Dr. Ryan Cole : „Covid-19 vakcinos nužudo ląsteles, kovojančias su vėžiu, todėl matome labai agresyvią vėžio formą jauniems žmonėms”

ryan
Gydytojas Ryanas Cole’as : „Labai svarbu ir tai susiję su anekdotais, kuriuos girdime iš įvairių onkologų visoje šalyje ir pasaulyje tiesiogine prasme. Gavau labai įdomų šeimos gydytojo, kuris jau 40 metų dirba Ajovoje, pranešimą. Jis pažįsta savo bendruomenę ir savo pacientus ir pasakė: ei, daug mano pacientų gauna skiepus, o kai kurie – ne. Tačiau jis išvardijo daugybę vėžinių susirgimų, kuriuos jis pastebi per šešias savaites, bet kurių niekada nematė per savo 40 metų karjerą. Jis paklausė – kas tai gali sukelti? Taigi, aš nusiunčiau jam dokumentus su galimais vėžio atsiradimo mechanizmais. Kadangi mikroaplinkoje labai svarbu suvokti, kaip jie atsirana ir tai padeda kontroliuoti vėžinius susirgimus. Taigi, aš kalbėjau su dr. Harvey Risch, kuris yra epidemiologijos profesorius, ir jis pasakė: žinote, paprastai praeina 5-10 metų, kol pamatysime signalus, kad atsirado vėžys. Ir aš pasakiau – taip, paprastai taip ir būna, bet tada mes pamatėme kažką, ko niekada anksčiau nedarėme, t. y.  mes staiga išjungėme vieną iš šių receptorių, kuris yra labai atsakingas už tai, kad vėžys būtų kontroliuojamas. Visą laiką mūsų kūno ląstelės kovoja su įvairių ląstelių mutacijomis – jeigu jos pastebi, kad ląstelė mutavusi, jos bando tą ląstelę nužudyti. Tačiau jeigu to receptoriaus sugebėjimas atpažinti pažeistą ląstelę yra išjungtas, visos tos molekulės, esančios ląstelėje, nebegali kovoti, nes jų apsauginiai signalai dabar yra išjungti. Tai yra Interferonai, kurie atakuoja tipišką pažeistą ląstelę, yra išjungti. Būtent tai kelia nerimą.
(Interferonai – baltymas, kuris susidaro organizme, patekus į jį virusų; slopina daugelio virusų dauginimąsi ląstelėse, aktyvina imunines ląsteles. Tai – baltymai glikoproteinai, priklausantys citokinų klasei. Pavadinti interferonais, nes įsiterpia į viruso dvigubėjimą (replikaciją) šeimininko ląstelėse. Taip baltymus išskiria limfocitai kaip atsaką į patogenus (virusus, bakterijas), parazitus ar vėžines ląsteles. Žmogaus organizme ląstelės gamina tris interferonų rūšis: a-interferoną gamina leukocitai ir limfoblastai, b-interferoną – fibroblastai, g-interferoną išskiria sensibilizuoti T limfocitai, paveikti virusų. Pirmiausia interferoną prijungia ląstelės membranos receptoriai, tada sužadinama atitinkamos proteinkinazės biosintezė, ji nuslopina viruso mRNR transliaciją ir viruso dauginimąsi. Be to, skatinama nukleazė, kuri suardo viruso mRNR. Interferonai neaktyvina viruso ar jo nukleorūgšties, bet nuslopina jo dauginimąsi. Jie apsaugo ne tą ląstelę, kur vyko sintezė, bet kitas nepažeistas ląsteles. Viena interferono molekulė suteikia ląstelei atsparumą virusui. Žinduoliuose identifikuota apie 10 skirtingų interferonų, žmogaus organizme žinomi septyni. Jie skirstomi į tris klases: I, II ir III tipo interferonus – redakcijos pastaba).
Stebint mikroskopu per pastarąsias porą savaičių įvyko daugybė sukrėtimų. Matome žmogaus organizmo vadinamųjų pagalbos ląstelių, CDE T ląstelių žudikių, nesuprantamą elgesį, o tai sukelia kai kuriems iš mūsų pacientų nepaaiškinamą vėžį. Jis atsiranda pas labai neįprasto amžiaus žmones, o tai yra labai stiprus ir agresyvus vėžys, palyginti su tuo, kurį esame įpratę matyti.
Facebook komentarai
});}(jQuery));