melburn

Įkvepiančios scenos iš šiandien Melburne sprasidėjusių demonstracijų, kur žmonės sukilo prieš „pasaulio vyriausybės” bandymą įvesti „naująją pasaulio tvarką”. Žmonėms jau gana melo, tironijos ir atviro gyventojų genocido.

Marius Jonaitis
Melburne (Australija) jau antra diena vyksta protestai prieš privalomą vakcinaciją.
Šiuo atveju jie kiek kitokie, nes gatvėse protestuoja statybos sektoriaus darbininkai. Kadangi nepasiskiepijusiems darbininkams neleidžia dirbti savo darbo.
Proletariatas įtūžo. Vakar jie nuėjo ir akmenim apmėtė statybininkų profsąjungos būstinę, kadangi ji nesiruošia ginti jų interesų. Tik gausios policijos pajėgos išgelbėjo jų pasturgalius – https://www.youtube.com/watch?v=7QlNmi3r0sc
Šiandien jie vėl gatvėse.
Čia protestuoja ne kokie gailūs inteligentėliai kurie pergyvena, kad jų akinukų kas nesulaužytų. Darbininkai, tai tatuiruoti ir rūstūs vyrai.
Čia ne tokie, kurie per protestus leidžia pusvalandį trunkančias mišias, kad tik nugesintų minia. O ne, proletaras, be ilgų kalbų, su kuloku vožtels į dantis.
Ir būtų teisus, nes jie kovoja už teisę būti žmogumi.
Ši kova turi būti bekompromisinė.
Sekam įvykius ir palaikom Australijos darbininkus

 

 

 

Australijoje slaugytoja ir motina, kurią sistemos kiaulės laikė prispaustą ir žemino už tai, kad ji nepaklūsta kovidų tironijai.

Negalima leisti, kad prievarta, išpuoliai ir piliečių žeminimas tęstųsi. Sistemos kiaulės vykdys tironiją už atlyginimą, todėl jos turi patirti pasekmes, kurios bus didesnės už joms mokamus pinigus. Australai turi pradėti veikti savigynos tikslais:

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));