S.Skvernelio-I.Šimonytės vyriausybės jau nužudė 7510 Lietuvos piliečius

PM-1

PM-1

The Economist duomenimis, Lietuvoje nuo 2020 m. gegužės 25 d. iki 2021 m. vasario 14 d. įvyko 3020 mirčių nuo Covid-19 ir 7510 perteklinių mirčių (per šį laikotarpį mirė 7510 žmonių daugiau negu vidutiniškai per paskutinius 5 metus) https://www.economist.com/…/coronavirus-excess-deaths….
Doc10
4490 perteklinių mirčių ištiko dėl kitų priežasčių – 2 mirtims nuo Covid-19 teko 3 mirtys dėl neadekvačių Covid-19 valdymo priemonių, t.y. Vyriausybės ir jai patariančių ekspertų veiksmų; žmonių baimės, dėl kurios jie laiku nesikreipė pagalbos; negautos pagalbos kol nebuvo padarytas testas, tiesiog streso ir pan.
Ką siūlau? 2 arba 3 variantą, nes piliečiai rūpinasi savimi ir savo valstybe, skirtingai negu avys:

 

 

svedija

 

 

Kreipimasis į Respublikos Prezidentą Gitaną Nausėdą, Seimo Pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen, Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę ir sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį

 

2021 metų kovo 29 diena

Vilnius

 

Jūs demonstratyviai pasiskiepijote „AstraZeneca“ skiepais. Galbūt nuo COVID-19 ligos. 

Tačiau mums nereikia Jūsų aukos. 

Mums reikia, kad Jūs gerbtumėte Lietuvos Konstituciją, kuria mums prisiekėte.

Skelbiate, kad negalima versti skiepytis. Bet verčiate mus tai daryti neištirtais ir Lietuvoje naudoti neįregistruotais skiepais. 

Tai – neteisėta farmacinė veikla. 

Už tai Lietuvos Baudžiamojo kodekso 275 straipsnis nustato atsakomybę. Žmogui mirus ar sunkiai sutrikdžius jo sveikatą – laisvės atėmimą iki aštuonerių metų. 

Šiemet Pasaulio Sveikatos Organizacija ir PGR testų kūrėjai nurodė, kad šių nepatikimų testų nepakanka šios ligos nustatymui. 

Tačiau šių nepatikimų testų naudojimas Lietuvoje tęsiamas. Jūs verčiate mus jais tikrintis jau ir mokant už tai, net grąsinant darbo netekimu, mokyklos nebaigimu.

Tokiu būdu Jūs nesąžiningai kuriate iš esmės neteisingą šios ligos statistiką, kuria grindžiate iš esmės neteisingus Jūsų priimamus sprendimus.

 

Ši informacija Jums pateikta ir Jums žinoma.

Jūs tai suvokiate, tačiau visa tai tęsiate.

Šie sprendimai griauna Lietuvos sveikatos apsaugos sistemą, ekonomiką, valstybę, žlugdo žmones.

Leidžiate dirbti didelėms parduotuvėms, bet draudžiate tai mažoms.

Velykų išvakarėse vėl mus visus uždarėte, bet pasirinktinai leidžiate net masinius renginius. 

Ir vis gąsdinate mus, vildamiesi, kad esame bailiai, kad nesuprantame, ką Jūs darote su mumis.

Toks Jūsų elgesys – tai veidmainystė ir patyčia iš mūsų. Tai – nužmogėjimas ir kelias į niekur.

 

Jūs vaidinate, kad valdote valstybę.

Jūs drąsūs žlugdyti Tautą, bet bijote net kalbėtis su ja. 

Jūs meluojate žmonėms ir griaunate valstybę.

 

Atsitokėkite. Arba atsistatydinkite. 

Nedelsiant.

Už visa tai Jūs atsakingi asmeniškai.

 

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila,

kuriam kruvinąją 1991 metų sausio 13-osios naktį Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba patikėjo

Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko pavaduotojo ir Lietuvos Laikinosios gynybos vadovybės nario pareigas.

 

 

Zigmas Vaišvila. Koks prokurorės Rasos Bekišienės likimas? 2021-03-28

 

2021 m. kovo 18 dieną baudžiamojoje byloje prieš Zigmą Vaišvilą jis pareiškė nušalinimą prokurorei Rasai Bekišienei. Kovo 30 dieną 13 valandą teisėjas Mindaugas Striaukas skelbs teismo nutartį dėl to.

Vadovaujant šiai prokurorei, baudžiamojoje byloje dėl buhalterinės apskaitos tvarkymo be teisinio pagrindo surinkta per 152,6 GB elektroninių dokumentų, kurių didžioji dauguma – ne apskaitos dokumentai, bet duomenys apie Z. Vaišvilos, jo šeimos narių, draugų, pažįstamų, signatarų, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narių asmeninį ir visuomeninį, politinį gyvenimą. Neapsižiūrėjusi tyrėja Janina Grinevič pasirašytinai tai perdavė tam, anot prokurorės R. Bekišienės, psichiniam ligoniui Zigmui Vaišvilai.

Drąsi prokurorė bylą perdavė teismui, net nepranešus apie įtarimus Z. Vaišvilai, „tyrimą“ pabaigus jo ligos metu ir nepateikus jam kaltinamojo akto.

Nelengva užduotis teko teisėjui M. Striaukui.

Todėl į „to Zigmo“ posėdžius Vilniaus miesto apylinkės teisme jau kviečiami ne tik du policijos ekipažai, bet ir „Eurocash“ saugos tarnyba, teismo darbuotojai. Viešo posėdžio žiūrovų kontrolei.

 

Tie, kurie apsispręs atvykti į šį spektaklį, kad pateikti į teismo atskirą salę, iš kurios stebimas Zigmo Vaišvilos nuteisimo renginys kitoje teismo salėje, būtina dieną prieš tai registruotis Vilniaus miesto apylinkės teisme. Baudžiamosios bylos Nr. 1-291-716/2021. 

Tokias „žaidimo“ taisykles sugalvojo šis teismas. Bendrauti tektų su teismo atstove ryšiams su žiniasklaida ir visuomene, tel. 8-64612149. 

.

Facebook komentarai
});}(jQuery));