Pedofilijos bylos pabaigos pradžia

thumb4.c09658817ceda9e

thumb4.c09658817ceda9e

 

ALVYDAS VEBERIS. DREBĖKITE MAFIJOS STATYTINIAI. ATPILDO VALANDA ARTI
Alvydas Veberis

 

DREBĖKITE MAFIJOS STATYTINIAI. ATPILDO VALANDA ARTI

 

9

2021-06-30 d. interviu su Jonu Žiauka apie pasibaigusį Garliavos pedofilijos bylos-žudikės teismo posėdį Panevėžio apygardos teisme.

 

Nuotoliniu būdu iš Kauno paskutinę savo kalbą pasakė profesionali teisininkė Neringa Venckienė. Ji pagrįsdama straipsnius baudžiamosios teisės kanonais, tarptautine bei teismų praktika  paneigė visus jai mestus kaltinimus. Nurodė, kad ne ji, bet visi tų įvykių atsakingi dalyviai yra nusikaltėliai ir jie turėtų būti baudžiami. (Visą N.Venckienės kalbą rasite  ,,Laisvo laikraščio” Lietuvai portale)

 

Tai  policijos darbuotojai, užlaužę teisinę neliečiamybę turinčiai teisėjai rankas (vienas jų,-M.Gušauskas), apie 60 kaltinimų sukurpęs Kauno apygardos prokuroras D.Jakutis, antstolė S.Vaicekauskienė, gen. komisaras S.Skvernelis, leidęs smurtu ir prievarta su 240 ginkluota armija išplėšti mergaitę iš saugių namų, vaikų teisių gynėjos ir psichologės, LR Prezidentė išnešusi kudašių grobimo metu į JAV ir pažadėjusi išsiaiškinti nusikaltėlius, bet apart to, kad juos paaukštino pareigose, net nebandė aiškintis, nors pati kuravo šią bylą, talkindama pedofilų klanui.

123451

nuotr. policijos pareigūnas sambo vicečempionas M.Gušauskas 

 

Vien video įrašas, kuris per klaidą pateko į aukos N.Venckienės rankas visiškai paneigia prokuroro D.Jakučio sukurptus paistalus. Jie, o ne N.Venckienė turi būti baudžiami. Kai atsiras tikras tautos vedlys, toks, kaip savo laiku buvo Tadas Blinda,  tuomet Lietuvoje  baigsis teisinis nihilizmas,  kuris tęsiasi virš 30 metų. Šiuo metu vykdomas   tautos genocidas.

 

Kol kas tokio drąsaus ir ryžtingo vadovo neturime. Užsienio šalių marionetės. Gal tai net nesvarbu, nes kai peržengiamos žmogiškumo ribos,  kiekvieną nusikaltėlį ištinka Dievo rykštė. Jis teisia be kliaudos. Kai kurie šios istorijos išgamos, (kitaip jų pavadinti nebeįmanoma)  dirbantys už Judo sidabrinius, jau po žeme, kiti vaduojasi iš onkologinių ligų, trečių laukia  neramios dienos. Be bausmės nei vienas neišsisuks. Kristus savo mokiniams kalbėjo:

 

Papiktinimai neišvengiami, bet vargas žmogui, per kurį jie ateina.  Jam būtų geriau, jei ant kaklo būtų užmauta girnapusė ir jis būtų įmestas jūron, negu papiktintų bent vieną iš šitų mažutėlių.  Taigi sergėkitės!“(Biblija. Lk 17, 1-3)

 

Visi tie, kurie prie šių nusikaltimų prisidėjote, saugokitės! Jums, net nesusimąstant, ateis bausmė. Jūsų eilė dangiškame teisme gana didelė. Ji vyksta ir čia pat žemėje.

Šios istorijos nuosprendis bus skelbiamas Panevėžio apygardos teisme liepos 8 d. 15 val. Sužinosime ar nusikaltėlių eilė baigta ar jų gretos didėja. Nei vieno neišgelbės nei Judo sidabriniai, nei nepelnytos pareigos paaukštinime.

 

Kai kam net seilės tysta, kaip trokšta garbės. Vienas jų faktinis Lietuvos vadovas Vytautas Landsbergis, kurį šiandien Seimas patvirtino teisėtu šalies vadovu-Prezidentu, o jo talkininkė buvusi prezidentė D.Grybauskaitė, kol kas sėdi paunksmėje, kad vėl galėtų užimti tas pačias Prezidentės pareigas (tai mano ir įžvalgesnių piliečių nuomonė). Juk liaudį sėkmingai gebama mulkinti, bet … Kaip matome iš visuotino ,,Šeimų maršo“, kuris įvyko gegužės 15 d., tauta praregėjo. Nuo mirties neišgelbės nei pinigi, nei postai. Iš dulkės gimę, visi pavirs dulke.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Dq2Bg1a7ZMI

 

Akylai slėptas nuo visuomenės, Seimo, JAV teismo video įrašas, pagal kurį kaltinama N.Venckienė. Pažiūrėkite,- jūsų akys jums nemeluos. Jį įkėlė ir plačiajai visuomenei pateikė  Neringos sūnus Karolis:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ff_pmbC3Oy8

Facebook komentarai
});}(jQuery));