Tegul valdžia eksperimentuoja savo kūnais ir kūdikiais, ir matysime kas bus numirę po dviejų metų ir kas ne

simone

simone

Kova su raganyste

Gediminas Jakutis

 

Nematomajame pasaulyje blogi dalykai dedasi. Gaila, mes negalime matyti savo akimis, reikia specialistų ir ekspertų pagalbos. Jie tarsi tarpininkauja, kovoja su raganomis, praneša apie pralaimėjimus ir pergales. Mums belieka tik patikėti. Laimė, jie visiškai susidoroja su raganystės padariniais mūsų, matomajame pasaulyje. Tik _grėsmė visada lieka, budrumo visada reikia ir reikės.

 

Mokslas masinės psichozės metu

 

Mokslas yra toks dalykas, kad kiekvienas gali praktikuoti. Metodai žinomi–sukuri hipotezę, tikrini pagal realybę.

 

Šiuo metu, masinei psichozei užėmus visą pasaulį, mokslas tampa fetišu, t.y., garbinimo objektu, priešingai negu jo prigimtis, kuri leidžia kiekvienam praktikuoti.

fauci

Tai tapo labai aišku prieš mėnesį, kai toksai „daktaras“ Fauči–kai kur jis dar vadinimas „dr. Mengele“, „dr. Faustus“, kuris pardavė savo sielą už žinias, tiksliau, už valdžią–kai dr. Fauči pasiskelbė esąs Mokslas, o kas nesutinka yra tiesiog kvailys. Klasikinis narcisizmo atvejis, bet nauja čia yra tai, kad blaivūs protai tai ima už tikrą pinigą.

 

Testai duoda netikrus rezultatus

 

PRC testas aptinka koronavirusą bet kur. Ypatumas to testo tas, kad kartoja DNR paiešką tol, kol suranda kažką. Šitas testas pagal PRC atradėją visiškai netinka diagnostikai–tai jau patvirtinta – gali aptikti koronavirusą ožkose, „Coca-cola“ buteliuose ir net muiluose. Problema tame, kad iki šiol visi testai negali atskirti persišalimo ir gripo nuo koronaviruso, jau nekalbant apie alfa, beta, gama ar delta (ir jau lambda ir kapa) rūšis.

 

Svarbu mirtingumas, o ne atvejų kiekis

 

Mirtingumas reiškia kiek procentų infekuotų žmonių miršta. Taip nustatomas ligos pavojingumo laipsnis žmonėms ir žmonijai. Tai paprasta virologija, daugelio metų praktika. Nesant tikslios statistikos dėl infekcijos atvejų, labai sunku nustatyti kiek procentų jų miršta. Pagal geriausias speliones, koronaviruso mirtingumas panašus į kasmetinį gripą, nors gripo statistika sparčiai pasikeitė 2020 ir 2021 metais, kadangi gripo mirtys buvo nustumiamos į koronaviruso sąskaitą, neva gripas apskritai pasišalino iš pasaulio.

 

Vakcinos nėra tikros vakcinos, ir teiginai kad jos „saugios ir efektyvios“ – gryna propaganda

 

Bent dvi iš esamų „vakcinų“ nuo koronaviruso netgi negalima vadinti vakcinomis. Jos yra RNR injekcijos, tai yra perduoda žmogaus organizme esantiems biokatalizatoriams (fermentams) tam tikras instrukcijas pagaminti tam tikrus baltymus, šiuo atveju, koronaviruso spilgius, į kurių sudėtį įeina ŽIV receptorių kodai. Mokslininkai, kurie pradėjo šifruoti Wuhan koronaviruso genozę jau 2020 metų sausio mėnesį ir bandė perspėti „dr. Faustą“, kad šis virusas atėjo iš laboratorijos.

 

JAV ir komunistų Kinijos biologinis ginklas

 

Anthony Fauči nuo pat pradžių apsimelavo dėl koronaviruso kilmės, nes jis pats yra kaltas dėl jo atsiradimo. JAV priėmė įstatymą (pagal tarptautinius įsipareigojimus) nebeplėtoti biologinių ginklų tyrimų, o Fauci apėjo įstatymą siųnčiant darbą į laboratoriją Wuhan mieste.

 

Po to, kai žmonės Wuhane pradėjo rimtai susirgti, Kinijos komunistų partija kaltino laukinių žvėrių prekybą Wuhano turguje. Aišku, kad koronavirusai plinta tarp šiksnosparnių kolonijų, bet niekas Wuhano miesto rinkoje nepastebėjo, kad būtų parduodama šikšnosparniena. Artimiausias genetiškai virusas, irgi koronavirusas, apkrečia šiksnosparnius, kurie gyvena šiltesnėje Kinijos dalyje, ne Wuhane.

 

Fauči apsimelavo teigdamas esą ištisa eilė evoliucijos biologų įžvelgė gamtinius procesus tam tikra progresija nuo viruso tarp šikšnosparnių iki naujojo koronaviruso atsiradimo. Žurnalas „Nature“ bendrininkavo su sąmokslininkais paskelbdamas laiškų nuo apie 50-ies evoliucijos biologų, kurie tą patį neva patvirtino. Kodėl jie taip daro? Nes jie buvo bendrininkai, nusikaltę sukurdami šitą biologinį ginklą.

 

Netinkamas reagavimas

tedros

PSO generalinis sekretorius dr. Tedros nėra medicinos daktaras. Tai mokslinis titulas o ne medicinos daktaro pažymėjimas. Mat Tedros ginė savo disertaciją apie Marksistinį-Leninizmą komunistų Etiopijos sostinės Adis Ababos universitete. Dr. Tedros ir dr. Fauči nuo pat pradžių šlovino Kinijos komunistų partijos „operatyvią“ reakciją į koronaviruso „pandemiją“ uždarant pacientus į areštines ir t.t.

 

Sveikatos priežiūros „specialistai“ pasaulyje sekė komunistinės Kinijos pavyzdžiu, nepaisant ilgų demokratijos ir žmogaus teisių tradicijų ir vertybių.

 

Tiesa tai, kad ir kaukės, ir „karantinai“–ir šis žodis iškraipytas, nes karantinas visada reiškė susirgusiųjų izoliaciją, o ne visuotinį visuomenės uždarymą be teismo proceso–ir „vakcinos“ ne tik nieko gero nedarė sustabdant Wuhano koronaviruso plitimą, bet ir paskatino tą plitimą. Pirma, geriausios kaukės turi skyles 5000 kartų didesnes negu pats virusas. Antra, nėra jokių įrodymų, kad „karantinai“ turi teigiamos įtakos, yra tyrimų, rodančių priešingai. Trečia, skiepai silpnina žmonių imunitetą koronavirusui, ir skleidžiama žinia apie „nevakcinuotųjų pandemiją“ yra visiškas melas–virusas plinta tarp vakcinuotųjų bent du kartus sparčiau ir, matyt, labiau kenkia vakcinuotiems žmonėms.

 

Paistalai apie vakcinas

 

Klasikinė vakcina žmogaus organizmui suteikia atsparumą. Tai yra dvejetainė lygtis – arba turi imunitetą, arba ne. Nėra tokio pusiau imuniteto, kad simptomai ne tokie blogi, ir taip toliau. Klasikinė vakcina sudaroma iš viruso fragmento. Dabartinės koronaviruso vakcinos įkiša koronaviruso receptorius į kūno lastęles arba perduoda kūnui signalą pačiam tuos spyglius pagaminti. Tai yra aiškus receptas dėl auto-imuniteto reakcijų, ir galima dar spėti kad bus vėžio atvejų, jau nekalbant apie žinomus šaltinio poveikius, įskaitant greitą mirtį. Kraujo krešuliai, širdies silpninimas, persileidimai – tai tik dalis jau žinomų poveikių, nors JAV ir kitos šalys bando nuslėpti tikrus skaičius.

 

Savižudybė

 

Kodėl Vakarų pasaulio (ir Lietuvos) politikai perėmė tokią savižudybės politiką iš Kinijos ir PSO biurokratų? Dėl to, kad jie neišprusę žmonės, nelabai protingi, nesuvokiantys laisvės kainos ir neišmokę istorijos pamokų. Praeityje būta daug ligų, marų ir pandemijos ir žmonijos patirtis mokina, kad negalima visiškai sunaikinti užkrato iš karto, reikia surasti būdą malšinti padarinius žmonėms, tam tikra prasme sugyventi su liga kol ji pereina į silpnesnę formą. Taip nauji virusai ir daro–jie nusilpsta laikui bėgant, tai vadinasi atenuacija virologijoje.

 

Kaip reaguoti

 

Kaip reaguoti į masinį savižudybės eksperimentą, kuriame vakcinos stumiamos visiems, nors jos nepatikrintos ir niekas negali rimtai teigti kad jos „saugios ir efektyvios“? Kartais geriausias pasirinkimas žaidime yra joks pasirinkimas. Tiesiog nedalyvauk. Aš nedalyvauju jūsų pavojingame eksperimente.

 

Kaip žinoma, po Holokausto ir Antrojo pasaulinio karo laimėtojai–Anglija, JAV, SSRS–vedė teismo procesus Niurnberge. Dalis to tribunolo buvo Niurnbergo kodeksas. Tai yra manifestas dėl medikų etikos. Būtų galima pavadinti Medicinos etikos doktrina. Pagal jį, niekas negali priversti ką nors vartoti medikamentą prieš to žmogaus valią ir nepateikdamas visos informacijos apie tą medikamentą. Taigi, mūsų valdžios žmonės dabar yra karo nusikaltėliai, nes kartodami, kad vakcinos yra „saugios ir efektyvios“ skleidžia propagandą ir bando priversti žmones priimti „skiepus“ prieš 50-ies procentų, o gal ir daugiau, gyventojų valią.

 

Elgdamiesi tarsi virš Lietuvos konstitucijos, šie valdžios žmonės netenka valdžios, jie ipso facto savo veiksmais atsisako valdžios. Niekas neturi paklusti neteisėtai valdžiai. Jie galvoja, kad žino geriau, bet iš tikro, nežino. Tegul eksperimentuoja savo kūnais ir kūdikiais, ir matysime kas pasimatys po kelių metų.

 

Atpirkimo ožiai

 

Dabar vedama propagandos kampanija prieš nevakcinuotus žmones, lyg visa atsakomybė dėl esamos situacijos krenta jiems ant pečių. Žiūrint šiek tiek giliau, aišku, kad tai iracionalu–jeigu vakcinos tokios efektyvios ir saugios, nevakcinuotieji nekelia jokio pavojaus vakcinuotiems. Iš tikrųjų tai bandymas supriešinti visuomenę ir taip pat nukreipti dėmesį nuo fakto, kad virusą sukūrė ponas daktaras Fauči, kuris dabar prisistato žmonijos Išganytoju, ir JAV ir Kinijos valstybės, ir sukure kaip biologinis ginklą. Ir paleido viešumon, ar tyčia, ar netyčia, tegul ateities Tribūnolas nustato. Panašų manevrą atlieka kapitonas Marko Ramius filme „Hunt for Red October“–kai jis nuskandino sovietų povandeninį laivą ir visa įgula džiaugėsi ir šlovino, kad tik nepatektų sovietų technika pas amerikiečius. Dėmesis nukreiptas nuo realybės, kad publika liktų nesupratusi. Tarp kitko, pagal JAV įstatymus negalima užpatentuoti gamtos reiškinio, tad kaip Faučiui pavyko užpatentuoti šį koronavirusą prieš gerą dešimtmetį? Pavyko, nes jau tada koronavirusas buvo modifikuotas, GMO produktas.

 

Kova su raganyste vedama labai sėkmingai, ir Lietuvoje, ir pasaulyje.

 

 

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));