Kontroliuojama opozicija – Darbo partija, „Vardan Lietuvos, socdemai, valstiečiai, Regionų partija – balsuoja taip, kaip reikia landsbergiams

zalieji sudai
KUR MŪSŲ SEIMO OPOZICIJA?
KIENO INTERESUS JI GINA, VAIKIŠKAI „IŠSITRAUKDAMA” BALSAVIMO KORTELES?
(Dalinkitės)
Darbuotojai turės patys susimokėti už privalomus testus – taip nusprendė Seimas:
„Vakar Seimas nusprendė, kad nepasiskiepiję darbuotojai privalomai testuotis turės savo lėšomis. „Už“ balsavo 64 Seimo nariai, „prieš“ – 2, susilaikė – 3.”
Kaip sakoma STI pranešime, „opozicija bandė sutrukdyti balsavimui „išsitraukdama” korteles, tačiau balsavimui užsiregistravo 71 Seimo narys – tai yra mažiausias galimas skaičius įstatymo priėmimui (kvorumas).”
Mano požiūriu, nieko jie nebandė sutrukdyti!
Darbo partija, frakcija „Vardan Lietuvos, socdemai, valstiečiai, Regionų partija – jų balsų buvo tiek pat, t.y. 64!
Tai ta opozicija arba nemoka skaičiuoti, arba mėgsta žaisti žaidimus ir cirkintis!
P.S. Kuo toliau, tuo labiau nenoriu nieko iš jų Seime esančių matyti valdžioje.
„Vardan Lietuvos” renka senus bebrus, o valstiečiai… na, užtenka paminėti, kad visa krūva įstatymų pakeitimų buvo priimta būtent jų kadencijos paskutinėmis dienomis.
O dabar tie pakeitimai mus ir smaugia.
Ir tai tik pradžia!

Arvydas Daunys

VISI Seimo nariai, kurie vakar registravosi balsavime už mokamus testus, nepriklausomai nuo to, kaip balsavo – balsavo UŽ. Jie puikiai suprato situaciją ir ką ji reiškia.
Opozicija siekė, kad nebūtų kvorumo – tie, kurie registravosi, nežiūrint į tai, ką jie dabar kalba ir kaip balsavo – padarė taip, kad tas kvorumas įvyktų. Iš esmės jie net blogesni, nei prognozuojami konservatoriai, liberalai ir laisviečiai – jie – tai kontroliuojama opozicija, mano manymu.
Kaip jie registravosi galima pamatyti čia:
Facebook komentarai
});}(jQuery));