus tikros!
Facebook komentarai
});}(jQuery));