Melburno gatvėse žmones šaudantis policininkas sako „aš jiems pritariu, tačiau valdžia man įsakė juos šaudyti, todėl ir šaudau”

mentas
Melburno gatvėse savo protestuojančius tautiečius šaudantis policininkas teisinasi : „aš irgi prieš vakcinas, tačiau turiu daryti savo darbą, nes man už tai moka. daugiau nieko nemoku daryti”.
Kaip lengva : man įsakė šaudyti, tai aš ir šaudau, nes už tai valdžia moka babkes. Kad pritariu tiems, kuriuos šaudau, nieko nereiškia. Nors stodamas į policiją, prisiekiau, kad saugosiu ir ginsiu žmones, dabar juos šaudau gatvėse.
Taip ir veikia sistema – užtenka vieno psichopato valdžioje, kaip pvz PIŠ, kuri įsako visiems suleisti badalo, ir visiems leidžiama. Nors visi supranta, kad tai nusikaltimas.
Tai ne pasiteisinimas – prisiminkime, kad po karo visi konclagerių viršininkai kabojo po sausa šaka, nors ir nesuprato, už ką – „juk aš tik vykdžiau įsakymus”.
Todėl visai teisus Audrius Butkevičius – jeigu mentai šaudo protestuojančius beginklius žmones gatvėse, vienintelis ginklas – atsakyti tuo pačiu. Prisibelsti iki tų robotų sąžinės neįmanoma
Facebook komentarai
});}(jQuery));