Komunistinę kontrolę diegia Klauso Švabo patikėtiniai Lietuvoje

E 8XW7XWYAApVfE
Tenka dirbti su naujausių technologijų tyrimu bei jų diegimu medicinoje.
Todėl tenka susidurti su šių dalykų juridinio reguliavimo klausimais – ne pandeminiame, bet iki pandemijos buvusiame reguliavimo kontekste, taip pat ir klausimais, liečiančiais asmens duomenų apsaugą, naudojant tokias technologijas.
Tenka kasdien matyti šių dalykų problemines puses.
Tai viena priežasčių, kodėl esu griežtai prieš Galimybių Paso politiką, šiuo metu esančią ir vis plačiau diegiamą Lietuvoje.
Nes tai yra jokiu aukščiau paminėtu reguliavimu neparemta politika.
Todėl kalbu apie tai – ir kalbėsiu – kol matysiu akivaizdžias tokio reguliavimo nebuvimo “skyles”, bei kaip tai kėsinasi ir jau atiminėja mano asmeniškai ir visų mūsų bendras pilietines laisves.
Labai tikiuosi, kad vis daugiau žmonių susimąstys, kur jie eina, naudodamiesi Galimybių Pasu.
Jau rašiau kelis postus apie biometrinių duomenų panaudojimą panašiais tikslais, bei kodėl tai yra ėjimas per “minų lauką”.
Taip pat rašiau apie tai, kokias matau tendencijas pasaulyje – ir kas jas “stumia” Lietuvoje.
Man yra skivaizdu, kad tai daroma per Pasaulio Ekonomikos Forumo (World Economic Forum, WEF) agendą Lietuvoje.
Tai nėra jokia konspiracija, kaip mėgsta be jokio pasigilinimo šaipytis edukuoti ir vakcinuoti piliečiai.
Pabandysiu pagrįsti, kodėl taip manau.
Jau rašiau anksčiau, kad Lietuva yra vienas WEF vadinamos “ketvirtosios industrinės revoliucijos” centrų [1].

Visi Lietuvos „vadovai“ – G.Nausėda, D.Grybauskaitė ar Šimonytė – yra tik pėstininkai Švabo plane sunaikinti pasaulį, prisidengiant „žmonių gerove“

Pažiūrėkime dar kartą, kas yra WEF kokie yra deklaruojami WEF tikslai:
“Davoso Pasaulio ekonomikos forumas yra svarbiausias vyriausybių, pasaulinių korporacijų ir tarptautinių verslininkų forumas. WEF, kurį 1971 m. įkūrė inžinierius ir ekonomistas Klaus Schwab, ir kuris savo misiją apibūdina kaip „pasaulinės, regioninės ir pramonės darbotvarkės formavimą” ir „pasaulio būklės gerinimą”. Kaip rašoma WEF interneto svetainėje, „moralinis ir intelektinis sąžiningumas yra visa ko pagrindas”.
WEF įvairiais būdais dalyvavo sprendžiant koronaviruso pandemijos problemą.
WEF yra vienas pagrindinių skaitmeninių biometrinės tapatybės sistemų šalininkų, teigiančių, kad dėl jų visuomenė ir pramonės šakos taps veiksmingesnės, produktyvesnės ir saugesnės. 2019 m. liepą WEF pradėjo projektą, kurio tikslas – „formuoti kelionių ateitį, naudojant biometrinių duomenų pagrindu veikiantį skaitmeninį keliautojų tapatybės valdymą” (tai jau turime – ES Green Pass, lietuviškas GP, etc.).
Be to, WEF bendradarbiauja su aljansu ID2020, kurį finansuoja Gates’o ir Rokfeler’io fondai, ir kuris vykdo programą su tikslu – „suteikti skaitmeninę tapatybę su skiepais”. ID2020 mano, kad vaikų skiepijimas yra „skaitmeninės tapatybės pradžia”. [2]
Lietuvoje tai akivaizdžiai įgyvendinta.
“Nuo 1993 m. WEF vykdo programą „Pasaulio lyderiai rytojui”, kuri 2004 m. buvo pervadinta į „Jaunųjų pasaulio lyderių” programą. Šia programa siekiama nustatyti, atrinkti ir skatinti būsimus pasaulio lyderius tiek verslo, tiek politikos srityse. Iš tiesų nemažai „Jaunųjų pasaulio lyderių” vėliau tapo prezidentais, ministrais pirmininkais ar generaliniais mega-įmonių direktoriais (žr. toliau).
Per koronaviruso pandemiją keli WEF „Global Leaders” ir „Global Shapers” (jaunesnioji „Global Leaders” programa) atliko svarbius vaidmenis, paprastai skatindami „zero covid” strategijas, draudimus, įpareigojimus kaukių naudojimą ir vakcinų prievolę. Tai buvo ir yra (iš esmės nesėkmingas) bandymas apsaugoti visuomenės sveikatą ir ekonomiką, arba bandymas įgyvendinti aukščau minėtą pasaulinės transformacijos agendą – o gal ir viena, ir kita.
Tarp jų – kai kurie žymūs jaunieji lyderiai: Jeffrey Zients (JAV Baltųjų rūmų reagavimo į koronavirusą koordinatorius), Stéphane Banceli (bendrovės „Moderna” generalinis direktorius), Jeremy Howard (įtakingos lobistinės grupės „Kaukės visiems” įkūrėjas), Leana Wen (CNN medicinos analitikė, remianti zero covid idėją), Eric Feigl-Ding (Twitter asmenybė, propaguojanti zero covid), Gavin Newsom (Kalifornijos gubernatorius, atrinktas į šią WEF programą 2005 m.), Devi Sridhar (Didžiosios Britanijos profesorius, remiantis zero covid), Jacinda Ardern (Naujosios Zelandijos ministrė pirmininkė), Prancūzijos prezidentas Emanuel Macron (atrinktas į programą likus metams iki jo išrinkimo 2017 m.), Austrijos kancleris Sebastian Kurz, Vokietijos kanclerė Angela Merkel (atrinkta į programą 1993 m.) ir Vokietijos sveikatos apsaugos ministras Jens Spahn.
Išsamią informaciją apie jų narius rasite „Global Leaders for Tomorrow” ir „Young Global Leaders” svetainėse „WikiSpooks” (Wikipedia, kurioje daugiausia dėmesio skiriama slaptoms galios struktūroms), taip pat oficialioje „Young Global Leaders” svetainėje. Kai kurių politikoje ir žiniasklaidoje pasižymėjusių narių apžvalgą rasite prisegtoje nuorodoje [2].
Apibendrinant galima teigti, kad Davoso pasaulio ekonomikos forumas iš tiesų dalyvavo strateginiame koronaviruso pandemijos valdyme, daugiausia dėmesio skirdamas pandemijos panaudojimui kaip skaitmeninės transformacijos ir skaitmeninių tapatybės sistemų diegimo visame pasaulyje katalizatoriui.” [2]
Ką JAU TURIME Lietuvoje?
Galimybių Pasą.
Kaip jau visi matėme, jis nėra reikalingas reguliuoti viruso plitimui – ir aklam dabar yra aišku, kad jis to niekaip neįtakoja – todėl reikia ieškoti kitų šios inovacijos egzistavimo priežasčių.
Jas galite patys lengvai surasti prisegtoje WEF idėjų schemos nuotraukoje.
Dalis šios schemos punktų jau įgyvendinti – kita dalis pakeliui.
Vienas iš jų – su “asmeniniais energijos sunaudojimo pėdsakais” susijęs projektas, taip pat pakeliui link įgyvendinimo Lietuvoje:
“Viešoji įstaiga Lietuvos energetikos agentūra planuoja pirkti „Asmens sutaupytos energijos ir sukuriamo CO2 pėdsako matavimo sprendimo“ sukūrimo produktą. Tai bus IT sprendimas, kuris suteiks galimybę kiekvienam vartotojui įvertinti suvartotos energijos efektyvumą. Reikalingas sprendimas turės panaudoti gyventojo turimų išmaniųjų įrenginių, būsimų išmaniųjų elektros skaitiklių, kitų įrenginių teikiamą informaciją ir įvertinti sutaupytos energijos kiekį per gyventojo vykdomas arba nevykdomas energijos vartojimo veiklas. Taip pat sprendimas turės rodyti asmens paliekamą CO2 pėdsaką kasdieniame gyvenime ir aiškiai pademonstruoti, kaip vieni ar kiti sprendimai jį mažina arba didina. CO2 pėdsako matavimo sprendimas turi būti integruotas kartu su energijos taupymo informacija, kadangi didžioji dalis energijos vis dar yra gaunama iš iškastinio kuro.” [3, 4]
Tolimesnei ateičiai – Lietuvai Ekonomikos ir inovacijų ministrės konsultanto viešojo valdymo modernizavimo klausimais Dovydo Vitkausko [5] siūloma modernesnė nei GP – veido atpažinimu paremta asmens kontrolės sistema [6]; ją nuo 2019 m. siūlo ir WEF “daugiausia dėmesio skiriant srautų valdymo programoms – vietoj bilietų į fizines patalpas ar viešąjį transportą, pavyzdžiui, traukinių platformas ar oro uostus, kuomet naudojamas veido atpažinimas” [7].
Jos principas labai panašus į tą, kuris jau yra įdiegtas Kinijoje socialinių kreditų sistemoje [8].
…………………………………………………………..
Man patinka naujosios technologijos.
Ir patinka tai, kaip jos gali palengvinti mūsų kasdieninį gyvenimą.
Tačiau man visiškai nepatinka, kai nesu tikra, kad jos diegiamos ne mane kontroliuoti – o suteikti daugiau laisvės.
Nes man jau “iki kaklo” komunistinės kontrolės metodų – visai nesvarbu, ar jie ateina iš rytų, ar iš vakarų.
Anei kokiu pretekstu – ar kokiu rūbu – jie būtų apvilkti.
Facebook komentarai
});}(jQuery));